Kérdések és válaszok

DeletedUser18001

Vendég
Sziasztok!

Most regisztráltam ide, elnézést ha rossz helyen érdeklődöm!
A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom magam megvédeni a párbajosokkal szemben hogy ne támadjanak? Persze úgy, hogy az a játék szabályaiba ne ütközzön.
Később elmondom miért kérdezem.
Köszönöm ha valaki válaszol előre is!
Szép napot!
 
Sziasztok!

Most regisztráltam ide, elnézést ha rossz helyen érdeklődöm!
A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom magam megvédeni a párbajosokkal szemben hogy ne támadjanak? Persze úgy, hogy az a játék szabályaiba ne ütközzön.
Később elmondom miért kérdezem.
Köszönöm ha valaki válaszol előre is!
Szép napot!

1. Örökké K.O.-ba rakod magad.
2. Megszerzed a legjobb védekezős szetteket és védekezős párbajra pontozol.
3. Lépj ki városból.
4. Vakációra teszed magad.
5. Törölj a játékból.
Ezek nem ütköznek szabályzatba.
 

DeletedUser18001

Vendég
1. Örökké K.O.-ba rakod magad.
2. Megszerzed a legjobb védekezős szetteket és védekezős párbajra pontozol.
3. Lépj ki városból.
4. Vakációra teszed magad.
5. Törölj a játékból.
Ezek nem ütköznek szabályzatba.

Az örökké KOba rakod magad részt kifejtenéd, hogyan lehet szabályosan megoldani?
 

DeletedUser17918

Vendég
48 óránként meztelenül nekimész a legerősebb PB-snek, aki átüt a szomszéd térképre. Pár energia és folyamatos védettség.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kedves Tom Brady,

Amennyiben fellebbezni szeretnél egy ügyben, kérdésed lenne a szabályokkal kapcsolatban vagy bármilyen más ügyben a segítségedre lehetünk, kérjük a Supporton keresztül keress fel minket, mivel a fórumon nincs lehetőség erre.
Köszönöm a megértésed!
 

Deleted User - 779988

Vendég
Van információ az Oktoberfestről? Jövő héten jön, az után jön, egyáltalán jön-e még a magyar szerverekre event?
 

DeletedUser17053

Vendég
Érdeklődnék, hogy mi az oka anna hogy a mostani event győztes fegyvernek miért roszabbak sokkal az értékei mint az előző event győztes balosának?
Nem az a szokás hogy az idő előrehaladtával jobb és jobb értékű cuccok kerülnek be? Főleg egy győztes fegyvernél.
Előre is köszi a választ.
 

Deleted User - 779988

Vendég
Van-e jelenleg a chattel kapcsolatban bármiféle fejlesztés? Én leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy a szerverek chatjeit (Kocsma chatek) tervezik-e összevonni? Kicsit bosszantó tud lenni néha csúcsidőben egyedül ülni Kocsma 1-ben.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Érdeklődnék, hogy mi az oka anna hogy a mostani event győztes fegyvernek miért roszabbak sokkal az értékei mint az előző event győztes balosának?
Nem az a szokás hogy az idő előrehaladtával jobb és jobb értékű cuccok kerülnek be? Főleg egy győztes fegyvernél.
Előre is köszi a választ.

Ez így nincs előírva, szóval változhat a fegyverek erőssége.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Van-e jelenleg a chattel kapcsolatban bármiféle fejlesztés? Én leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy a szerverek chatjeit (Kocsma chatek) tervezik-e összevonni? Kicsit bosszantó tud lenni néha csúcsidőben egyedül ülni Kocsma 1-ben.

Köszönjük szépen a visszajelzést, továbbítom a fejlesztőknek. Valóban hasznos lenne, ha lesz bármilyen információnk, megosztjuk veletek. :)
 
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy van lehetőségem arra hogy egyik karakteremet megszüntessem az egyik világban és a (mozgatható) tárgyakat és/vagy pénzt átmozgassam/átköltöztessem egy másik világba? :)
 
Fent