Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Te is figyelhettél volna előre, ha már a játék fejlesztőit leszóltad. Ez nem most kitalált kaland, tavaly is volt már, tudni lehetett mi kell hozzá (TW-DB). Ha csak pár nappal hamarabb gondolkodsz akkor olcsón megvehetted volna hozzá ami kell. Buffalón jól beégtek páran, amikor arany áron rakták ki pl. a rózsát minimálról indítva, ráadásul nagy okosan az event vége után járt le a licit. Teljesen elfelejtkeztem róla, de 50$ körül volt hétfőn a licit, hacsak nem csaltak, akkor igen sokat buktak rajta. Aki kapzsi legalább figyeljen egy kicsit, mert hétfőn biztos adtak volna 2-3k$ -t, így meg az ügyeskedők elvitték rózsavizet gyártani ;). Így olcsóbb volt kirakni, nyertek vagy 20$ -t darabonként ...

Látom nem sikerült megérteni. Nem tudom az adott munkát csinálni még most sem, ergo két hónappal ezelőtt sem tudtam és amilyen sokat westezek, valószínűleg még 2-3 hónap múlva sem fogom tudni megcsinálni. (Szerintem egy szinthez kötöt kalandnak az az értelme, h miután feloldották, meg tudd magadtól csinálni.) Erre írtam, h jobb lett volna, ha optimalizálják a szinteket, ugyanúgy, mint a napi kalandoknál. De nyugodtan köss bele ebbe is.
 

DeletedUser10995

Vendég
Látom nem sikerült megérteni. Nem tudom az adott munkát csinálni még most sem, ergo két hónappal ezelőtt sem tudtam és amilyen sokat westezek, valószínűleg még 2-3 hónap múlva sem fogom tudni megcsinálni. (Szerintem egy szinthez kötöt kalandnak az az értelme, h miután feloldották, meg tudd magadtól csinálni.) Erre írtam, h jobb lett volna, ha optimalizálják a szinteket, ugyanúgy, mint a napi kalandoknál. De nyugodtan köss bele ebbe is.

A könyv normál állapotban 400$ körül megy, most 1k$. Eventkor nem volt, vagy arany áron, ezt úgy hívják: Kereslet-kínálat. Ha előre gondolkodsz, akkor megvetted volna event előtt 400$ -ért. Nem kell mindent neked beszerezni, azért van a piac. Ami nem megy, vagy van más munka ami sokkal többet hozna TP -ben és/vagy pénzben azt csinálod és a piacon beszerzed ami kell.
 

DeletedUser15667

Vendég
És lehetséges, hogy pozitív munkapont kell hozzá, vagy anélkül dobott neked?
 

NeverendingRoad

Well-Known Member
A könyv normál állapotban 400$ körül megy, most 1k$. Eventkor nem volt, vagy arany áron, ezt úgy hívják: Kereslet-kínálat. Ha előre gondolkodsz, akkor megvetted volna event előtt 400$ -ért. Nem kell mindent neked beszerezni, azért van a piac. Ami nem megy, vagy van más munka ami sokkal többet hozna TP -ben és/vagy pénzben azt csinálod és a piacon beszerzed ami kell.

Na ez egy szép és jó dolog, hogy figyeljünk az xy ismételhető kalandra, de azt ne felejtsük már el, hogy sokan nem a tw-db-n meg a hasonló oldalakon ülnek, hanem csak simán élvezik a játékot, ha van pár új kaland, akkor nekikezdenek. Ne várjuk már el, hogy most ezt mindenki fejben tartja vagy kötelező néznie, a cicanapitól a törölközősön át egészen a heisenbergesig. Tavaly ugye volt hírben, hogy van ez a kalandsor, most már természetesen nincs... Így ennyiből jogos a részéről, hogy valahol jelölhetnék ezeket a kalandokat x idővel előtte.

Részedről pedig a pénzszerzős dolog jogos, minden alapon van egy-egy olyan meló, amivel 50 energiából kihozható több ezer vagy akár tízezer dollár.
 

DeletedUser10995

Vendég
És lehetséges, hogy pozitív munkapont kell hozzá, vagy anélkül dobott neked?

Passzolom, de nem túl valószínű. Azért nekem is ritkázza a dobásokat, nem tudom mennyit csináltam abból a 3 fajta munkából ami szakmához adhat tárgyat, de 20 alatt találtam összesen. Kozák takarót talán 3 darabot, de majdnem minden nap csinálom a 10 perces rodeó rendezést. Még a legjobban a kobra fogat adja, abból 5-6 darabot is kaptam, pedig az is csak 10 perces daily, igaz van heti 1 órás daily is. A munkapontom viszont 5 munka kivételével pozitív, rodeóra meg már hónapok óta.
 

DeletedUser16397

Vendég
Sziasztok

Ma jött szóba erődharcon. Miért van hogy katona van négyzet,és lekerekített is (megjelenítése.) ??
 

DeletedUser16397

Vendég
Passzolom, de nem túl valószínű. Azért nekem is ritkázza a dobásokat, nem tudom mennyit csináltam abból a 3 fajta munkából ami szakmához adhat tárgyat, de 20 alatt találtam összesen. Kozák takarót talán 3 darabot, de majdnem minden nap csinálom a 10 perces rodeó rendezést. Még a legjobban a kobra fogat adja, abból 5-6 darabot is kaptam, pedig az is csak 10 perces daily, igaz van heti 1 órás daily is. A munkapontom viszont 5 munka kivételével pozitív, rodeóra meg már hónapok óta.

Nekem ezüst munkánál szokott szakmai tárgyat dobni.
Vadvízi szállításra aranyozott fogaskereket pl
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek! Segítség kellene: hogyan lehet a város nevét megváltoztatni? tkaroly47
 

DeletedUser13096

Vendég
Városháza > Ügyintézés

cQeJTSf.png
 

DeletedUser

Vendég
Életerőt veszített, nem pénzt. Ami pár másodperc alatt magától visszatölt.

Nem értettél meg. :) Mi van, ha valaki 1% ÉP-pel van, sok KP-val a kezében. Minden szabály szerint így nem veszthet életerőt, de jön ez és K.O... Akkor mi van?
 
Fent