Kérdések és válaszok

krcsirke

el pollo diablo
Hi!

120as szinten a bölcsesség itala ezentúl folyamatos +10% tapasztalati pontot ad? ha megiszok mondjuk 2-t akkor 121%-ot kapok minden tapasztalat szerzés során amíg ki nem törlöm a karakterem?

Nem ad folyamatost, egyszeri 120as szintre szükséges 10% tp-t ad. 120as szinthez a szükséges tp 43230. Tehát várhatóan 4323 tp-t kapsz egy lötty elfogyasztása után.
 

DeletedUser

Vendég
Nem ad folyamatost, egyszeri 120as szintre szükséges 10% tp-t ad. 120as szinthez a szükséges tp 43230. Tehát várhatóan 4323 tp-t kapsz egy lötty elfogyasztása után.

faxa... de jó hogy ilyet kaptam 150es Independence day építéssel.
 

DeletedUser

Vendég
Ez az a tipikus "szivassuk meg a játékost" tárgy...

Kell legyen egy kicsi reckir abba a 150 rögosbe is... De még mindig jobb mert úgyhallottam hogy a karácsonyi tombolán a 800 rögösnél is volt ilyen itóka csak 25%.. legalább azt kivették :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom milyen szintre gondolsz most de szépen és érthetően:
Van ugye a 4 építési lehetőség ebből 1 ingyenes a többi rög és mindegyik dob valamennyit az építés szinten és minél magasabb a rögös építkezés annál nagyobb a kapott tárgy értéke (az ingyenesből nehezen kapsz szett ládát stb)
és látod hogy mi a következő szint 1 el fölötted és eggyel alattad és minél nagyobb az építés szintje annál előrébb kerülsz a ranglistán a világon (a ranglistát ne úgy értsd amit meg tudsz nézni hanem úgy, hogy az InnoGames csinált egy külön rendszert ami számolja ki hogy áll valamint ez csak egy tipp aki előbb éri el a pl 8 szintet és 9-es még nincs az lesz az első de ha már valaki eléri a 9 et nem lesz első. És ezt megcifrázva aki a legmagasabb szintet éri el kap egy fegyver szettet ami egy ütő és lövő fegyvert tartalmaz és egy erődfegyvert pont mit az Aranykészlet és a Natty szett fegyverei.)

Az építkezési szintre gondoltam :) de köszönöm most már világos
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. nekem olyan gondom van, hogy : a 61-es szinten vagyok és eddig, konkrétan tegnapig, a mesterségeknél (tábori szakács) a torta szelet elkészítéséért ,illetve lekvárkészítésért mindig kaptam mesterség pontot, amit az ikonjuk is jelzett (sárga volt az ikon ami biztos pontot jelent) de most minden ikon szürke (nincs esély a pontszerzésre)és nem is kaptam pontot a lekvárfőzésre...ez most hiba, vagy szigorítás? mert ha nem hiba, akkor soha sem tudok felmenni 150 mesterség pontig.....szívás nem?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok. nekem olyan gondom van, hogy : a 61-es szinten vagyok és eddig, konkrétan tegnapig, a mesterségeknél (tábori szakács) a torta szelet elkészítéséért ,illetve lekvárkészítésért mindig kaptam mesterség pontot, amit az ikonjuk is jelzett (sárga volt az ikon ami biztos pontot jelent) de most minden ikon szürke (nincs esély a pontszerzésre)és nem is kaptam pontot a lekvárfőzésre...ez most hiba, vagy szigorítás? mert ha nem hiba, akkor soha sem tudok felmenni 150 mesterség pontig.....szívás nem?

100as craftszintes receptek eddig is léteztek, szerezd be őket: maláta, steak pácolás, tészta elkészítése.
 

DeletedUser11118

Vendég
Cukrot, lisztet, gabonát, pohár vizet és kancsót neked is kell tudnod szedni, azokkal meg már tésztát és malátát tudsz csinálni. Mondjuk steaket érdemesebb pácolni, mert az kell majd a gulyáshoz, akkor meg ott van a piac, lehet venni rumot és salétromot.
 

krcsirke

el pollo diablo
Cukrot, lisztet, gabonát, pohár vizet és kancsót neked is kell tudnod szedni, azokkal meg már tésztát és malátát tudsz csinálni. Mondjuk steaket érdemesebb pácolni, mert az kell majd a gulyáshoz, akkor meg ott van a piac, lehet venni rumot és salétromot.

250en is kell majd a tészta. Zöldséges táskát könnyebb összedobni, mint a másik kettőt kis szinten.
 

krcsirke

el pollo diablo
Egyébként csak Arizona "haldoklik" napok óta?
Mezei levélnyitásnál is kidob mostanában, néha kalandfelvételnél is, másnál is van ilyen?
 

DeletedUser15986

Vendég
Sziasztok!

A Jeremiah Johnson fegyver szett bónusza (+50 ellenállás) erődharci sebzés csökkentést, vagy párbajos rezisztenciát jelent?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Előre is elnézést kérek mindenkitől...!
Az a problémám, hogy nem tudom, hol, vagy lehet megszerezni az íjakat és a fegyvereket..
Hiába írtam be a keresőbe, semmi érdemleges topicot vagy más információt nem adott...
Ha valaki tud, segítsen! :)
 

DeletedUser16004

Vendég
kaland

Mexikói arany (A döntés) kalandban, hogy lehet kiütni Old Man Hackett-t? Segítséget kérek. A választ előre is köszönöm.
:indian:
 

DeletedUser15667

Vendég
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy azt meg lehet-e változtatni, hogy ötnaponta melyik világon kapok rögöt és melyiken kötvényt? Mert ugye a rög minden világon elhasználható és nem a fő világomon szeretném megkapni.
Köszi a választ, Tompudex
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy azt meg lehet-e változtatni, hogy ötnaponta melyik világon kapok rögöt és melyiken kötvényt? Mert ugye a rög minden világon elhasználható és nem a fő világomon szeretném megkapni.
Köszi a választ, Tompudex
Azon kapod az aranyat ahová először belépsz az 5 nap alatt, a többin kötvényt. Pont ezért regiztem én is egy másik világra is, így oda belépek, megkapom az aranyat majd az eredetibe belépve a kötvényt.
 

DeletedUser

Vendég
Azon kapod az aranyat ahová először belépsz az 5 nap alatt, a többin kötvényt. Pont ezért regiztem én is egy másik világra is, így oda belépek, megkapom az aranyat majd az eredetibe belépve a kötvényt.

Egy kis helyesbítés: Nem a belépés sorrendjétől függ, hanem az elfogadásától.
 
Fent