Ötletek/javaslatok (új)

DeletedUser17853

Vendég
Sziasztok! Egy órát böngészgettem a fórumot mielőtt írok, de ha már volt ilyesmiről szó akkor elnézést.

Gondolkodtam egy javaslaton (még nem sokat :) ), amivel ezt a tömérdek mostanra már használhatatlan ruhát lehetne valami értékre váltani amellett hogy persze el lehet adni a kereskedőnek. Mint ahogy rengeteg terméket fel lehet használni ismételhető kalandoknál amiért plusz dollárt, tp-t esetleg kötvényt kapsz, ugyanilyen alapon lehetnének olyan küldik amiknél ruhákat lehetne felhasználni. Díjazást, ilyesmit már rábíznám a fejlesztőkre, viszont szerintem meg lehetne pörgetni a piacot is ezzel, ha például kötvényt lehetne kapni egy-egy ruháért.

Mondok egy példát, van nálam 8 darab szürke skót sapka, darabját vaskos 90 dollárért el lehet adni tehát igazából mindegy hogy nálad van-e vagy nem. :) Lenne egy ismételhető kaland, mondjuk heti ismétléssel, ami azt mondja hogy kell neki 5 darab szürke skót sapka amiért ad 1 kötvényt. A többi szerintem már érthető. :)

Mi a véleményetek? Nem sok ráfordítást igényelne a megvalósítása.

Üdv

Szerk.:
Szintezni is lehetne úgy mint a mesterség alapú ismételhető küldiket,
1. szint 1-50. szintű ruhákért 1 kötvény (5db ruha/küldi)
2. szint 51-100. szintű ruhákért 3 kötvény (3db ruha/küldi)
3. szint 101-150. szintű ruhákért 5 kötvény (1db ruha/ küldi)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17853

Vendég
Erre ott az utazó keri. Annak is eltudod adni pénzért a ruhákat amiket nem használsz, munka közben találsz. :)
Igen ez igaz, de másra nem jók a ruhák, már mindenki csak szettezik. Így szerintem lenne egy kis motiváció pörgetni a sima ruhákat is, mert teljesen elvesztette a jelentőségét az hogy egy amúgy rendkívül kreatív és széles választék található belőlük a játékban.
 

DeletedUser17853

Vendég
Sziasztok, a városfórum rendszer megújítására érkezett eddig valami javaslat? Le lehetne cserélni már ezt az őskövületet. :) Nem gondolok nagy dolgokra de például hogy egy hozzászóláshoz ha érkezik válasz akkor az egy kalap alá kerüljön ilyen lépcsőszerűen, ne csak úgy egymás után össze-vissza, az új hozzászólások akár legyenek megjelölve mint itt a fórumon, hogy "új". Esetleg, bár ez már extra, táblázatokat lehetne beszúrni, vagy ilyen checklist-szerű dolgot, kinek-mire van szüksége. Szerintem egy új, barátságosabb felület (talán) jobban rábírná a játékosokat a fórum használatára.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ahoy,
nem tudom hol lehet új topicot nyitni, szóval ide írom :P
Hernando kardja megszerzése azoknak is, akik 10 éve hülyék voltak.
vagy feloldani a régi kalandsort, vagy azok, akik nem csinálták még meg azoknak egy újat kreálni. Legegyszerűbb talán, ha mindenkinek megjelenne Wauppénál meg Henrynél a kaland ;) Akár valami ellenszolgáltatásért cserébe :D


+1, lehetne karakterosztályt váltani meg avatarképet :D 10 mondjuk már nem 3-4-5-x év mire felhúzol egy karaktert, de 10 év sok idő, sok változtatás nem jött a karakterekhez, vagy jöhetne oda megint egy frissítés, vagy próbálhassunk ki újat :P

Old
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Van 1 ötletem!

Igaz ez csak nekem szóló ötlet, de talán nem para, ha veletek is megosztom elvégre Nektek kéne, majd figyelmeztetnetek, hogy, ha a várva várt és erőteljesen közelgő 3.0-ban nem jön érdemi változás a játékba, akkor egyszerűen csak szóljatok rám, hogy: Krisztoph itt az ideje 10 évnyi játékot kitörölni az életedből..." Asszem itt lesz az ideje a törlésnek valóban...
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Angolforumon fent van hogy nem lesz semmi a 3.0 frissítés ugyanolyan lesz mint a tobbi.


remek, eddig meg volt a remény bennem ez iránt, de már sikerült ezt is eltörölni belőlem... nagyon pengeélen billegek ...jelenleg nem sok tart vissza magától a törléstől............

...de, még a tudat, hogy enyém lehet eldorado világ top 1 városa itt tart lélekben köztetek, míg ezt megélhetem addig képes vagyok maradni

ti mindig egy életelixír vagytok nekem, köszönöm, hogy vagytok, hogy játszotok, még és oldalamon álltok!

(akinek nem inge ne vegye magára :))
 

Kenneth G

Kroki-fan
Van egy ötletem.

Zárjuk be a játékot!

Okok:

- nem kell pénzt költenie az innonak a fenntartásra
- a játékosok nem siránkoznak, hogy nincs frissítés
- nincs rögös és nem rögös között szakadék
- nem kell a fejlesztőknek dolgozniuk ezen a kakin
- nincs több bug
- ami pénzt belefektetnek ide, azt belefektethetik más játékba is
 

DeletedUser17853

Vendég
Én is rákérdeztem (oké, a Facebookon a hivatalos oldalnál szóval nem vagyok benne biztos hogy érdemi választ kaptam) hogy lesz-e a jövőben valami nagyobb kaliberű frissítés és azt mondták hogy nem lesz, csak kisebb hibajavítások és fejlesztések.
 
Fent