Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
jóó,akkor nem be se lépnek,belépnek,de csak néha elküldik dolgozni a karit
most 40en vannak fent iowan,v1en 125en,szóval háromszor annyian,este van,hogy 200an is vannak v1en,iowan akkor is max 50en
akkor nem v1re költözök,hanem eldora vagy flora,az is jó,csak történjen már valami
Nem muszáj megvárnod, hogy történjen valami. Amúgy is teljesen mindegy hova költözöl, sehol sem fognak veled beszélgetni. :D
 

Tavirózsa

New Member
jóó,akkor nem be se lépnek,belépnek,de csak néha elküldik dolgozni a karit
most 40en vannak fent iowan,v1en 125en,szóval háromszor annyian,este van,hogy 200an is vannak v1en,iowan akkor is max 50en
akkor nem v1re költözök,hanem eldora vagy flora,az is jó,csak történjen már valami
hiteltelen vagy, szóval neked minden mindegy csak történjék valami, de milyen csodát vársz az iowás karidtól? nem kell nagy jóstehetség hozzá, meg mondom én neked így költözés nélkül is. iowán már senki nem akar veled játszani, elszállt a pb szinted, jó sok munkást elvertél érte, grt. bárhová is költöznél ezzel a karival egy gyenge közepes kari lenne, aki minden pillanatban KO-ban lenne, és ott sírná vissza a nyugodt iowás világot. egyéni szociális problémád, ne nyafogj már annyit, nem kell az emberekre rátolni ezt a költözködést mindenáron.
itt egy kérdés van amire szavazni kell: IGEN vagy NEM, és ne térjünk el a tárgytól, hogy neked mi lenne a jó a képzelgéseid megvalósításához, mert egyébként kár lenne a költözés neked, mert nagy csalódás érne a végén, ha csak ezért költöznél..., én szóltam...
 

DeletedUser17063

Vendég
A költözés szerintem mindenki számára előnyös lenne valamilyen formában. Azok, akik geo-hawaii-iowa szervereken komolyan tolta, annak megérné v1-eldó-flóra átköltözni - bár ha mind a 6 szerveren van karaktere, akkor melyiket törölje? :D
 

freedgess

Active Member
Nem muszáj megvárnod, hogy történjen valami. Amúgy is teljesen mindegy hova költözöl, sehol sem fognak veled beszélgetni. :D
nem is akarok beszélgetni senkivel se
de én legalább nem magamban beszélgetek a chaten állandóan,mint te
néha ránézek a chatre,aztán azt látom,hogy az utolsó 10 üzit te írtad,de a kutya nem ír vissza neked
 

DeletedUser5268

Vendég
Sziasztok,

Talán most először fogok írni egy ilyen témát, viszont remélem a kezdeményezésem 4. próbálkozásra sikerülni fog.

Mindannyian emlékezhettek, hogy lassan egy éve volt az, amikor körbe kürtölt 8 szerver egy kérdőívet, amihez elég sok közöm volt. A kérdőív lényege az volt, hogy felmérjük az aktív állományt, és abból is le tudjuk szűrni, ki mennyire szeretné a költözést Georgia, Hawaii és Iowa világokról, illetve a tervezett befogadó szerverek is választ adtak, hogy támogatnák-e az ötletet. Ez a kérdőív nagyon sokat segít most nekünk, még akkor is, ha egy GDPR adatvédelmi rendelet végett nem lehetett publikussá tenni (mint utóbb kiderült, mikor beküldtem), így akkoriban hasznavehetetlen volt, most viszont aranybánya. Ennek az eredményeit most publikálom.

https://prnt.sc/mhmxyp A részvételi arány
https://prnt.sc/mhmy2e G H I szerverek költözési igénye
https://prnt.sc/mhmy5t G H I szerverek merre mennének ha lehetne költözni
https://prnt.sc/mhmy93 Világ 1, El Dorado és Florida szerverek támogatása

Ezek lettek az eredmények 3 hét küldözgetés után, mindenkinek köszönöm, aki segített ezt szétszórni mindenhol. Viszont, most újra kérem a segítségeteket, mivel felmerült egy ötlet Syntex által, ami nem is rossz, és kell nekünk a nép szava is ehhez! A sztori lényege röviden: ma szerencsére beszélgettünk Syntex-el Hawaiin, és szóba jött ez a kérdőív. Természetesen ő nem tudott erről, mert később érkezett hozzánk, viszont (szerintem) nem tartotta hülyeségnek. Egy olyan választ kaptunk tőle, hogy utánakérdez hogy lehetne egy felmérést indítani erről, már csak érdekességből is, hogy lássuk hányadán állunk a dolgokkal.

Az lenne a kérésem, hogy hozzászólásban egy egyszerű "támogatom az ötletet" vagy "nem támogatom ezt a kezdeményezést" írjatok le ide pusztán azért, hogy lássák, nem brahiból kántálom a költözést 1.5 éve folyamatosan.

Aki nem értené miért kellene G H I szervereknek nagyon sürgősen költözés, annak gyors leírom:

1: Élhetetlen szerverek lettek az idő folyamán, minden szerver más és más indok miatt.
2: Élvezhetetlen erődharcok, semmi kihívás, semmi új élmény, monoton maximum 35 fős társaság, és ha nincs iris, akkor egyoldalú is az egész.
3: A kereskedelem ezeken a világokon halott, akik V1, Florida, Eldo, Jackson, illetve Kentucky világokra vinne bármit is, lehetetlent kíván.
4: Rengeteg egyedi karakter van a 3 szerveren szétszórva, fő karakterek, amik az enyészetbe kerülnek ha nem történik valami, s ezzel egy időben a gazdájuk is itt hagyja a játékot (Hawaiiról idén 300 fő tűnt el)
5: A kevés létszám végett nem tudunk semmit sem csinálni ezeken a szervereken.
5+1: Oké, átmehetünk másik szerverre is játszani, csak az már nem ugyan olyan, mint a fő karakterek ellen menni kis mellék karakterként. Jogunk van használni nekünk is a nagy karaktereinket jó szervereken.


Ami előny a nagyobb szervereknek:

- Új arcok erődharcokon, párbajon
- Megnyílik a kereskedelem azzal, hogy át tudják hordani onnan a tonnányi cuccotokat a srácok
- Új szövetségek, városok alakulhatnak, vagy a meglévőekbe tudnak menni erősítésnek a játékosok
- Visszatérhetnek olyan játékosok is, akik csak erre várnak egy jó ideje, s abból profitálhatna mindenk
i.

Ami az InnoGames-nek előny:

- Kevesebb szerveren ugyan, de több rög költés, főleg ha valaki eddig potom pénzért elhozta az eventes fegyverszetteket.
- Virágzó szerverek, hatékonyabb belső játék levezénylés
- Visszatérő játékosok akik újra foglalkoznának a játékkal
- Kevesebbet írok ide ezzel kapcsolatban
:D

Megkérnék mindenkit, hogy akár támogatná a kezdeményezésünket, akár nem, írjon ide, hogy lássuk egyáltalán megéri-e ezzel foglalkozni!

Üdv.: Lyrinx.

Ugrás Syntex első válaszára!
Támogatom
 

freedgess

Active Member
hiteltelen vagy, szóval neked minden mindegy csak történjék valami, de milyen csodát vársz az iowás karidtól? nem kell nagy jóstehetség hozzá, meg mondom én neked így költözés nélkül is. iowán már senki nem akar veled játszani, elszállt a pb szinted, jó sok munkást elvertél érte, grt. bárhová is költöznél ezzel a karival egy gyenge közepes kari lenne, aki minden pillanatban KO-ban lenne, és ott sírná vissza a nyugodt iowás világot. egyéni szociális problémád, ne nyafogj már annyit, nem kell az emberekre rátolni ezt a költözködést mindenáron.
itt egy kérdés van amire szavazni kell: IGEN vagy NEM, és ne térjünk el a tárgytól, hogy neked mi lenne a jó a képzelgéseid megvalósításához, mert egyébként kár lenne a költözés neked, mert nagy csalódás érne a végén, ha csak ezért költöznél..., én szóltam...
egyik szerveren sem szoktam munkásokat támadni,ti azért kaptatok,mert megérdemeltétek,mert álladóan többen jöttetek nekem,volt olyan,hogy öten egyszerre,mert egyedül nem mertetek,de így se túl gyakran sikerült kiütni,aztán ha megjelent még számos vagy randomhero,akkor futottatok a hotelbe..meg erődharc után ott álltatok az erőd mellett,hogy erődösbe tudjatok elkapni,és amikor pár hónapig templomot építettem fura módon 3 naponta kaptam a ko-t,szóval inkább hagyjuk,hogy ki szokott kit munkásban támadni..
minden szerón pb-s karim van,nem nagyon szoktak sehol se kiütni,csak v1en,mert ott lövős párbajhősöm van,és nincs túl sok élete,de én nem a hotelben döglök egész nap,meg menekülök a párbaj elől,mert félek,hogy kiütnek,nem úgy,mint egyesek..
 
Utoljára szerkesztve:

freedgess

Active Member
már megint eltértél a tárgytól, kit érdekel, ebben a topicban, ki mikor mit csinált, vagy nem csinált. nagyon beszűkült látásmóddal nézed a dolgokat, mi máshogyan látjuk, de nem akarok vitát nyitni belőle,. az hogy munkásokon híztál látszik az eredményeden, nem kell mellé beszélni. gyermeki elszántsággal, magányos besavanyodott öregasszony stílusában, görcsösen játszol. Lazíts, ismerkedj, nyiss a (való)világ felé. szerezz barátnőt, barátokat. engedd el a régi sérelmeket, előre tekints, és ne a valós, vagy vélt sérelmeid irányítsanak. Játssz lazán, könnyedén! (megtanulhatnál erődharcolni, és nem csak lapítani, hanem csapatban játszani, hasznos tagja lenni egy közösségnek. rajtam múlna, mindenhol árulóit kapnál eddigi teljesítményed alapján.)
A lényeg te a költözésre szavaztál, nem kell többet sehol elmondanod, megértettük! Azt hogy NEM TÁMOGATOM én sem mondom el többet ;)
azért nem nyitsz vitát,mert te is tudod,hogy mennyire szánalmasan játszol..
jacksonon a top 4 pb-sből én nyertem legkevesebbet,mégis sokkal több a pb tapasztalatom,fura,nem?
és ha flon,eldon,vagy v1en megnézed a pb-s listát,sokkal kevesebb nyert pb-vel van több pb tapasztalatom,,mint sokaknak,szóval ne írjál már ilyen baromságot,hogy munkásokat verek,mert ez nem így van
úgy erődharcolok,ahogy akarok,de általában itt se vagyok,azért se szoktam lépni,de én legalább szoktam menni..
ennek semmi köze nincs a magánélethez,nem is értem,hogy ezt miért kell idekeverni
 

freedgess

Active Member
már megint ez a beszűkült látásmód, és lenéző magatartás, szánakozzál magadon :/
kit érdekel a felsorolt világokban mit csinálsz, iowát nem vetted bele, pedig én csak ott párbajoztam valamikor, azon eredményedből indultam ki, és az feketén-fehéren azt tükrözi, hogy munkásokon híztál, erre vagy oly nagyon büszke... :D
a játékvilágról beszéltem, nem a magán világodról, hisz szerencsére nem is ismerlek, és közöm sincs hozzá. :p
iowan nyertem 1300 pb-t,de buktam is 1000et,miért?mert nem a munkásokat vertem agyon,hanem kaptam is ki
és te miért nem pb-zel máshol?mert ott több ellenfél van,és egész nap a hotelben döglenél..
de még mindig nem jött 1 érv sem az ellen,hogy miért nem játszol szánalmasan..
és a számok se azt mutatják,hogy munkásokat verek..
 
Utoljára szerkesztve:

Mr. T.

THE DEVIL
Ahhoz képest, h egyikőtök se akarja a másikat olvasni, szépen offoljátok a témát. Nem rendeznétek le ezt mondjuk a játékban vagy privát üzenet formájában?
Köszönjük.

A költözést támogatom :)
 

Deleted User - 797122

Vendég
Kacsa jol beszel. Mikor megcsaptam parszor, en is kaptam a szöveget, aztan ugyanúgy 72be rakta magat. Bocsi, 500bol 1x tamadok szemelyes okok miatt. Tudod, hogy kedvellek.

Egyébként meg a legpitibb dolog valakinek a maganeletet belekeverni a játékba. A játék az maradjon mar jatek, nem?

A koltozest, mint otletet, valami esszeru formaban pedig meg mindig tamogatom.
 

Kenneth G

Kroki-fan
nem is akarok beszélgetni senkivel se
de én legalább nem magamban beszélgetek a chaten állandóan,mint te
néha ránézek a chatre,aztán azt látom,hogy az utolsó 10 üzit te írtad,de a kutya nem ír vissza neked
Speciel én szoktam olvasni, ha röhögni akarok, bár az éneklése egy idő után tényleg idegesítő. :D
 

DeletedUser17895

Vendég
Sziasztok! :)

Veszem a bátorságot és megírom a véleményem, hiszem elvileg az a gond, hogy kevesen szólnak ehhez hozzá! :D

Az ok, amiért csak az emberek 5-10%-a írja le a véleményét, többek között az is lehet, hogy egyszerűen nincs fiókja a fórumon. Őszintén szólva én is tavaly regeltem ide, amikor be kellett jelentkezni a Mr. és Mrs. versenyre... azóta sem kavartam a port erre. Megjegyzem, a fórumot reg nélkül is lehet olvasni.

A költözést egyénileg több módon el lehet képzelni. Van, akinek minden szerveren van 1-1 maxra tp-zett karija, van, akinek egy 150-es karija sincs sehol.
Alapjába véve szerintem ez nem buli, bármennyire ki van színezve, mivel ez rengeteg hátránnyal is jár, ami engem zavar. Szó volt arról, hogy olyan emberek, akik ellenzik a költözést, majd kérni fognak másokat, hogy vigyenek át cuccot xy világra, akkor, amikor a költözés lehetséges lesz. Szerintem ez így logikus dolog, nem értem mi ezzel a gond. Én például nem szeretném, ha költözés lenne iowáról, hiszen ott van a fő karakterem. Azért szeretem ott, mert megszoktam a közösséget és tartok attól, hogy más szerveren nem tudnék úgy beilleszkedni. Hawaii-on meg georgián is van karakterem, mivel onnan könnyen tudok iowára 1:1-ben cserélni. Ez nekem így nagyjából megfelel, hiába mondja bárki, hogy neki 10 évvel több tapasztalata van meg több 100 millás zsákja szanaszét. Aki nem akart maradni, az mindent átvitt, amikor még lehetett. Erre számtalan példát tudnék mondani. Maradtak olyan emberek, akik maradni akartak, olyanok, akik túl későn jöttek rá, hogy nem akarnak maradni, illetve olyanok, akik jó nagy hasznot húznának abból, ha egyik vagy másik szerver meghal. És ahogy már elhangzott... mindenkit kielégíteni nem lehet. Ha költözés lesz, az azért is rossz, mert mindenki más-más szerverre megy, a közösség felbomlik.

Ez persze nem jelenti azt, hogy nem költözöm, ha szabad lesz a költözés, hiszen nem fogok egyedül ott lógni, de ettől még nem támogatom. Amikor iowán kezdtem a játékot, akkor volt aktivitás, nem tudhattam, hogy rövid időn belül mindenki elhúz. A megmaradt kis közösség azonban tetszik.

Én bebiztosítottam magam arra az esetre, ha a szervert bezárják. Kezdtem egy karit floridán. Sajnos ez sem úgy megy, ahogyan az ember eltervezi, hiszen döntenem kellett: építek, hogy minél hamarabb legyen egy olyan karakter, amit erődre merek küldeni, vagy kalandokat oldok, amivel a fejlődés húzósabb. Sajnos kénytelen vagyok építeni. Nem meglepő, hogy nemsokára szintben lehagyja az iowás karit. :D De ami a beilleszkedést illeti... inkább ne is beszéljünk róla. Azért írtam ezt le, hogy tudjátok, ez is egy alternatíva... aki nem csupán menteni szeretné a vagyonát, annak szerintem megfelel. Mire költözés lesz, addigra összehozol 1-1 150-es karaktert minden aktív világon. :D Érthető, hogy sok embernek van cucca halott szerveren, de nyugtasson meg a tudat, hogy 2025-ben valószínűleg nem phoebeben vagy alpesiben fogsz játszani. :P Már nem is fog érdekelni, hogy elmaradt egy living szetted georgián...

Nem szeretnék radikálisan ellentmondani azzal, ami itt folyik, csupán felvázoltam azt, hogy miért van az, hogy egyesek nem törölnek, illetve, hogy a költözés mellett is van alternatíva. Bennem is felötlött a gondolat, hogy jobb lenne költözni, nem is egyszer. Ami eltörölte a gondolatot, az az eddigi közösség elvesztése, illetve az eddig kevésbé sikeres beilleszkedési kísérlet egy hosszú életű szerverre. Mert szerintem más is egyetért azzal, hogy a játék max 1 évig tud lekötni... aki ennél több ideje játszik, azt már a közösség tartja itt. :) Akkor meg mi a garancia arra, hogy floridáról nem törlök majd azért, mert nem találom a helyem?

Azért ismételtem egyes dolgokat, hogy nehogy valaki ne venné már észre! :D

Köszönöm, hogy szólhattam! :)
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Sziasztok!

Én is szeretnék költözni. Én is támogatom a költözést, de ha nem tud működni egy normális, kulturált módon akkor nem támogatom.
Szerintem nem kell erről unalmas regényeket írni amit senki nem olvas el... egyszerűen meg lett mondva hogy nem tudunk mit tenni, nem rajtunk múlik. Ahelyett hogy sokan panaszkodnak inkább tegyenek érte hogy jobb legyen! Így is-úgyis meg kell várnunk .. semmivel nem visz előrébb ez sajnos.
Engem kifejezetten zavar már hogy minden felületen ezzel találkozok feleslegesen.
Ha nem tetszik tegyél ellene ! Számtalanszor bizonyítottuk már, hogy képesek vagyunk arra, hogy élhető szervert alakítsunk ki.
A játék miattunk működik! Játékosok nélkül nem nagyon menne....

Shadow Bandit
 

Törölt tag 18099

Vendég
Annyira azért vissza nézhetnél, hogy kifejtsd, mit értesz azon, hogy senki nem csinál semmit ? Nem kaptok választ a support rendszeren keresztül küldött levelekre ? Vagy nincs a fórumon kint időben minden információ az eseményekről, frissítésekről ? A wiki nem friss, mert ha bejön egy új kalandsor, nincs fent azonnal ?

A játékosok tűnnek el, ez tény, de ennek ezer meg egy oka van, és nem most kezdődött el, hanem évekkel ezelőtt.
1: Wikin egy tonna hiba van még mindig, amit már leadtam kb 4 hónappal ezelőtt, de egy ember nem tudta kijavítani mert ezer és egy dolga volt mellette. Keressétek meg magatok miről van szó, belefér az időbe.
2: Én bemásolom szó nélkül ide azt a kérelmem amiben taglaltam, miért és milyen okból nem kell már ez a topic ide, meg azt is, hogy le van zárva azóta megoldás nélkül az a support ticket. (nem érdekel ki zárta le, ugyan az van mint Dannál, hogy írunk valamit, és megoldás nélkül lezárja valaki a ticketet hogy elmondhassa magáról, ez is kész van)
3: Ezer meg egy oka van annak hogy eltűnnek a játékosok, ez tény, és ezt már közel 11 év alatt megmondtam jópárszor mik lehetnek azok. Azzal, hogy kéthetente nézve van a szerver aktív játékosállománya, nem egyenesen arányos a tényleges aktivitással, de ezzel minden felmenő részéről le van tudva a dolog. S ez egy nyomós indok miért tűnnek el végre az emberek halott szerverkről, a többi nem ide tartozik.

Ha nagyon akarná valaki akkor lenne költözés, viszont mivel nem akarja (tudok példát hozni nemzetközi szinten hogy meg lehet csinálni kiadós könyörgés árán ezt), ennek itt semmi relevanciája már.

Ja igen, a levélre még mindig nincs időm, van jobb dolgom is mint marhasággal foglalkozni.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
1: Wikin egy tonna hiba van még mindig, amit már leadtam kb 4 hónappal ezelőtt, de egy ember nem tudta kijavítani mert ezer és egy dolga volt mellette. Keressétek meg magatok miről van szó, belefér az időbe.
2: Én bemásolom szó nélkül ide azt a kérelmem amiben taglaltam, miért és milyen okból nem kell már ez a topic ide, meg azt is, hogy le van zárva azóta megoldás nélkül az a support ticket. (nem érdekel ki zárta le, ugyan az van mint Dannál, hogy írunk valamit, és megoldás nélkül lezárja valaki a ticketet hogy elmondhassa magáról, ez is kész van)
3: Ezer meg egy oka van annak hogy eltűnnek a játékosok, ez tény, és ezt már közel 11 év alatt megmondtam jópárszor mik lehetnek azok. Azzal, hogy kéthetente nézve van a szerver aktív játékosállománya, nem egyenesen arányos a tényleges aktivitással, de ezzel minden felmenő részéről le van tudva a dolog. S ez egy nyomós indok miért tűnnek el végre az emberek halott szerverkről, a többi nem ide tartozik.

Ha nagyon akarná valaki akkor lenne költözés, viszont mivel nem akarja (tudok példát hozni nemzetközi szinten hogy meg lehet csinálni kiadós könyörgés árán ezt), ennek itt semmi relevanciája már.

Ja igen, a levélre még mindig nincs időm, van jobb dolgom is mint marhasággal foglalkozni.
Már ne haragudj meg, de fogalmam sincs miről beszélsz, utánanéztem és nem találtam egyetlen ügyet se tőled ezzel kapcsolatosan. Én tudtommal eddig minden hibát javítottunk amely a megfelelő módon jelezve lett (fórum megfelelő topic, vagy support levél). A felháborodásod okát egyáltalán nem értem. Ha még véletlenül valahogy el is keveredett a te ügyed, akkor is az a megoldás, hogy emlékeztetsz erről minket, hogy segítsünk megoldani a problémát. Kérlek küld be ismét. Elnézést a kellemetlenségért, ha ez történt volna. A "Keressétek meg magatok miről van szó, belefér az időbe" fajta hozzáállás esetén bármennyire is sajnálom, de sajnos nem segíthetünk.

Valóban beküldtél egy kérelmet a zárást illetően, és munkatársam azt is ígérte hogy lefogjuk zárni, amennyiben ez szükséges lesz és a téma már nem aktív. Nem zárunk csak úgy le topicokat, ha nem sért semmilyen szabályt, még ha azt a létrehozója kéri sem. Ha más játékosok úgy érzik szeretnének hozzászólni, és úgy látom még mindig elég sokan használják, nem látom indokát annak, hogy miért is kéne ezt megvalósítani.
 

Mr. T.

THE DEVIL
Már ne haragudj meg, de fogalmam sincs miről beszélsz, utánanéztem és nem találtam egyetlen ügyet se tőled ezzel kapcsolatosan. Én tudtommal eddig minden hibát javítottunk amely a megfelelő módon jelezve lett (fórum megfelelő topic, vagy support levél). A felháborodásod okát egyáltalán nem értem. Ha még véletlenül valahogy el is keveredett a te ügyed, akkor is az a megoldás, hogy emlékeztetsz erről minket, hogy segítsünk megoldani a problémát. Kérlek küld be ismét. Elnézést a kellemetlenségért, ha ez történt volna. A "Keressétek meg magatok miről van szó, belefér az időbe" fajta hozzáállás esetén bármennyire is sajnálom, de sajnos nem segíthetünk.

Valóban beküldtél egy kérelmet a zárást illetően, és munkatársam azt is ígérte hogy lefogjuk zárni, amennyiben ez szükséges lesz és a téma már nem aktív. Nem zárunk csak úgy le topicokat, ha nem sért semmilyen szabályt, még ha azt a létrehozója kéri sem. Ha más játékosok úgy érzik szeretnének hozzászólni, és úgy látom még mindig elég sokan használják, nem látom indokát annak, hogy miért is kéne ezt megvalósítani.

A többi felvetésre is kapunk választ..? mert -megbocsáss-, de csak a személyeskedés megy oda-vissza..

az effektív rész viszont a költözés.. lesz belőle bármilyen változás? ha nem/nincs rá mód, akkor tényleg felesleges a téma nyitva tartása.. attól, h még jön 5-5 ember és támogatom/nem támogatom-mal szavaz, nem leszünk előrébb..
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent