Költözés - kibeszélő

DeletedUser13096

Vendég
Biztonságos szerverről érkezel, vissza fognak toloncolni Jocó. :D
 

DeletedUser15763

Vendég
De mondjuk mondhatták volna előre is :D

Szerda óta költözöm.:( De kivárom a sort és nem vonom vissza.

Nem is tudnád visszavonni, állítólag be sem engednek abba a karakteredbe, amelyik fennakadt. Több helyen olvastam, főleg facen panaszkodtak, gyakorlati tapasztalatom természetesen nincsen. :whistle:
 

DeletedUser10995

Vendég
Megjavult már a költözés? Gondolkodom hogy Buffalót ott hagyom, mert ott az életben nem lesz meg a gyűjtői szett. Van 8 millióm, de a 60-70 tárgyból nincs kint semmi, vagy legfeljebb arany áron. Mondjuk nevezetesből már csak 3-4 kellhet. Floridán meg 6 bolti tárgy hiányzik csak.
 

krisztiánm

Member
Az engem is érdekelne, hogy Coloradoról Floridára hibamentes a költözés, mert sok értelmét nem látom annak, hogy ott sz:censored:kodjak? Lassan olyan érzésem támad, hogy NPC-k között játszok.
 

DeletedUser15763

Vendég
Megjavult már a költözés? Gondolkodom hogy Buffalót ott hagyom, mert ott az életben nem lesz meg a gyűjtői szett. Van 8 millióm, de a 60-70 tárgyból nincs kint semmi, vagy legfeljebb arany áron. Mondjuk nevezetesből már csak 3-4 kellhet. Floridán meg 6 bolti tárgy hiányzik csak.

Az engem is érdekelne, hogy Coloradoról Floridára hibamentes a költözés, mert sok értelmét nem látom annak, hogy ott sz:censored:kodjak? Lassan olyan érzésem támad, hogy NPC-k között játszok.

Floridára tudtommal jelenleg biztonságos a költözés. Én Arizonáról mentem át, sokan buffaloról, és dakotáról is jöttek az elmúlt napokba.
Állítólag csak az Eldoradóra való költözés bugos, V1, és Floridára biztonságosan tudtok menni. De, mindig ott egy, de, jobb ha rákérdeztek azért a supnál is. :)
 

deluigi

Well-Known Member
Sziasztok.
Ezt is megertuk, hogy szinte kotelezo koltozni (kesobb ugyis bezarjak a vilagokat).
Elkovettem azt a hibat, hogy ugyanarra a nickre regisztraltam minden vilagon.
Valaki meg tudja mondani, most mi a lehetosegem?
Elvileg Floridara lehet csak biztonsagosan koltozni, viszont azt a karimat nem adnam fel, 141. szintu, a tobbi 100+ csak.
Lehetseges, hogy manualisan osszevonjak az osszes karimat Floridara, cuccokkal, penzzel egyutt?
Ha nem, mi a lehetseges valtozat, hogy megmentsem a nem eladhato es nem arverezheto cuccaimat mas vilagokrol?
Udv,
Lajos
 

Cherrug

Well-Known Member
https://wiki.the-west.hu/wiki/Ismert_hibák <--- ennél a I.11 az azt jelenti hogy tegnap már javították a hibát / vagy tegnap kellett volna javítaniuk a hibát? Mert akkor a fórumra is ki kellett volna írni, ha ez így van, nem? Már vártam, hogy mikor írják ki, és erre itt látom meg sehol máshol, vagy most hogy van ez? nem értem sajnos... :( magyarázza valaki el.

Azt jelenti. Kellett volna...
 

Kanyim

Veteran Member
Csak azért érdeklődtem mert beindulgattak a nagyobb mozgolódások.

Valamint 1 olyan kérésem lenne, hogy a nagyobb csoportok költözéseik előtt puhatolják ki az adott világ erőviszonyait, lehetőségeit, egyeztessenek maguknak ellenfelet... pl mi florin általában 84/90es harcokat nyomunk. Jelenleg persze mindenki befér, de mivel lodhoz érkezik lod, hozzánk meg ariról fognak még érkezni, valamint dakoról is elméletileg..... (nagyra meg egyik tábor sem szeretne váltani)
 

DeletedUser13096

Vendég
Szerintem ha fontos ez a kérdés akkor jobb ötlet lenne a support rendszeren feltenni nekik.
 

Cherrug

Well-Known Member
Akkor meg az lenne, hogy zavarom őket...

Ez kb olyan, hogy nem megyek ma fodrászhoz, mert biztosan zavarnám. :P
A supportnak az a dolga, hogy az összes beérkező levélre válaszoljon. A fórum nem tartozik közé. Az, hogy néha itt is írok, nem jelenti azt, hogy minden felmerülő kérdést látok. Az elsődleges kommunikációs csatorna a support felület.
 

DeletedUser17092

Vendég
Üdv!

Érdeklődnék, hogy vannak e még rajtam kívül akik költöznének Dakotáról El Dorádóra?

Most jöjjön a lényeg (!) : még tavaly decemberben annak rendje és módja szerint megkezdtem a költözési feltételek teljesítését és 15 én este 10 után kérvényeztem a költözést. Teltek múltak a napok, hetek és írtam a supportnak a dologgal kapcsolatban, hogy várhatok e előrelépést. Választ is kaptam miszerint január előtt semmiképpen ne számítsak rá, és valamelyest meg is nyugodtam. A levelezést a support valamikor ezen hét elején lezárta. A karim meg lóg a levegőben, gondoltam hát ha már egyszer mindjárt vége a januárnak bátorkodom írni megint, tegnap meg is történt, semmi válasz... cirka 42 nap alatt nem történt semmi... szerintem ez nem már túlmegy a bug határán!

Több éve játszom, a régi időktől kezdve és ez a megbecsülés igazán jólesett/jól esik (tudom-tudom nem én kakiltam a spanyol viaszt) !

Na és akkor most jönne a nyomdafestéket nem tűrő rész, de azt kihagynám, nehogy még töröljenek a játékból mert magukra vették! :)

Zárásnak annyit , hogy óvatosan költözzetek és jó alaposan gondoljátok át mielőtt ugyan abban a veremben találnánk magunkat!
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Üdv!

Érdeklődnék, hogy vannak e még rajtam kívül akik költöznének Dakotáról El Dorádóra?

Most jöjjön a lényeg (!) : még tavaly decemberben annak rendje és módja szerint megkezdtem a költözési feltételek teljesítését és 15 én este 10 után kérvényeztem a költözést. Teltek múltak a napok, hetek és írtam a supportnak a dologgal kapcsolatban, hogy várhatok e előrelépést. Választ is kaptam miszerint január előtt semmiképpen ne számítsak rá, és valamelyest meg is nyugodtam. A levelezést a support valamikor ezen hét elején lezárta. A karim meg lóg a levegőben, gondoltam hát ha már egyszer mindjárt vége a januárnak bátorkodom írni megint, tegnap meg is történt, semmi válasz... cirka 42 nap alatt nem történt semmi... szerintem ez nem már túlmegy a bug határán!

Több éve játszom, a régi időktől kezdve és ez a megbecsülés igazán jólesett/jól esik (tudom-tudom nem én kakiltam a spanyol viaszt) !

Na és akkor most jönne a nyomdafestéket nem tűrő rész, de azt kihagynám, nehogy még töröljenek a játékból mert magukra vették! :)

Zárásnak annyit , hogy óvatosan költözzetek és jó alaposan gondoljátok át mielőtt ugyan abban a veremben találnánk magunkat!



Ugyanez a helyzet arizonáról eldóra mivel hibás oda onnan is a költözés... Én már beletörődtem... Majd csak lesz valahogy ne parázz rá... nen éri meg :)

https://www.youtube.com/watch?v=WL_nlWZlyUs

Arra azért figyelj hogy ha még nem akkor vond vissza a költözést és csak a javitás után költözz. mivel 25.re igérték be a javitást és modositották ezt N/A ra ugy vélem már nincs sok idő hátra....


....tehát előre!!!!!!!!!!!!!:)















valamint: https://wiki.the-west.hu/wiki/Ismert_hibák itt van egy hiba hogy késhetnek a supportosok a válasszal...
 
Utoljára szerkesztve:
Fent