Játék hibák

DeletedUser17605

Vendég
Bejött így utólag a hógolyós és az edisonos eredmény. Csak épp... hibásan talán? Vagy valami csalafintasággal? Hógólyót jelzi is, hogy megvan mind a 70, de mégis szürke, nem adta meg:
1501 bővítmény megtekintése

Edisonos eredmény sincs meg, pedig a szett már több napja.

Jó lesz az, csak később került be mint ahogy teljesítettük. Azt nem tudom, hogy magától is megkapjuk majd később, de ha egy admin ráfrissít a karira akkor jó lesz. :)

Az Edison pedig hősies tettbe van szóval azt nem is fogja mutatni amíg meg nem szerezzük
 

DeletedUser14779

Vendég
Edisonos eredményhez piacról kell felvenni valamit, hogy beadja.
A hógolyós nekem se jó.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 795276

Vendég
Sziasztok!

A Tavaszi tojásvadászat sorozat Telegram egy baráttól küldetést nem tudom megcsinálni.
A telegráf oszlopok állításakor kaptam egy rendszerüzenetet, de a telegramot, amit fel tudok venni, azt nem kaptam meg.
Kérlek javítsátok.
Köszönöm
 

DeletedUser17249

Vendég
A "Kis fekete medve" új kalandnál nem jön fel a kaland folytatása az indián faluban, a "Fehér Mancs látogatása". A kaland leírást követve állok vele.
 

DeletedUser17053

Vendég
Ezzel a Kentucky szerverrel csinálhatna már valaki valamit....
Undorító hogy állandóan kidobál mindenkit,így nem lehet élvezni a játékot
Nem az első szerver szerintem hogy ne lehessen bug nélkül elindítani
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
roppantul dühítő nem tudom nem e csak nálam, de megosztom veletek.

halottakat látok.... neeem ezt most nem csak úgy, hanem magán az erődharcokon....

egyenesen a html5 magyar világokra bevezetése óta, na de most kaptam olyan tippet, hogy kapcsoljam ki a flasht, de próbáltam, de nem hiszem hogy jó helyen, ezért itt is kérdem azt mégis hol lehet valójában kikapcsolni? és ha utána se javul meg eme nagyszerű hiba? Továbbá vannak még furcsaságok bugok terén harcokon de ehhez képest elenyésznek... meg így most felsorolni nem tudnám megfogalmazni sajnos...

Szóval minél előbb jó volna, ha javulna, mert nem kicsit zavaró és nem csak nekem látszanak elvileg...

köszi !


szerk.: újra kell tőteni a harcot a bal oldali kis ikonra kattintva, de ez csupán átmeneti megoldás, mert körönként kell újratőteni a harcot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
roppantul dühítő nem tudom nem e csak nálam, de megosztom veletek.

halottakat látok.... neeem ezt most nem csak úgy, hanem magán az erődharcokon....

egyenesen a html5 magyar világokra bevezetése óta, na de most kaptam olyan tippet, hogy kapcsoljam ki a flasht, de próbáltam, de nem hiszem hogy jó helyen, ezért itt is kérdem azt mégis hol lehet valójában kikapcsolni? és ha utána se javul meg eme nagyszerű hiba? Továbbá vannak még furcsaságok bugok terén harcokon de ehhez képest elenyésznek... meg így most felsorolni nem tudnám megfogalmazni sajnos...

Szóval minél előbb jó volna, ha javulna, mert nem kicsit zavaró és nem csak nekem látszanak elvileg...

köszi !


szerk.: újra kell tőteni a harcot a bal oldali kis ikonra kattintva, de ez csupán átmeneti megoldás, mert körönként kell újratőteni a harcot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

Kedves Krisztoph Snow,

Köszönjük a jelzést. Bizonyos hibákról már tudomásunk van, és a fejlesztő csapatunk nagy erőkkel dolgozik az elhárításukon.

Kérlek amennyiben lehetséges hozz létre support levelet is a hibákat részletesen kifejtve, mivel a jelenlegi írásodból nem teljesen világos, hogy pontosan milyen problémákkal is küzdesz.

Köszönjük szépen a segítséged, és szíves elnézésed kérjük a kellemetlenségért!
 
Fent