Karácsony 2019 Awesomia Erődharcok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
xmas2013_single_item_package.png
xmas2014_single_item_package.png
xmas2015_single_item_package.png
Kedves Játékosaink,

Idén decemberben megszerezheted a 2013-as, 2014-es és 2015-ös szettek valamely darabját, és mellé még egy kevés kötvényt is. Nincs más dolgod mint részt venni a meghirdetett Awesomia harcokon! Egyszerű, igaz? :D

Összesen 4 harcot fogunk szervezni, különböző napokon, viszont azonos időpontban minden szerveren (kivétel a Speed).

Er%C5%91dharcok%20kar%C3%A1csony%202019.png

Kérjük szépen ezen időszak alatt ne hívja ki senki az Awesomia erődöt! Minden ilyen kérés törlésre fog kerülni. Azonos időpontra kihívott harcok esetén fenntartjuk a jogot az Awesomia erődharc időpontjának módosítására.

Kellemes Ünnepeket kíván,
A The West Csapata
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kérlek ha már van külön téma, akkor ne ezt a topicot offoljuk szét. Köszönöm.

tényleg.. hogyan oldjátok meg kedves Adminok, h v1-en mindenki beférjen, illetve h aki bejelentkezett a harcra az BIZTOS, h beférjen?

Minden a szerencsén múlik :) Több megoldással próbálkoztunk, de sehogy sem volt jó :)
 

DeletedUser17845

Vendég
Minden a szerencsén múlik :) Több megoldással próbálkoztunk, de sehogy sem volt jó :)

Nem vagyok fejlesztő, csak egy egyszerű sima egyetemista vagyok (még a szakmámnak sincs köze hozzá) viszont most hoznék egy hiper-szuper tuti-frutti megoldást és még pénzt/elismerést/címet sem kérek érte. Emeljétek meg a harcon résztvevő fők számát olyan 25-15 fővel és nem lesz hiszti, mindenki be fog férni. :cool:
 

jaklee

Veteran Member
Nem vagyok fejlesztő, csak egy egyszerű sima egyetemista vagyok (még a szakmámnak sincs köze hozzá) viszont most hoznék egy hiper-szuper tuti-frutti megoldást és még pénzt/elismerést/címet sem kérek érte. Emeljétek meg a harcon résztvevő fők számát olyan 25-15 fővel és nem lesz hiszti, mindenki be fog férni. :cool:

Én már az ötletek topicba is csak akkor írok ha olyan ötletem van, ami 0 fejlesztéssel megvalósítható. :) Ez most nyilván nem játék újítás, de érted.

Meg amúgy sztem ez attól függ, lehet e kézzel admin felületről módosítani ezeket. Ha lehet akkor sztem ez lesz a megoldás :)
 

LDuck

Veteran Member
Én már az ötletek topicba is csak akkor írok ha olyan ötletem van, ami 0 fejlesztéssel megvalósítható. :) Ez most nyilván nem játék újítás, de érted.

Meg amúgy sztem ez attól függ, lehet e kézzel admin felületről módosítani ezeket. Ha lehet akkor sztem ez lesz a megoldás :)
Lefele lehet. Ha felfele nem, akkor sem lenne nagy cucc megoldani, csak nem akarják valamiért :D
 

Mr. T.

THE DEVIL
Kérlek ha már van külön téma, akkor ne ezt a topicot offoljuk szét. Köszönöm.
Minden a szerencsén múlik :) Több megoldással próbálkoztunk, de sehogy sem volt jó :)

Olyan nem lesz, ami mindenkinek jó. Mindenesetre erre tényleg jó lenne valamit kitalálni.. a múltkor pl sokan csatlakoztak, erődnél voltak és mégse fértek be.. hmhm..
 

Trawers

Well-Known Member
A probléma az, hogy a fejlesztők nem akarják, hogy a kezdők vagy azok akik éveket kihagynak leszakadjanak a mezőnytől. 3 awesomia erődharc = 3 maja sál + 1 livingstone kalap karácsonykor.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent