Továbbítva A The West végének megakadályozása, avagy az új világokról való szavazása.

  • Témaindító Deleted User - 779988
  • Kezdés ideje

Mr. T.

THE DEVIL
Szépen sikerült szétoffolni ezt a remek témát :)

minyon, úgy nehéz lesz bárkivel is eszmecserét, netán vitát folytatni, ha az illető a kérdésekre kitérő- vagy egyáltalán nem oda illő mondatokkal fejezi ki magát mintegy válaszként.. :)

De legalább szívderítő mondatokkal lepi meg eme közösséget, örüljünk ennek :)
 

Törölt tag 18099

Vendég
Szépen sikerült szétoffolni ezt a remek témát :)

minyon, úgy nehéz lesz bárkivel is eszmecserét, netán vitát folytatni, ha az illető a kérdésekre kitérő- vagy egyáltalán nem oda illő mondatokkal fejezi ki magát mintegy válaszként.. :)

De legalább szívderítő mondatokkal lepi meg eme közösséget, örüljünk ennek :)
Mondtam, hogy felröhögtem mikor olvastam, pedig elég sokat ittam ahhoz tegnap, hogy minden bajom legyen :D
 

The West Lady

Active Member
Elég szokszor vissza tér az irásaidban a nosztalgia hangulat, meg hogy most tértél vissza alig változott valami de ami változott neked tetszik.

Na most képzeld el akik játszanak megszakítás nélkül 4-5-6 neadjisten 10 éve azok szerinted miképpen élik meg ezt ? Elég bármelyik forumra beolvasni a közhangulat a békasegge alatt van stb stb, pont azért amiket te kiemelsz hogy jó dolgok.
Az éremnek mindig két oldala van , így se mi se te nem tudsz objektív véleményt formálni ezzel kapcsolatban. (ezzel nem azt állítom hogy hülyeséget beszélsz hanem azt hogy mondjuk fél év 1év folyamatos jaték mulva térjünk erre vissza)

Szia! Már nem fórumozok csak a játékban játszom amióta a hozzászólásod megírtad.
Azóta már nem csak a Magyar szerveren játszom újra de a Német szerveren is.
Hogy miért?
Mert minél többet játszom annál jobban tetszik a játék.
Nekem az érem ezen oldala jutott.
Nem feledtem amit írtál.
Egy év múlva is fogok neked jelezni ha még itt leszel :)
Elképzeléseim szerint akkor már lehet minden szerveren fogok játszani :)
Most indultam az Angol szerveren is.
Nem tudok betelni a játék fantasztikus világával.
Most biztos sokan fognak pufogni, de már nem fórumozok csak néha benézek hogy lássam van e olyan a játék életébe ami számomra új :)
Annak ellenére hogy sem aranyrögöt nem kapok a véleményemért sem moderátor nem vagyok a magyar szerveren még is kijelenthetem ez a játék az általam ismert több ezer online játék legszebb és legjobb játéka.
A fejlesztések pedig lenyűgözőek. :)
Ezért a véleményemért sem kapok mást mint beszólásokat a fórum több felhasználójától de ennek ellenére kitartok, sőt megerősítem a játék csodálatos, és fantasztikus fejlesztéseivel lenyűgözött. :)

Puszi a gonoszkodók nózijára :D
NÓZI=ORR ha nem tudná valaki :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
De jó egyeseknek, hogy van idejük több világon is játszani.
Remélem a későbbiek során a cseh, szlovák meg brazil szerverekre is regisztrálsz.
Másrészt téged ki fizet ezért a mondókádért?
Továbbra is figyelni fogom a tevékenységedet Kentuckyn, ahogy a profilodra kiírtad a monogramomat.
 
Szia! Már nem fórumozok csak a játékban játszom amióta a hozzászólásod megírtad.
Azóta már nem csak a Magyar szerveren játszom újra de a Német szerveren is.
Hogy miért?
Mert minél többet játszom annál jobban tetszik a játék.
Nekem az érem ezen oldala jutott.
Nem feledtem amit írtál.
Egy év múlva is fogok neked jelezni ha még itt leszel :)
Elképzeléseim szerint akkor már lehet minden szerveren fogok játszani :)
Most indultam az Angol szerveren is.
Nem tudok betelni a játék fantasztikus világával.
Most biztos sokan fognak pufogni, de már nem fórumozok csak néha benézek hogy lássam van e olyan a játék életébe ami számomra új :)
Annak ellenére hogy sem aranyrögöt nem kapok a véleményemért sem moderátor nem vagyok a magyar szerveren még is kijelenthetem ez a játék az általam ismert több ezer online játék legszebb és legjobb játéka.
A fejlesztések pedig lenyűgözőek. :)
Ezért a véleményemért sem kapok mást mint beszólásokat a fórum több felhasználójától de ennek ellenére kitartok, sőt megerősítem a játék csodálatos, és fantasztikus fejlesztéseivel lenyűgözött. :)

Puszi a gonoszkodók nózijára :D
NÓZI=ORR ha nem tudná valaki :)
Látom megjött a metil-alkohol. :)
:)Meg-
Jött:)
:DA
Metil-alkohol:)
 
Utoljára szerkesztve:

Törölt tag 18099

Vendég
Szia! Már nem fórumozok csak a játékban játszom amióta a hozzászólásod megírtad.
Azóta már nem csak a Magyar szerveren játszom újra de a Német szerveren is.
Hogy miért?
Mert minél többet játszom annál jobban tetszik a játék.
Nekem az érem ezen oldala jutott.
Nem feledtem amit írtál.
Egy év múlva is fogok neked jelezni ha még itt leszel :)
Elképzeléseim szerint akkor már lehet minden szerveren fogok játszani :)
Most indultam az Angol szerveren is.
Nem tudok betelni a játék fantasztikus világával.
Most biztos sokan fognak pufogni, de már nem fórumozok csak néha benézek hogy lássam van e olyan a játék életébe ami számomra új :)
Annak ellenére hogy sem aranyrögöt nem kapok a véleményemért sem moderátor nem vagyok a magyar szerveren még is kijelenthetem ez a játék az általam ismert több ezer online játék legszebb és legjobb játéka.
A fejlesztések pedig lenyűgözőek. :)
Ezért a véleményemért sem kapok mást mint beszólásokat a fórum több felhasználójától de ennek ellenére kitartok, sőt megerősítem a játék csodálatos, és fantasztikus fejlesztéseivel lenyűgözött. :)

Puszi a gonoszkodók nózijára :D
NÓZI=ORR ha nem tudná valaki :)
Fizetett hírdetésünket láthatták.

Amugy arról volt szó hogy nem írsz ide többet, az ígéreteket meg illik betartani. Ezt mellékesen mondom csak.
 

The West Lady

Active Member
Egy év mulva tali , az összes szerveren lévő karaktered screenshootjával.
Szia!
Közeledik az egy éves évforduló!
Nekem most sem változott a véleményem.
Igaz a munkámból kifolyólag kissé kevesebbet vagyok a szerveren legalábbis a magyar szervereken.
Változások az én életemben is voltak mint a házasság és nagyobb felelőségű munkakör amiben már nem csak magam munkájáért felelek, de ez nem csorbította eme játék szeretetét!
Sőt most hogy nem tudok annyira aktív lenni mint régebben még jobban hiányzik az életem részéből az hogy a magyar szervereken is aktív legyek.
Sajnos pár hurrá emberke aki utálja a játékot elvette a kedvem attól hogy a fórumot látogassam és kivegyem a részem a fórum életéből.
Bár bevallóm ma sem tudom mi az öröme azoknak az utálkozó emberkéknek akik ide járnak negatív hangulatot kelteni.
Én csak oda járok ahol jól érzem magam.
Vajon ők így érzik maguk jól????
Hát nem tudom.
Én ott érzem jól magam ahol kedvem szerint alakulnak a dolgok.
Mint például a családom környezetében vagy a munkahelyemen és a játékban .
Mert bizony nem lett igaza azoknak a rémhír terjesztőknek sem akik arra alapozták a véleményük hogy megszűnik a játék egy éven belül.
Ahogy látjátok a játék nem hogy megszűnt hanem fejlődött!!!
És pedig nem a rosszindulatú pletyka informátorok beszólása szerint hanem a mai játék struktúrák elvárása szerint.
Ha még van türelmed megvárhatod az elkövetkező pár hónap elteltét is hogy kikerekedjen az év. ;) :)
Addig is azt javaslom mindenki oda menjen játszani ahol jól érzi magát és számára megfelel a játék és annak hangulata.

Puszi mindenkinek!

ui: Ha bosszantott hozzászólásom akkor írd meg csak örömet szerzel nekem, ha pedig elfogadod a játékot amiben játszol és sikerült véleményemmel a te játék szeretteted is képviselem akkor ne felejts egy két jó szót szólni a játék mellett, hogy ne csak a negatív vélemények harsogjanak a játék fórumán.
Azzal ugyanis csak elveszik az utálkozó beszólók mások kedvét ettől a csodálatos játéktól amivel csak gazdagítják a játékos kedvű emberek élményeit!
 
Fent