[Archív] Rekordok (KIBESZÉLŐ)

  • Témaindító Red Dead James
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser7602

Vendég
Így viszont akkor marad a véleményem, miszerint a "befejezett munka"-t kellene nézni, és rögzíteni rekordként, kinek mennyi...

Szerintetek?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Az egy nap alatt szerzett legtöbb tp párbajból eredmény margójára.

Mielőtt ítélkeznétek,leírnék pár dolgot.
Kezdem azzal,hogy nem teljes 24 órát szántam rá,reggel 7-től kezdtem el foglalkozni vele,így az eredmény tulajdonképpen 17 óra munkájára vonatkozik.
Egyetlen párbaj kimenetelét sem beszéltem le az ellenféllel,bár az igaz,ha nem párbajos ruhában volt,és fent volt cseten,előfordult,hogy írtam neki,hogy készüljön a támadásra.
A kategóriámban Floridán nem túl sok az olyan ember,akikért 4-5 ezer tapasztalatot kapok,illetve napközben ők is fogyatkoztak szép számban,hisz kénytelen voltam többször is támadni bizonyos embereket. (Őket valamilyen formában kárpótoltam.)
Igyekeztem alapvetően párbajosokat támadni,DE sajnos kellett kivételeket tennem,főleg a vége felé.Viszont azt soha ne felejtsétek el,hogy ez is a játék a játék része.Ott van a 72 órás pihenő,semmi sem tiltja,hogy folyamatosan használja,akinek szüksége van rá.Igen sokan élnek is ezzel a lehetőséggel,és az elég rongy duma,hogy én nem használom ki,inkább ne támadj,mert munkás vagyok.
Két kirívó esetet említenék a mai nap eseményei közül.
Az egyik az,hogy egy játékosban (nyilván nem mondok nevet),aki egyébként a fő szerverén profi és tudom,hogy nem egy 10 éves kisiskolásról beszélünk,nagyot csalódtam.A második párbaj után megírta,hogy már unja ezt nagyon,és inkább Floridát hagyja is.Rendben,ez is egy hozzáállás,de mégis mire számított,amikor párbajos cuccban ácsorgott?Nem beszélve arról,hogy sokan panaszkodtak Floridán rá tisztességtelen párbajok miatt.Nem beszélve arról,hogy engem is építős cuccban támadott,kétszer is egymás után.Jelentések erről is megvannak természetesen.
A másik játékos is hasonlóan utalt arra,hogy töröl inkább,mert ő terméket szedett csak,hogy képzelem,hogy megtámadom,és kiütöm.Ráadásul rögös szarházinak nevezett,utalva a hawaii cuccokra.Kérdem én:mi köze van bármelyik játékosnak is ahhoz,hogy én vagy más játékostársam mennyi rögöt költünk,mennyi pénzt áldozunk rá?Meg is adom magamnak a választ:semmi!Ő azt írta,hogy az unokájának adja.Nekem pedig nincs unokám. :)
Szánalmas dolgok ezek,akik magukra ismernek,remélem átgondolják a dolgot,meg azok is,akik a két személyhez hasonlóan gondolkodnak ezen a téren.
 

DeletedUser17614

Vendég
Gratulálok Red! Előtted az enyém volt a rekord, de látom csak néhány napig :D
Szóval ennél fogva tudom, hogy sok időt igényel. Valamint vártam is, hogy valaki meg fogja dönteni, mert nekem úgymond véletlenül jött össze... Nem voltak ideálisak a körülmények se, valamint tp-növelő csak az utolsó 6párbajnál volt, és máskor sem mentem tp-s ruhában igazán. De amennyivel túlszárnyaltad :O Gratula!!!
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok Red! Előtted az enyém volt a rekord, de látom csak néhány napig :D
Szóval ennél fogva tudom, hogy sok időt igényel. Valamint vártam is, hogy valaki meg fogja dönteni, mert nekem úgymond véletlenül jött össze... Nem voltak ideálisak a körülmények se, valamint tp-növelő csak az utolsó 6párbajnál volt, és máskor sem mentem tp-s ruhában igazán. De amennyivel túlszárnyaltad :O Gratula!!!

Köszi szépen! :)
 

DeletedUser9014

Vendég
Hali!

Megmondaná valaki, hogy ez alatt mit kell érteni: "Legtöbb sokféleségpont szakmánál"?
Ha kiválót csinál az ember?
 

Kenneth G

Kroki-fan
Új rekord javaslatok:

- legtöbb összesített sebzés
- legtöbb összesített találat
- legtöbb összesített kitérés

Világokra bontva.
A legtöbb találat pedig kikerülne a rekordokból.

Illetve még a legtöbb építési pont bevitele vásárnál.
Lehet véleményezni, bár szerintem senkit nem fog érdekelni, illetve új rekordot javasolni. :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kenny, most hogy ki lettél zárva mi a terved a rekordok vezetésével??? :( Remélem azért nem végleges a kizárásod................ :/
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent