Kibeszélő Szent Patrik napja

Törölt tag 18099

Vendég
Szeretnék szólni, hogy anno ki lett jelentve hogy törik kezünket lábunkat ha ki merjük hívni awet játékos karakterrel amikorra le van beszélve az admin harc. Legközelebb hawaiin is tegyétek így, vagy walker npc-t hozzátok be, vagy megyek én is hívni legközelebb
 

Titanilla

Veteran Member
Én csak azt nem értem, miért nem lehet úgy összeállítani a kalandsorokat, hogy más munkát és terméket kérjen az 50-es szint alattitól, mint az 51-100, illetve a 100 felettitől (szintlépés esetén a kezdés szerinti feladatsor menne végig)? Megoldható, mert van rá példa több más játékban.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Én csak azt nem értem, miért nem lehet úgy összeállítani a kalandsorokat, hogy más munkát és terméket kérjen az 50-es szint alattitól, mint az 51-100, illetve a 100 felettitől (szintlépés esetén a kezdés szerinti feladatsor menne végig)? Megoldható, mert van rá példa több más játékban.
Ennek 3 oka lehet:

1: lustaság
2: összecsapunk valamit és jóaz ezeknek
3: nem foglalkozik annyi fejlesztő a játékkal ami a stabil működéshez és fejlesztéshez elegendő lenne (magyarul jó ha 2 ember csinálja ezt, amikor 6-nak lenne most melója kb)
 

Simple

Well-Known Member
Ex-Csapattag
Továbbra is várom a választ, mind a fejlesztésről, mind az éremről, vagy legalább olyasmit mondjatok, hogy ti sem tudjátok vagy üzleti titok.

Sajnos mi sem rendelkezünk információval erről, ahogy valamit meg tudunk jelezni fogjuk nektek! :)

Ott hány harcra számítsunk tőletek? Egy vagy kettő? :cool:

Minden országban, minden szerveren a heti Awe harcok száma megegyezik, sajnos nem a saját döntésünk, de az utolsó "csonka" héten is mi javasolni fogjuk a 2 darab harcot! :)
 
Fent