Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser16573

Vendég
Havernak Floridán 40db 150 rögös pögetésböl 0 ismétlem semmi nem esett az utolsó rekeszből. A prémiumról ennyit. Tudom hogy az inno-soknak is meg kell élni valamiből de azért valjuk be ez nagyon lehúzás (jó persze nem kötelező játszani) pl most sem eröltették meg magukat az új ruhák kinézeténél pl: pat csizma olyan mint a szappaopera csizma vagy a bass nyakas kiköpött mcjunkin nyakas.
 

DeletedUser15030

Vendég
Havernak Floridán 40db 150 rögös pögetésböl 0 ismétlem semmi nem esett az utolsó rekeszből. A prémiumról ennyit. Tudom hogy az inno-soknak is meg kell élni valamiből de azért valjuk be ez nagyon lehúzás (jó persze nem kötelező játszani) pl most sem eröltették meg magukat az új ruhák kinézeténél pl: pat csizma olyan mint a szappaopera csizma vagy a bass nyakas kiköpött mcjunkin nyakas.

40 db 150-es nyitásból 7,5 db 800-at lehetett volna nyitni, lehet mégsem az inno hülye hanem barátod ? Gondolj bele 40 nyitás mellet minden 5. pörgetésnek a sárgából kellet volna adjon, hogy megérje haverodnak. Azaz több mint 20%-osnak kellet volna lennie a kékből a sárgába való nyitásnak az esélye.

Szerintem annak az esélye, hogy kékből sárgát nyitsz kevesebb mint 5%, és ez 1-2% ként csökken színenként. Szürkéből akár 0 egészes is lehet az esély, a sárga nyitáshoz. Főleg ha számításba vesszük azt, hogy átlag napi 8-10 párbaj simán meglehet szürkéből...
 

DeletedUser

Vendég
Ma reggel szerintem az eddigi legjobb nyitássort sikerült kihozni INGYENESBŐL.
Colorado,egymás utáni 3 pörgetés.
uNrPNmz.png

WeRVSHD.png

V10H9Oo.png
 

DeletedUser13790

Vendég
Ez szép Grat
Ingyenesből csütörtökön nekem is jött egy cullen öv pár kalap és nyakas ma reggel!
És egy acélkazi amiben Grant szablya volt! :D
 

DeletedUser

Vendég
Havernak Floridán 40db 150 rögös pögetésböl 0 ismétlem semmi nem esett az utolsó rekeszből. A prémiumról ennyit. Tudom hogy az inno-soknak is meg kell élni valamiből de azért valjuk be ez nagyon lehúzás (jó persze nem kötelező játszani) pl most sem eröltették meg magukat az új ruhák kinézeténél pl: pat csizma olyan mint a szappaopera csizma vagy a bass nyakas kiköpött mcjunkin nyakas.

Más is panaszkodott erre, nameg arra is, hogy jópár 150es után sem jött még neki se gatya se kabát. Szóval jó le lett ez most programozva.
 

DeletedUser

Vendég
Más is panaszkodott erre, nameg arra is, hogy jópár 150es után sem jött még neki se gatya se kabát. Szóval jó le lett ez most programozva.

Arról ne is beszéljünk, egy a Desmond felső kvázi egy elegáns ing... :)

Amúgy ami a legszarabb ebben, hogy a 800-as is annyi pontot ér, mint a 25-ös, így kevesebben rögöznek a 4. kategóriára, ergó alig lesz a szerókon fegyver. (és mivel 150-esből meg más kategóriából véletlen se esik onnan semmi...)
 

DeletedUser16526

Vendég
én dakon ingyenesből pat balost nyitottam, kell egy talicska szerencse is hozzá
 

Joeworld

Well-Known Member
Ez a húsvéti event úgy sz*r ahogy van. Az ingyenes nyitásból kb. 50 összesen 45 db tojást kaptam a különböző fajtából.
VAn aki egymás után 4 kéket nyit ingyenesből? akkor ne beszéljünk egyenlőségről amikor másiknak meg lósz*r sem jut.
Nem az kell persze, hogy ingyenesből boldog-boldogtalan nyisson kék vagy sárga kategóriás cuccokat, de néha egy kis morzsát dobhatna a west, hogy legyen kedve az embernek játszani de így eléggé hitét veszti az ember.
Ez az egész arra megy hogy költsd a pénzt vegyél rögöt annyit mint állat akkor talán kapsz valami használhatót. Ez röhej.
De ez csak az én véleményem.
 

DeletedUser15030

Vendég
Magyarázatot akarok :D


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Bele se merek gondolni mi lett volna ha az NPC ütött volna előbb :D Ziher, hogy ÉP-t másol, de lehet, nem frissül elég gyorsan, ezt töltés után lőttem. 303 ÉP volt pontosan.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]Magyarázatot akarok :D


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Bele se merek gondolni mi lett volna ha az NPC ütött volna előbb :D Ziher, hogy ÉP-t másol, de lehet, nem frissül elég gyorsan, ezt töltés után lőttem. 303 ÉP volt pontosan.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/SPOIL]

Aha én is észrevettem, hogy másolja az életet, bár mintha csak bizonyos %-át. Viszont a ko-t ugyanúgy jutalmazza, mint a sima győzelmet.
 

DeletedUser13096

Vendég
Hát ti aztán nem panaszkodhattok, Lacx még 2 tp-t is kapott. :D
 
Fent