Speed - No Rules! Kibeszélő

DeletedUser17478

Vendég
Ezt jó hallani ;) én örülök ennek... habár a célom akkor nekem is az volt, hogy magamnak "bizonyítsak", és csak a legvége fele tudtam meg, hogy van olyan topic a fórumban, ahol jegyzik a nagyobb játékon belüli teljesítményeket.

Jól sejtem, akkor indulsz most, ugye? ;)
Speeden? igen indulok... kék színnel és a szokásos adminos munkával :)
 

DeletedUser7602

Vendég
Speeden? igen indulok... kék színnel és a szokásos adminos munkával :)
Hát, nem igazán erre gondoltam :D
Összeférhetetlen lenne a munkád, és a privát játékod ebben az esetben?

(az eredeti speed szervert hirdető topicba bele lehetne tenni ennek a kibeszélőnek a linkjét?)
 

DeletedUser17053

Vendég
Iowás vagy Floris fizuért én is vállalok bérmunkát. Aktivitás garantált ;)
Akit érdekel ezeken a világokon kereshet TG-ben
 

krcsirke

el pollo diablo
:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Első reakcióm ez volt, bocsánat :D
Multizás töménytelen mennyiségben, 150es szint céllal? Huh :D Ennél meredekebb lenne, ha multiznál, azt a karaktert is fel kellene legalább tolnod x szintre rész :D Egyébként tetszik az ötlet, fejben nekiláttam kidolgozni a stratégiát, meglátom mit tudok összehozni.
Egy kérdésem lenne: Lehet új karakterrel regisztrálni és másikra kérni a jutalmat, vagy azt kell használni, amelyikre szeretném kapni?
 

DeletedUser17479

Vendég
:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Első reakcióm ez volt, bocsánat :D
Multizás töménytelen mennyiségben, 150es szint céllal? Huh :D Ennél meredekebb lenne, ha multiznál, azt a karaktert is fel kellene legalább tolnod x szintre rész :D Egyébként tetszik az ötlet, fejben nekiláttam kidolgozni a stratégiát, meglátom mit tudok összehozni.
Egy kérdésem lenne: Lehet új karakterrel regisztrálni és másikra kérni a jutalmat, vagy azt kell használni, amelyikre szeretném kapni?

Lehet új karakterrel regisztrálni és a végén régi karakterre kérni a nyereményt.
 

DeletedUser7602

Vendég
Egyébként az itt megszerzett cuccokkal mi lesz később, ha vége a versenynek? Törlődik a karival együtt? (Bocsi, a hülye kérdésért, de pl lesz közben ilyen/olyan event, stb...)
 

DeletedUser17614

Vendég
Ezt szerintem itt könnyű lesz kijátszani!
Pl. egy multit csak a scriptekkel szerelsz fel és ha azt kizárják, ez van... Csinálsz újat :D (főleg az ezüsmunkás scriptre gondoltam)
Vagy komolyabb szankciók lesznek?
 

DeletedUser8504

Vendég
szuper ötlet. sajna esélytelen vagyok eleve megfelelő mennyiségű szabadidő híján, de biztos vagyok benne, hogy sok embert meg fog mozgatni !!
 

deluigi

Well-Known Member
A Te rekordod szerintem többünkben elindította, hogy vajon nekünk ez mennyi időre sikerülne. Bevallom én is elgondolkodtam, hogy a játékos karakteremmel megpróbálom :)

aki szeretne megdonteni szykla rekordjat, probalja uj szerveren, ahol meg nincs meg az osszes szett es nem tudnak segiteni 150-es baratok
nekem ez hawaiin 11 honap alatt sikerult
nem akarom vitatni szykla teljesitmenyet, csodalatos, hatalmas munka van benne, de egy uj szeron nem hinnem, hogy sikerult volna
ahol honapokig nincsenek xp-s ruhak, magas templomok, 600+ buffok...
ezuton is gratulalok, szep teljesitmeny volt, sokaig rekord is marad :)
 

DeletedUser15763

Vendég
aki szeretne megdonteni szykla rekordjat, probalja uj szerveren, ahol meg nincs meg az osszes szett es nem tudnak segiteni 150-es baratok
nekem ez hawaiin 11 honap alatt sikerult
nem akarom vitatni szykla teljesitmenyet, csodalatos, hatalmas munka van benne, de egy uj szeron nem hinnem, hogy sikerult volna
ahol honapokig nincsenek xp-s ruhak, magas templomok, 600+ buffok...
ezuton is gratulalok, szep teljesitmeny volt, sokaig rekord is marad :)

Közelítsük meg másképp a témakört. Úgy gondolom, hogy eventtektől függ a dolog inkább új szerver indítása esetén is. Ha jó event jön be 15mp számára, akkor az állításod megdőlt. Ha rossz event, akkor helyt áll az állításod, szóval nagyon függ a körülményektől, hogy miként érkeznek az események be új szerver indítása mellett.
Ha indul egy új szerver, mint idén tették május végén, és rá 2 héten belül jön egy event, mint most a függetlenségi volt, és pont TP-s szettet tesznek bele az eventesbe, lószett-ruhaszett formájában, mellette az eventet behúzza az illető, akkor megtudja dönteni a dolgot, hiszen ami bevételed jön 15mpvel forgatod tea-rágóba, esetleg felbérelsz máshonnan termékbeszerzőket, szóval új szerver esetén is megoldható hamar, ha úgy jönnek ki a lépések, és olyan event jön be. (+ ha sok rögöt költesz el a játékra, akkor 25% tp lötyi is eshet az eventek közben, ami rengeteg + tápot jelent)
Ha rossz event jön be, akkor marad a TK szett, amit MPi formájában lehet megszerezni, és a rengeteg tp lötyi, ami szintén jelentős tényező, még így is. Szóval igazán a kérdés, h ki mennyit áldoz bele, mert a 25% tp lötyi rengeteg tápot jelent.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7602

Vendég
aki szeretne megdonteni szykla rekordjat, probalja uj szerveren, ahol meg nincs meg az osszes szett es nem tudnak segiteni 150-es baratok
nekem ez hawaiin 11 honap alatt sikerult
nem akarom vitatni szykla teljesitmenyet, csodalatos, hatalmas munka van benne, de egy uj szeron nem hinnem, hogy sikerult volna
ahol honapokig nincsenek xp-s ruhak, magas templomok, 600+ buffok...
ezuton is gratulalok, szep teljesitmeny volt, sokaig rekord is marad :)

Köszönöm, bár az indulásom, mint a rekordok kibeszélőjében részletesebben leírtam, nem volt túl optimális (https://forum.the-west.hu/index.php?threads/magyar-rekordok-kibeszÉlŐ.2656/page-18), így aki ezt másképp tudja csinálni, az meg fogja dönteni az én rekordomat is...
De az írtam talán én is, hogy teljesen új szerón ez szerintem nem megdönthető, én sem ott csináltam. A mostani speed szerver verseny egy érdekes dolog már, itt azért megoldható pár dolog, a verseny szabályai engednek bizonyos dolgokat, amik normál világon nem lehetnek... Viszont én úgy látom hogy ennek ellenére is nehezebb dolguk lesz, mint nekem volt (visszavonva korábbó hsz-em itt). Próbálom higgadtan kezelni a kocsma chaten a csak "sok rög kell, és nyertél" véleményeket, erről azért többről van szó, nem elég a rög. Fontos, rengeteg kell, de önmagában nem elég a sikerhez.
Meglenne a stratégiám a mostani speed szerverre ha indulnék, de most élvezem inkább a játékéknak a párbaj részét, amit annyira vártam, hogy ha végzek a szintezéssel, végre mehetek ;)
Azt a 11 hónapot simán kellene előterjesztened a dobogós rekordokhoz viszont! Azt sem fogják megdönteni én szerintem...

Közelítsük meg másképp a témakört. Sokkal jobban úgy gondolom hogy eventtektől függ a dolog inkább új szerver indítása esetén is. Szóval igazán a kérdés, h ki mennyit áldoz bele, mert a 25% tp lötyi rengeteg tápot jelent.
Ezzel is egyet értek, ez is nélkülözhetetlen, hogy ha a leggyorsabb akarsz lenni! Nekem volt egy Függetlenség napi event győzelmem, és a Oktoberfesten is második lettem, Halottak napi eventnél is hamar megvolt a teljes Nahuatl szett. Aki rekordot akar dönteni, ezt is bele kell hogy számítsa. Mindent amit a játék adhat segítség, buff, vagy bármi más ki kell használni! Másképp nem megy... Bár ez csak nálam érvényes, ha az enyémet akarják megdönteni. A speeden elsőnek kell lenni, és nyert :)
MPI-t tolni nincs idő közben, ha gép előtt tudsz lenni, akkor 15sec-et kell tolni úgy is. Meg kell venni piacon, ami van zsákmány... Én 70-100k-között vettem, amikor csak volt rá pénzem úgy, hogy mellette venni kelltett a rózsát is ami megint nem olcsó, és a rágódohányhoz szükséged dolgokat is. Ez az én statisztikám zsákmányra: http://prntscr.com/hpgbpp Nem túl fényes ahhoz képest, mennyi pénzem ment el rá...
Valamint a Benjamin szett is, amikor jött, a templom épitéshez volt jó, másra nem, középen dolgozni sem, mert nincs benne tp bónusz. A végére a Nahuatl szett ami elég jó erre, de! az is csak akkor ha éppen olyan munka van középen, ami építés alapú, különben nem tudod használni, annyit sérülsz...

Aki első akar lenni, és/vagy leggyorsabb, az áldozzon is rá! Ha event, akkor event, ha más, akkor más... zsebre tett kézzel nem lehet a siker létrát megmászni...
( legalábbis nem ajánlott :) )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17478

Vendég
Ezt szerintem itt könnyű lesz kijátszani!
Pl. egy multit csak a scriptekkel szerelsz fel és ha azt kizárják, ez van... Csinálsz újat :D (főleg az ezüsmunkás scriptre gondoltam)
Vagy komolyabb szankciók lesznek?
Természetesen minél nagyobbra tágítja valaki a kiskapukat, annál nagyobb szankcióra számíthat.
 

Kanyim

Veteran Member
Nagyon tetszik ez a féle speed világ.

Érdeklődnék hogy a TP bónuszok ugyanúgy élni fognak ?
(1-120 szintig 400%-kal több tp
121-150 között 1150%-kal több tp)
Mert akkor nem kérdés hogy megdől az 1=>150 rekordja, méghozzá nem is kevéssel.

Ha nem ünnepek jönnének még én is beszállnék az elsőségért való rohanásba ;)
(de így túl sok nap esne ki, úgy meg első helyre nem lenne sanszom)

Persze nem a 2000 rög érdekelne, hisz aki első lesz ennél jóval többet fog eltolni..hanem a különleges jutalmak.. emiatt biztos lesznek néhányan akik rámozdulnak.
Viszont a 2-10 helyek már nem annyi embert mozgatnak meg, szóval ott lassulás és leszakadás lesz.
A 11-50 jutalomért meg nem fogják tolni.

Szóval amíg nyitott az elsőségért való hajsza ott nyomulás lesz, de amint valaki elhúz, onnantól a top10 csak arra fog ügyelgetni hogy tartsa a távolságot a 11. helyezettől, a többi ember meg hanyagolni fogja. Sanszosan kis idő után csak a top10 és a multijaik lesznek aktívak..de hát a speed világok már csak ilyenek.
 

Kanyim

Veteran Member
Szuper ötlet volt Macaron csinálni egy ilyen "versenyt"! Érthető okokból én is végig fogom izgulni... :D beregisztrálok majd, érdekes lesz figyelni az történéseket :) sok sikert kívánok az indulóknak ;)


Ha nem lesz aktív a TP bónusz akkor a rekord döntés sem lesz meg, mert ha valaki elhúz a mögötte lévők felhagynak az üldözéssel és a gyors TP hajkurászással (hisz lényegtelen hogy 2. vagy 9. leszel és hogy hányas szinten jársz, hiszen a legelsőnek kell csak elérnie a 150es szintet) nagyon befognak lassulni a dolgok. (ha meg él a TP bónusz akkor meg fölös a féléves rekordhoz nézni, mert töredéke lesz annak)
 

deluigi

Well-Known Member
Ha nem lesz aktív a TP bónusz akkor a rekord döntés sem lesz meg, mert ha valaki elhúz a mögötte lévők felhagynak az üldözéssel és a gyors TP hajkurászással (hisz lényegtelen hogy 2. vagy 9. leszel és hogy hányas szinten jársz, hiszen a legelsőnek kell csak elérnie a 150es szintet) nagyon befognak lassulni a dolgok. (ha meg él a TP bónusz akkor meg fölös a féléves rekordhoz nézni, mert töredéke lesz annak)

sajnos, nem lesz xp bonusz
viszont igy tovabb el a szerver
 
Fent