Kérdések és válaszok

DeletedUser

Vendég
Bétán tegnap volt ilyen és ha jól figyeltem az a verzió van itt is, így igen.

De ezt megfigyeltem a ruháknál, nadrágoknál stb. kivéve a párbajfegyvereknél!
96zRukp.png
n0r.png
(Bár a párbajfegyvereknél eddig is ottvolt!:D)

Erről lehet tudni valamit miért lett így hirtelen?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Nincs más fajta szintkövetelménye. 15 másodperces melók a javasoltak. Kérdésem annyi, hogy az olajfúrás negatív vagy pozitív számú munkaponttal megy? Mert ha negatív akkor igen csak kicsi eséllyel találhatod meg.

Cherrug, egyébként ez mennyire fedi a valóságot?
[SPOIL]
l5wa.png
[/SPOIL]

Köszönöm a gyors választ! Akkor megkaptam a kérdésemre a választ, a munkaponttal lesz a baj, ami -5. :laugh: Köszönöm még1x. Szép napot!
 

DeletedUser

Vendég
Ez a cirkusz felépítős napi játékos dolog aktív már a normál szervereken, pl El Doradon? Ha nem tudni már hogy mikor lesz?
 

DeletedUser

Vendég
köszi, még egy gyors kérdés: az új ruháknál az ellenállás képesség 1körben egyszer aktív, vagy minden találatnál levon annyit amennyi az értéke? Mert ha többször akkor jobban megéri, ha pl egy körben 5-en eltalálnak akkor 165-öt von le, de munnyban 1 kör alatt max 1x aktiválódik a bónusz, amikor lősz
 

DeletedUser

Vendég
köszi, még egy gyors kérdés: az új ruháknál az ellenállás képesség 1körben egyszer aktív, vagy minden találatnál levon annyit amennyi az értéke? Mert ha többször akkor jobban megéri, ha pl egy körben 5-en eltalálnak akkor 165-öt von le, de munnyban 1 kör alatt max 1x aktiválódik a bónusz, amikor lősz

Saját tapasztalat szerint minden kapott sérülésnél levonodik! Legalábbis Jeremiah ruhaszettbe 160-200 között kaptam sérülést de az eddigi legkisebb 56 volt! :)
 

DeletedUser4628

Vendég
Esetleg tudnátok segíteni,hogy Aretha-t hogy tudom kiütni a vándorcirkusz kalandban?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a cumminghamek végzete kalandban elfogadtam az első lehetőséget, de idegent sehogyan nem tudom legyőzni nem tudtok valami megoldást hogy hogyan kellene beállítani?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

lenne egy olyan kérdésem, hogy ugye van ez a függetlenségnapi cucc (építeni kell rakétákat) a rangomat a szintem határozza meg?
 

Kel Marston

Active Member
Sziasztok,

lenne egy olyan kérdésem, hogy ugye van ez a függetlenségnapi cucc (építeni kell rakétákat) a rangomat a szintem határozza meg?

Nem tudom milyen szintre gondolsz most de szépen és érthetően:
Van ugye a 4 építési lehetőség ebből 1 ingyenes a többi rög és mindegyik dob valamennyit az építés szinten és minél magasabb a rögös építkezés annál nagyobb a kapott tárgy értéke (az ingyenesből nehezen kapsz szett ládát stb)
és látod hogy mi a következő szint 1 el fölötted és eggyel alattad és minél nagyobb az építés szintje annál előrébb kerülsz a ranglistán a világon (a ranglistát ne úgy értsd amit meg tudsz nézni hanem úgy, hogy az InnoGames csinált egy külön rendszert ami számolja ki hogy áll valamint ez csak egy tipp aki előbb éri el a pl 8 szintet és 9-es még nincs az lesz az első de ha már valaki eléri a 9 et nem lesz első. És ezt megcifrázva aki a legmagasabb szintet éri el kap egy fegyver szettet ami egy ütő és lövő fegyvert tartalmaz és egy erődfegyvert pont mit az Aranykészlet és a Natty szett fegyverei.)
 

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a cumminghamek végzete kalandban elfogadtam az első lehetőséget, de idegent sehogyan nem tudom legyőzni nem tudtok valami megoldást hogy hogyan kellene beállítani?

Ha jól értem a kuruzsló utáni idegenre gondolsz, ebben az esetben ő másolja az aktuális épedet.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, ha átköltöztetem a karaktert másik szerverre a pénzt be kell tenni bankba vagy maradhat nálam is?

Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Hi!

120as szinten a bölcsesség itala ezentúl folyamatos +10% tapasztalati pontot ad? ha megiszok mondjuk 2-t akkor 121%-ot kapok minden tapasztalat szerzés során amíg ki nem törlöm a karakterem?
 
Fent