Ötletek/javaslatok (új)

LDuck

Veteran Member
Most óránként kettővel kevesebb ternéket talál egy katona mondjuk, ez engem annyira nem hat meg őszintén :D Erődharcos bónolós bónuszt is át kellene gondolni mert most Udvaronc szettbe van átlag kalandorként full épen 17k éped mondjuk, hiába bónolsz ha az első két lövős iris pbstől jön az minusz 5k ép a legtöbb esetbe :D Ritka az olyan, mikor kis sebzés után bónolok be.....
A katona kasztnak meg véleményem szerint túl nagy előnye van, de ez másik téma már.
Egyetértek, pláne erődharcban sajna egy vicc lett a kalandor, ezért is írtam hogy tényleg az a leggányabb, de azért termékezni jó.
 

Kenneth G

Kroki-fan
mit nem lehet rög nélkül játszani? :)
Nem azt mondom, hogy nem lehet nyerni rögös ellen (lucilleost is annak tekintem, mivel legtöbben vásároltak pacit/lasszót), de azért ha 6-ból 2 hentes bárdos + 1 lucilleos, a másik oldalon 1 lucilleos, akkor igen csak érdekes a játszma. Illetve nem említettem a különböző szintű fegyvereket, kinek van wrightja/lucille lószettje. (ja, egyébként úgy mondom ezt, hogy nekem is lett volna lehetőségem a lószettet megvásárolni, ha akartam volna). Másrészt meg elég unalmas rövid távon is nagy fegyverekkel játszani.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Nekem 2 dolog nagyon szúrja az oldalam, és nagyon idegesít:
1. A "Kalandor" mint kaszt.
Nem tünnik fel a fejlesztőknek, hogy a másik 3 kaszthoz képest fényévekkel gyengébb a kalandor, ugyanis a terméktalálós, meg tárgy találós stb bónuszok már semmit nem érnek, szettekel ugyan azokat a pontokat eléri 1 munkás vagy katona is.... Idegen hotelbe alvás 2. szintig ingyenes, MOST EZ KOMOLY???? Komolyan mondom vicc... 6-7 éve még tényleg volt fikarcnyi előnye a kalandor kasztnak is,de az már rég elmúlt. Jó lenne ha át gondolnáka bónuszokat és boostolnák, vagy töröljél a kalandor kasztot VÉGLEG és a kalandorok tudjanak választania másik 3 közül.
2. Nem eladható szettek.
Itt most a Téli, Nicolas meg hasonló szettekről szeretnék beszélni , amik bár árverezhetőek, de nem eladhatóak a kereskedőnek. Nekem és még jó pár társamnak ven ezekbőla szettekből 3-4 drb, befejleszteni nem éri meg őket, piacon meg senki nem veszi meg, és így jó lenne legalább kereskedőnek eladni, legalább kis pénzt lát belőle az ember, nem csak azt h 4 Téli szett porosodik a táskájában.


Rémelem nem süket fülekere talál a kis beszédem :D



tpp
Hát, nem is tudom. Megint ismételnem kell magam: szerintem legbelül te is tudod, hogy semmi nem lesz ezekből a közeljövőben. :) A gondolat jó, de a kivitelezéssel lesz itt a legnagyobb baj, mivel tuti zicher, hogy nem fogja senki sem megcsinálni. Ezt mondta tavaly Leones is, a béta fórum atyaúristene, hogy ötletelhetünk nyugodtan, de ne várjatok sok mindent, mert úgy se lesz még az ötletek 2%-a SE megcsinálva.

S ha már ott ezt mondták, akkor itt hiába hallgatja meg imáitokat, továbbá hiába kértek audienciát a királyotoktól, csak továbbítabi fogja ezeket a heti reportban, aztán ennyi. Csodát senki ne várjon mindaddig, amíg valaki el nem kezdi ütni az asztalt, hogy már pedig ez kell, mert akkor majd lesz valami. Most semmiképp nem lesz semmi, ebben a formátumban.
 

t.p.p.

A megmondó ember
Hát, nem is tudom. Megint ismételnem kell magam: szerintem legbelül te is tudod, hogy semmi nem lesz ezekből a közeljövőben. :) A gondolat jó, de a kivitelezéssel lesz itt a legnagyobb baj, mivel tuti zicher, hogy nem fogja senki sem megcsinálni. Ezt mondta tavaly Leones is, a béta fórum atyaúristene, hogy ötletelhetünk nyugodtan, de ne várjatok sok mindent, mert úgy se lesz még az ötletek 2%-a SE megcsinálva.

S ha már ott ezt mondták, akkor itt hiába hallgatja meg imáitokat, továbbá hiába kértek audienciát a királyotoktól, csak továbbítabi fogja ezeket a heti reportban, aztán ennyi. Csodát senki ne várjon mindaddig, amíg valaki el nem kezdi ütni az asztalt, hogy már pedig ez kell, mert akkor majd lesz valami. Most semmiképp nem lesz semmi, ebben a formátumban.
Abba reménykedek, ha már elég sok emebrtől ezt hallják , el kezdenek valamit tenni az ügybe, persze az is benne van a pakliba , hogy nem..... Majd eldől :)
 

DeletedUser17977

Vendég
Ötlet!
Üdw!
Van egy elképzelésem,egy régi játékostársunknak tetszett is (nem nevezem meg,ha szidtok akkor csak engem szidjatok)
Fennáll a játékban két gond.
Túl sűrűn jön ki újabb,jobb szett,mire beszerzi az ember,már rakhatja is félre mert jön a jobb.
Ebből kifolyólag fejleszteni sem igazán érdemes,és nem is nagyon látni 3-astól feljebb fejlesztett szettrészeket,és ami már 3-as az olyan amiből sok van,cipő,sál,fejfedő.
Jó ruhát,fegyót,ritkán látni 3-ast,hát hol van az 5-ös?
És még ha akarna is valaki 5-ös fejlesztést pl alpesi kaszából,hiába van sok sok milliója,egyszerűen nem fog tudni venni anyi darabot,mert nincs!
Szóval,
-nem éri meg fejleszteni,mert jön a jobb.
-nem lehet fejleszteni,mert nincs mennyiség.

Mi lenne ha,a sok újabbnál újabb,sűrűn jobb szettek helyett,eventenként csak 1 új szett lenne,és beraknának mellé a meglévő legjobbakból 2-3 -at,amit újra meg lehetne szerezni?
Növelve ezzel a menyiséget,meghosszabbítva a szettek lejárati idejét,és értelmet kapna a fejlesztés...

Várom a véleményeket,és a záptojásokat!

üdw: Rip
 

.RandomHero.

Veteran Member
van benne igazság, de nem feltétlen jobbak az új szettek. Van nem egy olyan szett, ami pl 1-2 év múlva lesz hasznos. Vagy egyáltalán semmit se ér amint kipörgetted az eventből.
Pl.: Hickok. Millerrel egy szinten van (talán?), de a pék veri mindkettőt.
Erődre pl a hombre még mindig jobb, mint az adams, de ott az a csúnya Livi. Pizarrot a Zapata lekörözi, ez triviális. Amish és Murrieta még mindig használható, hiába meta a Mózi/csunios.
MPI-n viszont érezhető, hogy az új, a minél jobban fejlesztett cuccok lekörözik pl a TK-s cuccokat.
Párbajra viszont a régi szettek is alkalmasak, sőt kell is használni őket! Lee, Collin, idegen, detektív, varjú, hooker, butch, hardin, hegyi, canles, penn, stb darabjai.. is alkalmas, főleg fejlesztve.


Megéri-e fejleszteni?
Igen, egy bizonyos szintig! 3 felé nem minden esetben éri meg menni, van 1-2 kivétel, amiből sok van (pl.: alpesi cipő). Sok-sok pontot tudsz össze kapargatni, pl erődharcon kicsivel több rezi, jobb értékek, TÖBB HP, szóval -minimálisan is, de - növeled a hatékonyságodat.
Csapj fel 1 excelt pl, hasonlítsd össze a fapados Vaquerot mondjuk egy 1-2esre fejlesztett vakaróval.

Lehet elmegy rá a pénzed, nem 1-2 Milládba fog kerülni félévente-évente cserélgetni a legjobb pb-s / erődös / egyéb szettjeidet, de ne felejtsük el, játékpénzről van szó.
 

DeletedUser17063

Vendég
"legjobbakból 2-3 -at,amit újra meg lehetne szerezni? "

Nekem a karácsonyi táskás játék ilyennek tűnik, lehetőség megszerezni korábbi szetteket. Igaz nem mind hasznos, de azért van "esély".

Új szett meg mindig jön, szebb és jobb. :D
 

jaklee

Veteran Member
Töröljék el a különböző országokhoz tartozó szervereket, és maradjon egyetlen the-west oldal.

A felület nyelve legyen választható, nemzetközi szerverek lennének csak. A nemzeteknél nagyjából egy időben induló szerverekről azonos szerverre költöztetni mindenkit (elérhető prémium funciókat figyelembe véve). Pl V1-es világok gondolom kb egyszerre indultak mindenhol, azokat egybevonni. Így létrehozni ~15-20? világot, és minden egyebet törölni.

Több, izgalmasabb harc -> több rög a ruhákért. Több pb -> több rög a ruhákért, pontozásért. Több mpi -> több rög a ruhákért. Több szövetség -> több versengés -> röööög. Ja, eventeken is nagyobb harcok a győzelemért -> több rög.

Innonak röviden összefoglalva: csak nemzetközi szerver legyen, ahol sokkal nagyobb lenne a lelkesedés és az aktivitás -> $$$$$$$
 

.RandomHero.

Veteran Member
Töröljék el a különböző országokhoz tartozó szervereket, és maradjon egyetlen the-west oldal.

A felület nyelve legyen választható, nemzetközi szerverek lennének csak. A nemzeteknél nagyjából egy időben induló szerverekről azonos szerverre költöztetni mindenkit (elérhető prémium funciókat figyelembe véve). Pl V1-es világok gondolom kb egyszerre indultak mindenhol, azokat egybevonni. Így létrehozni ~15-20? világot, és minden egyebet törölni.

Több, izgalmasabb harc -> több rög a ruhákért. Több pb -> több rög a ruhákért, pontozásért. Több mpi -> több rög a ruhákért. Több szövetség -> több versengés -> röööög. Ja, eventeken is nagyobb harcok a győzelemért -> több rög.

Innonak röviden összefoglalva: csak nemzetközi szerver legyen, ahol sokkal nagyobb lenne a lelkesedés és az aktivitás -> $$$$$$$
HÁBORÚ A ROMÁNOK ELLEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o_O
 

Thomas Lincoln

Well-Known Member
Sziasztok!

2 ötlettel szeretnék becsatlakozni a témába :D

Az első, hogy a városfórumot nálunk sokan használják, nem tudom máshol mennyire van rá igény, de nem lehet megoldani, hogy az itteni rendszerhez hasonlóan, ha megnyitunk egy témát akkor ott is oda ugorjon amit még nem olvasott az ember?

A másik ötletet pedig bedobtam az új világhoz is, de azt mondták inkább itt érdemes, hogy az új világokon nem lehetne egy időre megnövelni a sebességét a karaktereknek? Szerintem szimpatikus lenne sok embernek, hogy az üres világban is át lehet menni egyik munkacsoporttól a mellette lévőhöz kevesebb mint 5-10 perc alatt :D Pontosan nem tudom mekkora növelés lenne ideális, de ha mexikói vagy indián szettben 1-2 órára csökkenne a legnagyobb távolság, az már használható lenne.
 
Fent