Továbbítva MPI kalandok

Deleted User - 779988

Vendég
egyre több az kilépők (off) a kis karakteresek (multisok) és egyre kevesebb eséllyel ad zsákmányt az MPI és még kevesebb a Törvénytelen Kívüli szett (TKsz) darabjai. tudom hogy néha (!!) ledobja az embert a net meg nem tiltja a szabály a multisokat és csak úgy véletlen szerűen sorsolja a zsákmányt...

akik offok akár kiléptek akár lefagytak akár más mindent nyavaja azóktól lekéne vonni 50 vp-t (veterán pontot). színt úgy aki még kezdés előtt kilép attól is cask 50vp-t vonjanak le + max 5perc

sokan csak úgy belépnek mennek kocsmára és ott szaladgálnak jobbik esetben (roszabikban mint jakovlev csak úgy kilépnek ha nem a legelején) és rengeteg ilyen multis van. kéne egy olyan rendszert csinálni ahol csak 30+ szintűek tudnak belépni és csak úgy engedné be hogy ha van nála fegyver

elettem szóló Troun véleményét én is osztom hogy kellene egy fix zsákmányt adó sorozat. (de aki off annak nem számítana bele... mivel nem volt ott) a TKsz-et nekem pl 40 láda óta adott 1 övet... vagy a esélyét kéne növelni vagy vp pontért lehessen meg venni (csak TK szett részeit!) mert így szinte esélytelen hogy össze gyűljön szett... :szénaboglya:
 

Kenneth G

Kroki-fan
Azért az durva lenne már, ha -50 pont + zsákmányt se kapsz...
Főleg, hogyha nem voltál aktív, annyit kapsz, amennyit voltál aktív.

Valamelyiket lehessen csak megvalósítani, egyszerre ne legyen mindkettő bevezetve...

Az, hogy a harc előtt kilép, miért lenen nagy gond? Még lehet, hogy elintéznél valamit. Ismerek olyat, aki meg húzza a időt.

A 30-as szintet könnyű elérni, ezért legyen inkább 70-80 szint, azt sokkal nehezebb, és nincsenek multik.

Ez a Jakovlev-ügy érdekelne, avassatok bele, miről is szól pontosan :)
 

Deleted User - 779988

Vendég
régebben (nem tudom hogy most is) belépett a 100+-os szintjével (nem tudom már mennyi) és elment bankra és ha jól emlékszem néha ki is lépett. :censored:

Az, hogy a harc előtt kilép, miért lenen nagy gond? Még lehet, hogy elintéznél valamit. Ismerek olyat, aki meg húzza a időt. úgy értem hogy ha megy a játék

A 30-as szintet könnyű elérni, ezért legyen inkább 70-80 szint, azt sokkal nehezebb, és nincsenek multik. a multisok inkább 5-20 körül szoktak lenni

Azért az durva lenne már, ha -50 pont + zsákmányt se kapsz... hát nem kell kilépni. küzdj meg attól még hogy esélytelennek látszik még kaphatsz akár 200vp-t is
 

Kanyim

Veteran Member
Az 50 pontos "büntetést" én is támogatnám, mert tényleg megöli a játékot ha csak 1 ember is beofful. Értem én hogy kimehet a net, halaszthatatlan dolog jön közbe, de ezeket le kell nyelni és ezzel lehet csak csökkenteni a direkt offulok arányát.
A másik nagy probléma a multizók. Amíg ez ellen nem lép az inno sosem fog feljavulni az MPI. Rengeteget árt a játéknak és lefutottá teszi a meccseket. (vagy éppen elég ha valaki emiatt lassabban reagál.. úgy is hátrányba kerülhetünk) Tudom hogy sokan panaszkodnának de én bevezetném hogy 1 netről csak 1 játékos lehessen az adott partiban.
(most pl engedné az inno hogy mivel mind a 8 világon van karakterem, ha odateszem a laptopomat a gépem mellé és 4-4 karakterrel benyomulok az mpi-re.. akkor magam lerendezzek egy egész csatát ???)

A szintkritérium meg kérdéses mert én 150esként 80-100as szint alatt mindenkit kicsinek látok és legszívesebben menekülnék ha velük kerülök egy csapatba...

-aki beofful zsákmányt és pontot se kapjon
(én még 50 pontos büntetéssel is sújtanám őket ;) )
-1 netről 1 mérkőzésen csak 1 játékos lehessen
(és akkor még a tombola győztesek bika fegyvereiről nem is beszéltünk)

Amúgy megértem az inno-t hogy miért nem hoztak be olyat hogy lehessen barátokkal is játszani. Annyi embernek elege lett az offulókból-multisokból-kicsikből-bénákból hogy akivel csak beszéltem az mind azt mondta hogy onnantól a "mezei" mpi-n nem is játszanak, hanem összehozna egy 10fős baráti csapatot és mint egy erődharcot, fix időpontokban azokkal játszanának csak. Ha meg pl 5 fős csapatokat engednének össze egymással.... A mi "lebeszélt" csapatunk így nézne ki: 150-150-147-144(tombola győztessel)-136(tombola győztessel)...
Amúgy a legjobb lenne ha bejönne a medvevadászat, vagy hogy NPC szerű banditák ellen is lehessen nyomatni ha van egy csapatunk. (de a jelenlegi formájában, főleg a jelenlegi játékosállománnyal az mpi-hez nincs már semmi kedvem)
 
Utoljára szerkesztve:

Kenneth G

Kroki-fan
A másik nagy probléma a multizók. Amíg ez ellen nem lép az inno sosem fog feljavulni az MPI. Rengeteget árt a játéknak és lefutottá teszi a meccseket. (vagy éppen elég ha valaki emiatt lassabban reagál.. úgy is hátrányba kerülhetünk) Tudom hogy sokan panaszkodnának de én bevezetném hogy 1 netről csak 1 játékos lehessen az adott partiban.
(most pl engedné az inno hogy mivel mind a 8 világon van karakterem, ha odateszem a laptopomat a gépem mellé és 4-4 karakterrel benyomulok az mpi-re.. akkor magam lerendezzek egy egész csatát ???)


Hogy 1 netről 1 játékos játsszon, az a baj, ha van valakinek testvére és szeretne játszani, akkor hogy regisztráljon? Közös fiókot nem lehet használni, fiókhelyettesítés miatt tiltanak...
 

DeletedUser16389

Vendég
Hogy 1 netről 1 játékos játsszon, az a baj, ha van valakinek testvére és szeretne játszani, akkor hogy regisztráljon? Közös fiókot nem lehet használni, fiókhelyettesítés miatt tiltanak...

Egyszerű, ne rakja őket egybe egy Kalandon. Azonos Ip-ket külön kéne rakni.
 

Kenneth G

Kroki-fan
http://prntscr.com/7dwxh3

Nálunk 2, náluk 3 offult be EGYSZERRE (4. kilépett, aztán az 5. is)

Ezt a hibát nem akarják orvosolni?

Jelentem, 2 ugyanolyan ember megint beoffult ettől a hiba miatt. :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser16914

Vendég
Na majd levélben értesítsetek ha történik ezzel a szerencsétlenséggel bármi is.. Egyszerűen idegileg készít ki az MPI. Az hogy egy normális játékot nem is akarnak helyrerakni 1 év alatt mindent elmond az egészről..

S nemhogy helyrerakni, javítani, fejleszteni de inkább butítják minden egyes verzióval..

Maradok a már kiforrott párbajoknál és erődharcoknál, már ami abból is megmaradt, mert abban sincs semmi fejlesztés így halott ügy lassan az egész West !!!!

Sok sikert akit még csikol az MPI valamilyen szinten, és belefáradtam a szélmalomharcban..

A Support részéről sem olvastam itt egyetlen olyan hozzászólást sem ami azt bizonyítaná hogy terveznek benne javítást, módosítást fejlesztést.. Maradjon akinek jó az idegrendszere és a vérnyomása hozzá..
 

Gurat

Active Member
Amin a háborgás megy, nah pont azon nem a support tud változtatni.
Az hogy többen kilépnek, hogy egymást szindja mindenki, mert nem úgy játszik a másik, ahogy azt épp valaki elképzeli... Nah ez nem a fejlesztőkön múlik, hanem rajtunk játékosokon. Minket meg a fejlesztők nem tudnak átprogramozni.
 

Cherrug

Well-Known Member
Én annyit tudok hozzáfűzni a beszélgetéshez, hogy nem érdemes idegeskedni az MPI miatt.

Ennél konkrétabban nem írhatom le, mindenki azt gondolhat mögé, amit szeretne. :)
 

DeletedUser16914

Vendég
Én annyit tudok hozzáfűzni a beszélgetéshez, hogy nem érdemes idegeskedni az MPI miatt.

Ennél konkrétabban nem írhatom le, mindenki azt gondolhat mögé, amit szeretne. :)



Megnyugtattál !!!!

Akkor, van még pár eredmény ami még nincs meg azt érnem, s aztán ennyi volt..
 

DeletedUser16914

Vendég
Megnyugtattál !!!!

Akkor, van még pár eredmény ami még nincs meg azt érnem, s aztán ennyi volt..


Ma megint belenyúltak a nagy okosok, még xarabb lett az egész, évezhetetlen 8-10 mp marad mert végig animálja az egész kört amikor meg lőnék esélytelen az egész... Kösszz a semmit !!!
 

DeletedUser16172

Vendég
Üdv megint!

Hát nem nagyon sikerült ezt az MPI-t megreformálni vagy igazítani rajta akár egy kicsit is. Pedig csak 4 hónap telt el...

1.) multik szűrése továbbra sem megy...
2.) offokkal továbbra sem történik semmi
3.) animálás továbbra is elveszi a reakcióidő felét

Amiről szó volt, hogy lesz, de nem lett:
1.) 4 hónap alatt nem jött össze egy új pálya sem
2.) TP-t adó lötyi nem került bevezetésre
3.) Team MPI-ről már nem is hallani semmit

Ellenben:
1.) drasztikusan rontottak zsákmány találási esélyen
2.) tovább rontották a zsákmányokból nyerhető TK szettdarabok találati arányát
3.) minden második frissítés után bugos lesz az MPI és elég sok embert ledobál

mindenesetre 1500+ játék után meg lett az 1-es TK puskám és már nem érdekel az MPI annyira, hogy rommá görcsöljem magam a fentieken, és nem, az sem hozz vissza az MPI-be, hogy sikerült 2x bevenni a napi kalandok közé...
 

DeletedUser8662

Vendég
Két hete, szinte megállás nélkül vesztek MPI-ben. Nem olyan rossza karim, kettő is van ilyen, de gondot jelent az egy győzelem szerverenként a napikba. Úgy, hogy közben szintet is léptem, fejlesztettem is TK cuccokat. De kereső mottor hihetelenül találékony, ha egyenlőtlen csapatokat kell kreálni, és engem berak mindig a b csapatba. Ma kasával lepcsiztam, amikor motor 3. rakott be neki ellenfélnek ilyen kétezres karikkal magam mellett. Röhögcsélve kilövöldözte mindet.... :szénaboglya:
Ilyen problémákat kellene orvosolni, mert az ember fia még azt gondolhatja, hogy prémeseket rakja egy csapatba, és a maradék megy a darálóba.
Kisebb kakrikal nem is merek játszani, mert a 120-as tojáspuskást is képes berakni nagynak esetleg pont egy cullen puskát 1-es TK-ra cserélő líderes csapat ellen.
Mellesleg volt említve valamilyen létező MPI statisztika, az merre található? Én nem láttam sehol....:mad:
 

DeletedUser8662

Vendég
Komolyan nem tudom, mit mondjak. Volt valami MPI-s frissítés pár hete? Mert egyszerűen lehetetlen nem kilépni a szerverről. Ha az embernek nem célja egyes játékosoknak ládát juttatni, nem lehet benn maradni. Persze a 4000-as kari, aki mellet még egy 4000-es van, nem biztos hogy osztja véleményemet. Mellettem viszont nincsenek ilyenek hetek óta. :szénaboglya:
Elméletileg bármilyen nagyságú kari szerezhet zsákmányt. Látom is, hogy kis köcsögök egyszer csak egyes TK puskával flangálnak (bár figyelmeztetve voltam, hogy kisköcsögözni nem szabad, hogy jövök én ahhoz). Vgyis nyernek, nyitnak. Akkor én kis karim, hogy-hogy nem nyert 2 hónapja? Még véletlenül se. Már be se merek jelentkezni velük MPI-be, mert csak megszivatok velük 2-3 társat.
Az lenne a javaslatom, kereső motrot vissza kellen állítania hetekkel ezelőttire, mert bármi volt is a cél, nem jött be, csak megöli az MPI-t.

"egyes játékosoknak ládát juttatni" -ez a multi karik célja, büntethető, elméletileg.:shootout:
 

Kenneth G

Kroki-fan
Hát nem nagyon sikerült ezt az MPI-t megreformálni vagy igazítani rajta akár egy kicsit is. Pedig csak 4 hónap telt el...

1.) multik szűrése továbbra sem megy...
2.) offokkal továbbra sem történik semmi
3.) animálás továbbra is elveszi a reakcióidő felét

Amiről szó volt, hogy lesz, de nem lett:
1.) 4 hónap alatt nem jött össze egy új pálya sem
2.) TP-t adó lötyi nem került bevezetésre
3.) Team MPI-ről már nem is hallani semmit

Én ezekre várnék...illetve mpi-segítséget. Na meg szinthez kötni a játékot. Úgy lesz ez, mint anno a pókerrel.
 
Utoljára szerkesztve:
Komolyan nem tudom, mit mondjak. Volt valami MPI-s frissítés pár hete? Mert egyszerűen lehetetlen nem kilépni a szerverről. Ha az embernek nem célja egyes játékosoknak ládát juttatni, nem lehet benn maradni. Persze a 4000-as kari, aki mellet még egy 4000-es van, nem biztos hogy osztja véleményemet. Mellettem viszont nincsenek ilyenek hetek óta. :szénaboglya:
Elméletileg bármilyen nagyságú kari szerezhet zsákmányt. Látom is, hogy kis köcsögök egyszer csak egyes TK puskával flangálnak (bár figyelmeztetve voltam, hogy kisköcsögözni nem szabad, hogy jövök én ahhoz). Vgyis nyernek, nyitnak. Akkor én kis karim, hogy-hogy nem nyert 2 hónapja? Még véletlenül se. Már be se merek jelentkezni velük MPI-be, mert csak megszivatok velük 2-3 társat.
Az lenne a javaslatom, kereső motrot vissza kellen állítania hetekkel ezelőttire, mert bármi volt is a cél, nem jött be, csak megöli az MPI-t.

"egyes játékosoknak ládát juttatni" -ez a multi karik célja, büntethető, elméletileg.:shootout:

Teljesen egyetértek....
Sajnos rossz irányba sodródik a játék, de remélem észbe kap az inno, ugyanis a western stílus terén nincs igazán konkurencia... vagy ez lenne a baj?
 

DeletedUser8662

Vendég
Már rég motoszkál bennem, mi szerint kapjuk a zsákmányt.... Ismerős szerint random. Random, úgy, hogy ha van xy, akkor ő kap? Vagy hogyan? Sokszor megfigyeletem, akkor akptam, amikor meg se érdemeltem.

Javaslom, valami ellenőrizhető elv alapján legyen zsákmány, mert most nem úgy van. :szénaboglya:

Rögtön lenne motiváció is, hogy emberek bele adjanak mindent... Persze multik lennének mindenhogyan....
 

DeletedUser16101

Vendég
Kinek van kedve/ideje/energiája még multizni? :D
Nem 2010ben élünk.... :P
 
Fent