Dakota dumaláda

DeletedUser

Vendég
nem ez nem az,ez az mikor valakit meghívsz játékba és ha a 10-es szintet eléri akkor kapod a békepipát!

Milyen 10-es szintet??? :blink::laugh::laugh:

Tényleg olvasd már el!!! Hol írja azt hogy 10-es szintnél kapod? :laugh::laugh:

az a 10-es szám nem a szintet jelöli hanem a barátságpontok számát!Ha 10 barátságpontod összegyűlik akkor kapod a békepipát,50 baripontnál 1000tp-t,így tovább az elefántot pedig 1000 baripont után kapod.Ugyanis ha a Te elved alapján mennénk akkor 1000-dik szintnél kapnád az elefántot ezzel csak annyi a baj hogy 120 szint a legnagyobb amit el lehet érni :D

Olvasd el és értelmezd! ;););)
 

DeletedUser

Vendég
Milyen 10-es szintet??? :blink::laugh::laugh:

Tényleg olvasd már el!!! Hol írja azt hogy 10-es szintnél kapod? :laugh::laugh:

az a 10-es szám nem a szintet jelöli hanem a barátságpontok számát!Ha 10 barátságpontod összegyűlik akkor kapod a békepipát,50 baripontnál 1000tp-t,így tovább az elefántot pedig 1000 baripont után kapod.Ugyanis ha a Te elved alapján mennénk akkor 1000-dik szintnél kapnád az elefántot ezzel csak annyi a baj hogy 120 szint a legnagyobb amit el lehet érni :D

Olvasd el és értelmezd! ;););)

úgy értem ha ő eléri a 10-es szintet a meghívott játékos akkor kapsz 1 megtöltött békepipát!
 

DeletedUser

Vendég
úgy értem ha ő eléri a 10-es szintet a meghívott játékos akkor kapsz 1 megtöltött békepipát!

Akkor már tényleg nem értelek!Azt akartad tudni,hogy lehet elefánthoz jutni.Ott aválasz 1000 barátságpont kell.Nem csak szintlépés után kapod a pontokat hanem elköltött rög után is.Azaz ha az költi a rögöt aki rád regisztrált,nem Te!
 

DeletedUser

Vendég
Akkor már tényleg nem értelek!Azt akartad tudni,hogy lehet elefánthoz jutni.Ott aválasz 1000 barátságpont kell.Nem csak szintlépés után kapod a pontokat hanem elköltött rög után is.Azaz ha az költi a rögöt aki rád regisztrált,nem Te!

igen ezt tudom már van 74 pontom!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.....nem tudom jó helyen kérdezek-e, de szeretném tudni hogy azt a nyüves szamarat, amit a seriff akar adni, hogyan tudom felvenni? köszi ha tud valaki segíteni.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.....nem tudom jó helyen kérdezek-e, de szeretném tudni hogy azt a nyüves szamarat, amit a seriff akar adni, hogyan tudom felvenni? köszi ha tud valaki segíteni.

elvileg ki kell írnia hogy mit kell szerezni a szamárhoz ha kipipáltad ak a felszerelésed között kell lennie
 

DeletedUser14230

Vendég
Ajj.. vettem 2 acélkazit.. de persze nem azon a szerveren amin szerettem volna(El Dorado), hanem Dakotán... :mad:@ És természetesen egy Calamity Töltényöv, és egy pontos vinyó volt a tartalma.. Az övet adom dakotán, és kérek érte pénzt El Doradon.. vagy valami hassonló ritkaságot. írhattok telegrammot El Dorado szerverén! :)

Frédy
 

vadmacska

Member
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni tőletek. Dakotán is játszom mint syber* nevű karakterrel
Mint városalapító voltam :( mert az egyik napra kiraktak a városomból :( Mert megbiztam valakiben..:( hiába írok neki süket fülekre találok...:( írtam a supportnak is de a válaszuk az volt hogy nem tudnak segíteni :( most nem tudom mit tegyek :( egy év munkám dölt össze pár perc alatt.
Minden tanácsot szeretettel várok :(
 

DeletedUser9791

Vendég
Nekem mostmár 2.ik napja nem indul el a dakota betöltése azt írja ki Bootstrapping Loader ... és csak pörög a két pisztoly ikonja a többi világ meg simán bejön ilyenkor mi van?
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés

Sziasztok...
Azt szeretném kérdezni hogy az szabályos-e ha valakivel karaktert cserélek?
Vagy ha nem az akkor nem-e lehetne,hogy a valamelyik admin,szerver gazda elvenné az én karakteremet,ami egy 51-es munkás,és kapnék egy 30 körüli párbajost!!!
A karakterem full kézügyességes...ugye régi szerveren jó volt sirrablásra,de most semmit nem érek vele :( Szóval egy párbajos kellene!!!
És ha szabályos a csere akkor várom a jelentkezőket...
51-es munkást adok full kézügyességgel és full kézügyességes cuccokkal,30 körüli üres párbajosért akár :P
 

DeletedUser

Vendég

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! 7 valentinnapi csokrom keresi párját. Aki szeretne párbajozni, írjon. Nevem: DocHoliday
 

DeletedUser11818

Vendég
Sziasztok!
Dakotán kiraktak a nevemre egy Doc övet viszont valaki megelőzött 2 másodpercel és lenyulta. Mit lehet tenni? Van esély rá, hogy megszererzzem?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16101

Vendég
Ha nem becsületes az illető akkor nem. Ha az akkor visszakérdehet tőle, bár ha névvel volt kitéve nem hiszem hogy jószándékból vissza adná :-D
 
Fent