Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17653

Vendég
Nem falsok, szimplán az oda regisztrált játékosok számát mutatja. Azokat is beleértve, akik inaktívak és e miatt rangsorban nem szerepelnek (amikor sokáig nem lépsz be, és utána lehetőséged van: 1, Folytatni 2, Újrakezdeni 0-ról )
Tehát aki nem megy rá egy világon, hogy "karakter törlése", akkor ha évekig be sem lép és nem jelenik meg a rangsorban, akkor is beleszámolja a rendszer.
Ha a rendszert nézzük ahogyan működik, akkor tény, nem falsch információkat ad az az oldal. Viszont, ha a valóságot nézzük, akkor igen, mert két külön történet, hogy mennyi karakter regisztrált oda, s mennyi játszik ott ténylegesen. A tényleges számok azt bizonyítják, hogy jelenleg 100 fő tartja fent a szervert körübelül, mert most event van, de aktívan még kevesebben játszanak rajta. Szerencsére a tényleges "élő" karakterek száma folyamatosan csökken nálunk az érdektelenség miatt, így bizakodunk továbbra is annak lehetőségében, hogy egyszer talán át tudjuk vonszolni kicsiny karaktereinket máshová, ami mindkét oldalról előnyös, hisz mi újra erőt kapunk magunkon, és lesz egy kis vérfrissítés a nagyobb szervereken. :)

Ezért is raktam össze hawaiira a retro harcokat, mert erre még jók vagyunk, s egyszerűbb 20-20 embert koordinálni, mint 170-et :)
 

DeletedUser8504

Vendég
A szakács kollégák mit szólnak a trágyához?
szakács.png

Kutatást sajna be kell fejeznem, mennem kell. Istállóst és a kovácsot valaki összeszemezgetheti béta szerver chatről, mxj1 nevű illető segít.
 

DeletedUser8504

Vendég
Szerintem az istállósok kezdhetik is gyűjteni a kozák nyeregtakarókat, amennyiben marad az alábbi áruösszetétel...
A jegyzettömb egyelőre nem világos nekem.

istallo.png
 

DeletedUser16267

Vendég
Ezt a költözés ügyet hol kell erőltetni egyébként?
Sajnos teljesen ellaposodnak a világok és aki játszana még annak is elmegy a kedve.

Arizóna, El Dorado, Buffalo, Georgia világokon ha jól emlékszem kevesebb, mint 500 játékos van a rangsorban, fele ennyi se aktív napi szinten. Ha csak ezt a három világot bezárnák, már élvezhetőbb lenne a játék más szervereken. Szerintem 3, max 4 szerverre kéne összezárni a játékosokat, talán az visszaadná valamennyire a régi hangulatot.

Edit: Georgián kb. 600 van
 

Pogues

Active Member
A búzakalász gyűjtés véget ért már? Mert 300 energiából semmit sem ad, de ahogy nézem szept 9. a határidő. Vagy rosszul tudom?
Kb. 75-ből nekem se adott egyet se. Ilyenkor szokott az lenni, hogy "elnézést, véletlenül 10 nappal előbb véget ért, de sebaj, adunk plusz egy napot, nyomkodhatjátok".
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Lehetne V1-en nagyobb a cirkusz is. Míg más világokon este/másnap is lehet egy valag cuccot berakni, addig v1-en már első nap hajnalán megtelik a "sok" termék és marad 1-2 ami nehezebben gyűjthető.
Elvileg a világ népéhez és aktivitásához van igazítva. Ezzel nem lehet valamit kezdeni, kedves fejlesztők?

Old
 

LDuck

Veteran Member
Lehetne V1-en nagyobb a cirkusz is. Míg más világokon este/másnap is lehet egy valag cuccot berakni, addig v1-en már első nap hajnalán megtelik a "sok" termék és marad 1-2 ami nehezebben gyűjthető.
Elvileg a világ népéhez és aktivitásához van igazítva. Ezzel nem lehet valamit kezdeni, kedves fejlesztők?

Old
Flórin is ez megy :) Mire 9-10-kor gép elé kerülök már max építeni lehet. Bár most épp be tudtam v1-en rakni az 5db valamit :D
 

LDuck

Veteran Member
Kb. 75-ből nekem se adott egyet se. Ilyenkor szokott az lenni, hogy "elnézést, véletlenül 10 nappal előbb véget ért, de sebaj, adunk plusz egy napot, nyomkodhatjátok".
Tökre össze-vissza adja. Volt olyan, hogy 100-ból nem adott 1-t se, máskor meg 5-t is. Mellesleg ma is kaptam, szóval még biztosan nem ért véget véletlen előbb :)
15mp-ezni éri meg, mivel nem energiára, hanem darabszámra adja a dolgot, szóval órásozva tuti nem lesz meg a 150
 
Fent