Dakota dumaláda

DeletedUser

Vendég
Egy kis segítség

Legújabb Piacos SCRIPT-et elérhetővé tettem, csak előtte LÁJKolni kell az oldalt, majd a tartalom megjelenik!
EZ A HONLAP

Segítségért keress PÜ-ben!
:bajusz:
 

DeletedUser15591

Vendég
Üdv! Az mitől lehet, hogy a Húsvéti tűz küldetés megszakadt?(szürke x)
Május 5-ig tart a sorozat, így ráálltam ezekre és mire meglett a 15 fa hozzá, már csak félbehagyni tudnám. Egyébként másnak is ugyanez a problémája, így érdekelne, hogy mi lehet ennek az oka.

Előre is kösz.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv! Az mitől lehet, hogy a Húsvéti tűz küldetés megszakadt?(szürke x)
Május 5-ig tart a sorozat, így ráálltam ezekre és mire meglett a 15 fa hozzá, már csak félbehagyni tudnám. Egyébként másnak is ugyanez a problémája, így érdekelne, hogy mi lehet ennek az oka.

Előre is kösz.

nekem engedte megcsinálni. kb 2 hete csináltam végig a teljes húsvéti kalandsort.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Aki vállalna templomépítést, az írjon Nekem a játékba!:)
Ugyan ezzel a névvel vagyok ott is fellelhető!:)

Feltétel: Min. 250 építés.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Nagyon sok az inaktív város,sokszor írok rá olyan város vezetőire akik nem hajlandók válaszolni egy levélre vagy inaktív több napja....ezért nagyon nehéz találni várost ahol letelepedhetnék.:(

Szeretnék keresni olyan aktív várost ahol elég sűrű a párbajozás,tehát a város nem áll szövetségben vagy meg nem támadás szerződésben minél több várossal a világban,mert persze annak nincs értelme ha olyan városban próbálnék párbajozni ahol mindenkivel békében áll.
Ha lehetséges a városod legyen minél jobban a világ(nem megye) közepén állva.

0player a játékos nevem,Dakota szerveren játszok és 15ös szintű párbajhős vagyok.:shootout::shootout::shootout:
 

DeletedUser

Vendég
pénzt vinnék át arizónáról/buffalóról dakotára(én kérek dakotán)
akit érdekel, az itt, pm-ben jelezze
 
Fent