Kérdések és válaszok

Deleted User - 779988

Vendég
Helló, helló, helló, sziasztok OBH vagyok.

Itt a fórumon vannak büntetőpontok, vagy valami hasonló büntető rendszer? Vagy csak egyszerűen ki lesz zárva valaki? :D
 

DeletedUser17845

Vendég
Sziasztok!

Hosszas keresgélés után végül arra jutottam, hogy legjobban ide célszerű írni ezzel a témával kapcsolatban. Következő frissítéssel eljutunk végre az áhított 3.0 updatehez. Kérdésem az lenne, hogy várható-e olyan eget rengető frissítés, mint anno a 2.0 volt? Gondolok itt map cserére, új cuccokra, kalandokra (engem annyira nem érdekelnek, de sok ember biztos oda-vissza lenne értük). Ha ezek nem is, várható mondjuk a párbaj/erődharc rendszer átformálása? Rengeteg nagyon briliáns ötletet olvastam CSAK a magyar fórumon. A többiről ne is beszéljünk.. :)
Tudom-tudom ez a német bandán múlik, de rögöt is szívesebben vennék, ha látnék potenciált a játék jövőjével kapcsolatban, bár amíg így haladunk gyorsan el is vetem az ilyen gondolataimat, mivel tegyük fel, hogy belefektetek egy teherautónyi pénzt egy event megnyerésébe, rá pedig 2 évre bezárják a játékot, és küldhetek egy nagy puszit az event nyertes fegyvereimre. :D
Esetleg várható lenne-e kaszt cserére lehetőség, vagy legalább a kalandor kaszt pici felturbózása, mint régebben a munkás. Régebben ígérve lettek fórumos játékok, igen tényleg sokkal több volt mint anno-anno, de olyan játékokra gondoltam mint a régi bónusz kódok (na nem olyan mint ami karácsonykor volt tavaly, hogy 1 perccel már az összes kód "felhasznált" volt :) ). Ilyenek esetleg várhatóak lesznek a közeljövőben?
Szerintem az ilyen dolgok vissza csalogatnák a régi játékos társakat, sőt még lehet újak is megjelennének.

Remélem kapok hasznos választ a kérdéseimre.
Köszönöm előre is!
George
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Sziasztok!

Hosszas keresgélés után végül arra jutottam, hogy legjobban ide célszerű írni ezzel a témával kapcsolatban. Következő frissítéssel eljutunk végre az áhított 3.0 updatehez. Kérdésem az lenne, hogy várható-e olyan eget rengető frissítés, mint anno a 2.0 volt? Gondolok itt map cserére, új cuccokra, kalandokra (engem annyira nem érdekelnek, de sok ember biztos oda-vissza lenne értük). Ha ezek nem is, várható mondjuk a párbaj/erődharc rendszer átformálása? Rengeteg nagyon briliáns ötletet olvastam CSAK a magyar fórumon. A többiről ne is beszéljünk.. :)
Tudom-tudom ez a német bandán múlik, de rögöt is szívesebben vennék, ha látnék potenciált a játék jövőjével kapcsolatban, bár amíg így haladunk gyorsan el is vetem az ilyen gondolataimat, mivel tegyük fel, hogy belefektetek egy teherautónyi pénzt egy event megnyerésébe, rá pedig 2 évre bezárják a játékot, és küldhetek egy nagy puszit az event nyertes fegyvereimre. :D
Esetleg várható lenne-e kaszt cserére lehetőség, vagy legalább a kalandor kaszt pici felturbózása, mint régebben a munkás. Régebben ígérve lettek fórumos játékok, igen tényleg sokkal több volt mint anno-anno, de olyan játékokra gondoltam mint a régi bónusz kódok (na nem olyan mint ami karácsonykor volt tavaly, hogy 1 perccel már az összes kód "felhasznált" volt :) ). Ilyenek esetleg várhatóak lesznek a közeljövőben?
Szerintem az ilyen dolgok vissza csalogatnák a régi játékos társakat, sőt még lehet újak is megjelennének.

Remélem kapok hasznos választ a kérdéseimre.
Köszönöm előre is!
George




Várjuk inkább a 4.00-t a játék bezárása helyett...................... :)
 

jaklee

Veteran Member
Következő frissítéssel eljutunk végre az áhított 3.0 updatehez.

Most komoly és komolytalan is leszek, kezdjük a komollyal:
Valószínűleg lesz medvevadászat (hasonló, mint az MPI, csak nem 2 csapat van, hanem 1, és egy medve. :D), kasztváltás, 2. szakma, 100+os "alap" szettek. Ja, és telós app a westhez.

Jöjjön a komolytalan:
2.99 után nem jön szükségszerűen a 3.0. Lehet 2.100, stb... :) Ha pedig mégis 3.0 jön de semmi nagy újítás, akkor elég idióta a számozási rendszerük.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
esetleg az erődharcot helyrepofozhatnák! Egy turbószettel, amivel ha épére vagy pontozva akkor is sebzel 60k-t. A sebzést már az egekbe tolták, valamit ki kéne találni az épére is, mert nem olyan jó buli, amikor 10-15-20k épé eltűnik egy körben. Illetve jó buli. Az iriseknek. Csak aztán meglepődünk, hogy még jobban fogynak a játékosok.. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
az innó szemszögéből nézve:

"kis butuskák, hát nem azt hiszik, hogy itt 3.0-kor valami drasztikus változást fogunk okozni?! óh de kis aranyosak ezek a játékosok..." :)

:D :D :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
az innó szemszögéből nézve:

"kis butuskák, hát nem azt hiszik, hogy itt 3.0-kor valami drasztikus változást fogunk okozni?! óh de kis aranyosak ezek a játékosok..." :)

:D :D :D


Persze hozzá kell tennem: Én szeretném azt legjobban, hogy ne így gondolják ott fenn, ahogyan, de hát na... a jelek sajnos az igazamról árulkodnak...
smile.png


viszont ez, még a jövő zenéje, majd csak kiderül előbb-utóbb mit terveznek.
 

DeletedUser17845

Vendég
esetleg az erődharcot helyrepofozhatnák! Egy turbószettel, amivel ha épére vagy pontozva akkor is sebzel 60k-t. A sebzést már az egekbe tolták, valamit ki kéne találni az épére is, mert nem olyan jó buli, amikor 10-15-20k épé eltűnik egy körben. Illetve jó buli. Az iriseknek. Csak aztán meglepődünk, hogy még jobban fogynak a játékosok.. :)

Na igen, illetve amikor ~15k épés kalandorral tér az ember megközelítőleg 6-10 között... Na meg kb. ennyi is találja el, mire kipurcan.
 

DeletedUser17585

Vendég
Sziasztok!

A pvp szerveres tőrökkel mi a helyzet? Elvileg április 22.-ig meg kellett volna kapnia mindenkinek vagy nem jól tudom? :confused:
 

Pogues

Active Member
Gondoltam, megcsinálom a
https://wiki.the-west.hu/wiki/A_The_West_a_születésnapját_ünnepli!_(Ismételhető)
kalandot.
Hétfőn az első három munkából meglett az első három gyertya.
Később néhány munka után a negyedik.
Tegnap 100 munka után megadta az ötödiket, aztán a következő 200 egyet sem.
Ma újabb 300 munka nem dobott egyet sem.
Köszönöm, hogy megünnepelhettem a 10. születésnapot, szép ajándék volt.
(És igen, én vagyok a hülye...)
 

DeletedUser17605

Vendég
Gondoltam, megcsinálom a
https://wiki.the-west.hu/wiki/A_The_West_a_születésnapját_ünnepli!_(Ismételhető)
kalandot.
Hétfőn az első három munkából meglett az első három gyertya.
Később néhány munka után a negyedik.
Tegnap 100 munka után megadta az ötödiket, aztán a következő 200 egyet sem.
Ma újabb 300 munka nem dobott egyet sem.
Köszönöm, hogy megünnepelhettem a 10. születésnapot, szép ajándék volt.
(És igen, én vagyok a hülye...)

Narancsszedés jobban adja, többen is mondták már ;)
 
Fent