Kibeszélő Szent Patrik napja

bobojsza

Well-Known Member
Miért olyan az event hogy szinte lehetetlen szerezni annyi érmét mint amennyibe a szett kerül?
Még legalább 4-5 awes harcot csináljatok világonként hogy a 75 érmés ládikát megkapjuk, talán így lesz esély.
Most látom bétán hogy lehet majd rögért (csak rögért, kötvényért nem) érmét venni.

Nem tudom hogy a pofátlanságnak van-e határa, de ha így marad (4rög/érme) akkor ez tuti verdesi a határát.
 

S.Cruz

Well-Known Member
Miért olyan az event hogy szinte lehetetlen szerezni annyi érmét mint amennyibe a szett kerül?
Még legalább 4-5 awes harcot csináljatok világonként hogy a 75 érmés ládikát megkapjuk, talán így lesz esély.
Most látom bétán hogy lehet majd rögért (csak rögért, kötvényért nem) érmét venni.

Nem tudom hogy a pofátlanságnak van-e határa, de ha így marad (4rög/érme) akkor ez tuti verdesi a határát.

Alásan jelentem, hogy bent van már rendes szervereken is :)

Röpke 5400 rög a teljes szett
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
ahelyett hogy kihasználták volna hogy mindenki otthon ül és kitaláltak volna egy toborzó, jópofa játékot (pont erről beszéltem pár napja macaronnal) elveszik az ember maradék játékkedvét.

Ezt elég gusztustalan húzásnak érzem.
Ez várható volt azért :)

Nekem alapjaiban véve nincs problémám azzal, hogy nehezebb összeszedni a dolgokat, nem a 15 másodperceket kell orrba-szájba pötyögtetni, legyen csak kihívás, persze. Viszont:
1. Aránytalannak aránytalan, jogos. Tényleg nem kellett volna sokat levinni, mondjuk ne 7 óra kelljen 3 érméért, hanem 3-5, 2-ért meg ne 4-5, hanem 2-3.
2. Ehhez kapcsolódik az, hogy ha a napi küldik tudnak szinthez igazodni, akkor ezek miért nem? Kajak csinálja a 60-70-es kari is a szkanderezést meg a csörgőkígyó-vadászatot? Ezzel csak elveszik a kisebbek kedvét ezektől az eventektől.
3. Semmi infó az eladhatóságról/fejleszthetőségről. Szerintem ennek ALAPNAK kéne lennie MINDEN játék előtt, hogy felmérhessék a játékosok, van-e értelme az egész szettet kigyűjteni, vagy egyből többet, esetleg az olcsókra, hogy lehessen piacolni, stb. A floris nagy karimnak most jól jön a ruhaszett, mert kerin vagyok, de a kentás párbajosnak lehet inkább csinálnék egy 1-es nyerget+lovat a gyorsabb futkározásért, vagy megcélozni egy egyes fegyót. De hát lófütty esti fényben, senki nem mond semmit. Ennyire nem foglalkoznak vele, vagy ki csinálja, találja ki ezeket? És ezek nem csak engem érdekelnek, hanem legalább 5-en megkérdezték már ezeket. Az meg külön kicseszés lenne, ha valaki beváltana többet ugyanabból, aztán nézegethetné a táskájában, mert se eladni, se fejleszteni nem tudja.
4. Az awés harcoknak ebben a formában semmi értelme (mármint a harcnak), berakom mindenhová a karit, mert kapok 3-4 napnyi érmét, ez meg aránytalanul sok.
 
Utoljára szerkesztve:

bobojsza

Well-Known Member
Ez várható volt azért :)

Nekem alapjaiban véve nincs problémám azzal, hogy nehezebb összeszedni a dolgokat, nem a 15 másodperceket kell orrba-szájba pötyögtetni, legyen csak kihívás, persze. Viszont:
1. Aránytalannak aránytalan, jogos. Tényleg nem kellett volna sokat levinni, mondjuk ne 7 óra kelljen 3 érméért, hanem 3-5, 2-ért meg ne 4-5, hanem 2-3.
2. Ehhez kapcsolódik az, hogy ha a napi küldik tudnak szinthez igazodni, akkor ezek miért nem? Kajak csinálja a 60-70-es kari is a szkanderezést meg a csörgőkígyó-vadászatot? Ezzel csak elveszik a kisebbek kedvét ezektől az eventektől.
3. Semmi infó az eladhatóságról/fejleszthetőségről. Szerintem ennek ALAPNAK kéne lennie MINDEN játék előtt, hogy felmérhessék a játékosok, van-e értelme az egész szettet kigyűjteni, vagy egyből többet, esetleg az olcsókra, hogy lehessen piacolni, stb. A floris nagy karimnak most jól jön a ruhaszett, mert kerin vagyok, de a kentás párbajosnak lehet inkább csinálnék egy 1-es nyerget+lovat a gyorsabb futkározásért, vagy megcélozni egy egyes fegyót. De hát lófütty esti fényben, senki nem mond semmit. Ennyire nem foglalkoznak vele, vagy ki csinálja, találja ki ezeket? És ezek nem csak engem érdekelnek, hanem legalább 5-en megkérdezték meg ezeket. Az meg külön kicseszés lenne, ha valaki beváltana többet ugyanabból, aztán nézegethetné a táskájában, mert se eladni, se fejleszteni nem tudja.
4. Az awés harcoknak ebben a formában semmi értelme (mármint a harcnak), berakom mindenhová a karit, mert kapok 3-4 napnyi érmét, ez meg aránytalanul sok.

igazad van..
plusz ott vannak a párbajos feladatok.. nagy szinten próbáld meg megoldani.. ha nem vagy párbajra pontozva akkor mégjobb...
egy eventért meg ne gondolják hogy pontozni fogok..
Az aránytalanság meg ott kezdődik, ha meg szeretnéd szerezni a szett összes elemét akkor szinte lehetetlen akkor is ha 0-24be dolgozik a karaktered..
valóban az awes harcokért járó 75pénz túlzás a feladatokért kaphatóhoz képest, de legalább így van esély...
hajrá, legyen minden este awe harc az event végéig.. máskor úgysincs értelme :)
 
Fent