Dumaláda - Off Topic

Kenneth G

Kroki-fan
Egy férfi vett egy lovat 60 dollárért, majd ugyanazt a lovat eladta 70 dollárért. Nem sokkal később azonban ismét szüksége volt a lóra, ezért visszavásárolta 80 dollárért, de végül mégiscsak eladta, 90 dollárért.

A végére mennyit bukott vagy keresett a férfi az üzleteken? Vagy éppen kijött nullára?
 

krcsirke

el pollo diablo
Áldott, békés húsvétot mindenkinek!

Ui: Próbáljuk ne akadályozni a nyuszi munkáját:

8c449bf418b4d2fd3ed1a51892fa5afb.gif


BUMM! Április bolondja! :D
jLWJgh7.gif
 

Vaimo

Veteran Member
-Webi-


Legalább ne mentegetőzz...
Sajnos akkoriban cseten is volt ebből elég nagy vita.
Es hát mit ne mondjak.. miután ki írtad csetre hogy te azért lopsz, mert tőled is loptak.. ezek után a LOD osok álltak a védelmemre.
Kép ???? ne Nevettess ki.. Nekem semmi képet nem tudtál mutatni... csak fennhangon közölni. hogy te miért lopsz...
Amúgy valami kis vacak láda volt... nem az érték számít.... Hanem az hogy az nem a tiéd volt....
Ha meg olyan sok barátod van... inkább segítséget kellett volna kérned, hogy segítsenek vissza szerezni azt, amit tőled elloptak....
 

DeletedUser17383

Vendég
Ha bajod van, tudod hol játszom, nem kell fórum témát csinálj egy 5 éves eseményből, számomra legalább is gyerekes, hogy ekkora sérelmet nyílvánítasz ki ennyi idő után, egy olyan cuccért AMIN NEM VOLT NÉV, de számodra ez csak annyi jelent, hogy nem nekem volt kirakva :) Számomra meg azt jelentette, hogy neked sem. Valahogy tedd túl magad rajta, mert 10 év múlva még engem fogsz okolni a magas vérnyomásodért is.
 

Vaimo

Veteran Member
Ha bajod van, tudod hol játszom, nem kell fórum témát csinálj egy 5 éves eseményből, számomra legalább is gyerekes, hogy ekkora sérelmet nyílvánítasz ki ennyi idő után, egy olyan cuccért AMIN NEM VOLT NÉV, de számodra ez csak annyi jelent, hogy nem nekem volt kirakva :) Számomra meg azt jelentette, hogy neked sem. Valahogy tedd túl magad rajta, mert 10 év múlva még engem fogsz okolni a magas vérnyomásodért is.


Csak nyugi :D
Nem okollak semmiért sem. :D
 

Winnetuu

Active Member
10 nap múlva jön a Red Dead Redemption 2 , valaki fogja még tolni ?
Pár dolgot már régen meg kellett volna valósítson a The West ennek példájára,persze lebutítva. Pld: Vonat. Évek óta nincsenek komolyabb fejlesztések csak az eventek, örüljenek hogy még ennyien itt maradtunk és életben tartjuk a karaktereinket mert nincs szivünk törölni egy 10 éves accountot így időnként felnézünk vagy vakációzunk közben.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
10 nap múlva jön a Red Dead Redemption 2 , valaki fogja még tolni ?
Pár dolgot már régen meg kellett volna valósítson a The West ennek példájára,persze lebutítva. Pld: Vonat. Évek óta nincsenek komolyabb fejlesztések csak az eventek, örüljenek hogy még ennyien itt maradtunk és életben tartjuk a karaktereinket mert nincs szivünk törölni egy 10 éves accountot így időnként felnézünk vagy vakációzunk közben.

Nekem valahonnan, majd azért be kéne szereznem ezt a pc játékot, ha már nem lesz west a jövőben tudjak mivel kockulni, majd.... :D :)

csak nem tudom hol lehet hozzájutni, majd?
 
Fent