Dakota dumaláda

DeletedUser3632

Vendég
én azt mondom jól teszik... ha fejlesztő lennék, énis azon agyalnék, hogyan tudok minél több hasznot húzni a felhasználókból.
az meg, hogy a toplista a rögösökből áll, és csomó jó cuccuk van... hát igen, lehet rájuk irigykedni játék terén. Ártani nem ártanak vele senkinek, és mások ugyanúgy tudnak játszani mint eddig... arról meg azért megvan a véleményem hogy egyesek százezreket szórnaki ki egy web-játékra, miközben ennyi pénzből az egész család elmehetne disneylandre :) ... valahogy mélyen inkább csak sajnálni tudom ezt az elit kört.. ha szabad ilyet mondanom

én direkt előnyt nem adnék senkinek
az meg undorító hogy lehúzol olyanokat akik szeretik a játékot

a játék a szórakozásról szól, nem arról hogy aki többet fizet az a nagy ász
az hogy agyhalottak vannak előtted a listán az nem tesz jót a versengésnek

mindenki arra költ amire akar, ha te eltöltesz fél napot pl egy sportpályán vagy eltöltesz egy fél napot a számítógép előtt, szinte ugyanaz, csak más kategória
saját zsebéhez mérten költ nyilván, attól még elviheti őket disneylandbe, nem zárja ki a dolgot

az viszont hogy egy cég teljesen elront egy játékot ami tetszett rengeteg embernek az már egyáltalán nem szimpatikus
ha megnézed a játékgyártó cégeket, mindegyik azon ügyködik hogy jó játékot csináljon, még a nagy nevek is komoly kritikákat kapnak egy-egy mozdulatra ami nem szimpatikus

az hogy valaki beáll az online spam/átverés/piramisjáték kategóriába, az eléggé nem szimpatikus, az online reputációt nehéz visszahozni
az hogy tinézserek pénzét szipolyozzák miközben a játék kiegyensúlyozását figyelmen kívűl hagyják, az meg egyáltalán nem szimpi
 

DeletedUser

Vendég
én direkt előnyt nem adnék senkinek
az meg undorító hogy lehúzol olyanokat akik szeretik a játékot

a játék a szórakozásról szól, nem arról hogy aki többet fizet az a nagy ász
az hogy agyhalottak vannak előtted a listán az nem tesz jót a versengésnek

mindenki arra költ amire akar, ha te eltöltesz fél napot pl egy sportpályán vagy eltöltesz egy fél napot a számítógép előtt, szinte ugyanaz, csak más kategória
saját zsebéhez mérten költ nyilván, attól még elviheti őket disneylandbe, nem zárja ki a dolgot

az viszont hogy egy cég teljesen elront egy játékot ami tetszett rengeteg embernek az már egyáltalán nem szimpatikus
ha megnézed a játékgyártó cégeket, mindegyik azon ügyködik hogy jó játékot csináljon, még a nagy nevek is komoly kritikákat kapnak egy-egy mozdulatra ami nem szimpatikus

az hogy valaki beáll az online spam/átverés/piramisjáték kategóriába, az eléggé nem szimpatikus, az online reputációt nehéz visszahozni
az hogy tinézserek pénzét szipolyozzák miközben a játék kiegyensúlyozását figyelmen kívűl hagyják, az meg egyáltalán nem szimpi

Szívemből szóltál. Teljesen tönkre vágták a világot, de erről nem azok tehetnek, akik megveszik a sok ezer rögöt. Azt teszik csak, amire a játék lehetőséget biztosít és ami még szerintük belefér a SAJÁT keretükbe. Nem hiszem, hogy a játék miatt nem telik nekik kenyérre (vagy nyaralásra). Ha nem vennék a rögöt, akkor Inno vagy abbahagyná a fejlesztést és senki nem tudna játszani, vagy kitalálna más dolgokat, amire költenék mégis az emberek a pénzüket.

Itt ténylegesen az egyensúlyon, vagyis annak teljes hiányán van a hangsúly. Semmi értelme ugyanis elkezdeni a keveset rögözőknek v. a prém nélkül játszóknak egy új világot. Mire elérik mondjuk 60-70-es szintet, a "nagykutyák" már aranypuskával rohangálnak 120-asként. És már jön is az új világ megint.

Ez az új Uniós mittudoménmilyen bolt is jó lehetett volna, HA nem lehetne rögért venni semmit. Akkor is előnyben lennének a prémesek, de onnan legalább nem tápolhatnák magukat.

A "barátság" rendszerhez meg inkább no comment... Multi, csalás, fölösleges előnybiztosítás stb.

Ha jól rémilk Kit írta, hogy a játék lényege veszett el. Az az öröm, hogy mondjuk megtaláltad a sétabotot, találtál egy szép fényes övet erődharc ládában stb. Már a 3. kulcs sem nagy szám. Xarásig van a piac mindenféle neves cuccal. Semmi öröm nincs már lassan, ami tényleg izgalomra adna okot.

Amúgy tomolino kíváncsi lennék Neked mondjuk azokról mi a véleményed, akik más világokról több milliót cserélnek erre-arra a világra, ezzel szerezve előnyöket. Mondjuk azokkal szemben akik most kezdték és nem tudnak más világokról tápolni egy karit. Azokat is csak sajnálni tudod, hogy ilyen előnyöket szereznek másokkal szemben? Mert én inkább az ilyeneket tudom sajnálni, akik nem az adott világon elért eredményeik alapján játszanak.
 

DeletedUser

Vendég
ha megnézed a játékgyártó cégeket, mindegyik azon ügyködik hogy jó játékot csináljon, még a nagy nevek is komoly kritikákat kapnak egy-egy mozdulatra ami nem szimpatikus

Eddig is fenntartásokkal olvastam a véleményeidet, de ez már tényleg a naivitásod legalja. Szerinted az EA azért csinált 125. részt a Battlefieldből, hogy kiadjanak egy "jó" játékot? Nehogy már azt hidd, hogy bármi más számít, mint a bevételük. Ja, és egyébként a "játékgyártó cégek" ugyanígy indítottak freemium játékokat (azaz ingyen játszhatod, de pénzért előnyöket kapsz). Akkor ők is mocskos állatok? Ja hogy az EA logótól annyira beindultál, hogy nekik elnézed? :) Ugyan már laccy, eddig ennél több eszed volt!
 

DeletedUser14100

Vendég
Kankalin lehet ezt szépíteni, de a lényeg változatlan marad. A játékot elég vaskosan elnavigálták a fejesek. Lehet mutogatni a többi játékra, de őszinte leszek a kutyát sem érdekli a többi játék. Ezzel játszok, nem a BP-vel.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kankalin lehet ezt szépíteni, de a lényeg változatlan marad. A játékot elég vaskosan elnavigálták a fejesek. Lehet mutogatni a többi játékra, de őszinte leszek a kutyát sem érdekli a többi játék. Ezzel játszok, nem a BP-vel.

Nem látom hol szépítettem bármit, megmutatnád? :) Azt mondtam, hogy ugyanúgy, ahogy a Laccy által istenített "játékgyártók", úgy az InnoGames is a bevételével van elfoglalva, csak ezt képtelenek megérteni itt sokan. Bármilyen paradox is, az ingyenességnek ára van, és ez az ár az, hogy egyesek előnyt kapnak a pénzükért. Lehet folyamatosan hisztizni, hogy a szemét prémes lenyom téged, de mint már oly' sokan leírták előttem, amiatt a szemét prémes miatt játszhatsz Te továbbra is ingyen a játékkal. Döntsd el mi a fontosabb.
 

DeletedUser

Vendég
Nem látom hol szépítettem bármit, megmutatnád? :) Azt mondtam, hogy ugyanúgy, ahogy a Laccy által istenített "játékgyártók", úgy az InnoGames is a bevételével van elfoglalva, csak ezt képtelenek megérteni itt sokan. Bármilyen paradox is, az ingyenességnek ára van, és ez az ár az, hogy egyesek előnyt kapnak a pénzükért. Lehet folyamatosan hisztizni, hogy a szemét prémes lenyom téged, de mint már oly' sokan leírták előttem, amiatt a szemét prémes miatt játszhatsz Te továbbra is ingyen a játékkal. Döntsd el mi a fontosabb.

Már bocsi Kankalin, de én inkább fizetnék mondjuk regisztrációkor 1000-2000ft-ot és legyen egyenlő esélyek utána a játékban, minthogy már 1 nap alatt annyi legyen a különbség, hogy aki rögözik 35-s szintű, aki nem az meg 10-12 szintű, ez azért durva, és az egész játéktól elmegy az ember kedve ilyenkor, és ez az előny megmarad nekik az egész játék során erődharcban, párbajban, mindenhol.
 

DeletedUser

Vendég
...az InnoGames is a bevételével van elfoglalva, csak ezt képtelenek megérteni itt sokan. Bármilyen paradox is, az ingyenességnek ára van, és ez az ár az, hogy egyesek előnyt kapnak a pénzükért. Lehet folyamatosan hisztizni, hogy a szemét prémes lenyom téged, de mint már oly' sokan leírták előttem, amiatt a szemét prémes miatt játszhatsz Te továbbra is ingyen a játékkal. Döntsd el mi a fontosabb.

Nagyon is megértették a játékosok, meg lehet nézni a regek számát Dakotán. Nem nevezném soha nem látott rohamnak... :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Már bocsi Kankalin, de én inkább fizetnék mondjuk regisztrációkor 1000-2000ft-ot ..

Semmi gond, de ennyit lazán megkeresnek egyetlen rögvásárláson, amit ugye nem egyszer fogsz megtenni, míg te ezt a regisztrációs díjat egyszer fizetnéd csak ki. Érzed az árbeli különbséget, igaz?

Nagyon is megértették a játékosok, meg lehet nézni a regek számát Dakotán. Nem nevezném soha nem látott rohamnak... :rolleyes:

Ha megértették volna nem lenne ez napi téma, 11 futó világnál meg nem várhatod, hogy a 12.-en hatalmas roham legyen. Megfelelő rohamhoz megfelelő reklám kellene, amihez meg pénz kell..
 

DeletedUser

Vendég
Eddig is fenntartásokkal olvastam a véleményeidet, de ez már tényleg a naivitásod legalja. Szerinted az EA azért csinált 125. részt a Battlefieldből, hogy kiadjanak egy "jó" játékot? Nehogy már azt hidd, hogy bármi más számít, mint a bevételük...

Ha már felhoztad az EA-s példát maradnék annál:

Az EU és az inno között az a különbség, hogy az inno nekünk állandóan félkész verziókat hoz ki, és minden frissitéssel csak toldozgatják az egyre nagyobb léket (pl. hajdanán a GG szektor bónuszt, amivel azt érték el, hogy védés helyett támadni lehetetlen, meg lehetett volna jobban oldani...) míg az EA egy játékott akkor add ki mikor már biztosra kész, semmi hiba nincsen benne, még ha a bejelentett bemutatásnál 5 hónappal csúsznak is (és megjegyzem: még ebben is vannak hibák, de olyan aprok, hogy valószinű soha az életben nem találkozol velük). Másrészt meg egyre jobban érzem, hogy az Inno kezd Gameforge-ba átmenni, egyre több a prém, az Union Pacifik bolt is ilyen. Alíg tudok pár jó dolgott felsorolni az utobbi 5 frissitésben, ami KIVÁLLÓAN BEVÁLT, met ez a craft is katasztrófa lett...(és minden frissitéssel egyre rosszab, a szövetségek álltal felbuffoltaknak addnak csak újabb munkát, a többieknek meg nem addnak nagyobb útvonal lehetőséget, egyedül a szakácsnál van egy 70-es által is bejárható út a 350-es szintig...). Komolyan, már azt várom, hogy mikor jönn be a prémium craft-szint emelés, mert lassan az jönn, mert leglalább feléled a craft a prémesek számára...
 

DeletedUser14100

Vendég
Nem látom hol szépítettem bármit, megmutatnád? :) Azt mondtam, hogy ugyanúgy, ahogy a Laccy által istenített "játékgyártók", úgy az InnoGames is a bevételével van elfoglalva, csak ezt képtelenek megérteni itt sokan. Bármilyen paradox is, az ingyenességnek ára van, és ez az ár az, hogy egyesek előnyt kapnak a pénzükért. Lehet folyamatosan hisztizni, hogy a szemét prémes lenyom téged, de mint már oly' sokan leírták előttem, amiatt a szemét prémes miatt játszhatsz Te továbbra is ingyen a játékkal. Döntsd el mi a fontosabb.

A szépítés alatt azt értem, hogy megy a mert ennél így van annál még inkább így... Ez senkit sem érdekel, vagy akit igen az nem az Inno-s játékban fogja kitárgyalni.
A prémesek meg nem nyomnak le sehol, mert egyszerűen azokon a szervereken nem játszok érdemben ahol nincs közel azonos esélyem a fejlődésre.
Egyébként meg szépen megfogalmaztad azt ami miatt itt sokan ki vannak akadva :) "A bevétellel vannak elfoglalva..." Ezek után ne várd, hogy majd a játékosok jó pofát vágnak ahhoz, hogy qwára le vannak szarva ha nem vesznek havonta 1K aranyat.
 

DeletedUser

Vendég
Ha megértették volna nem lenne ez napi téma, 11 futó világnál meg nem várhatod, hogy a 12.-en hatalmas roham legyen. Megfelelő rohamhoz megfelelő reklám kellene, amihez meg pénz kell..

Nem, kérlek ez strucc politika. Meg kellene végre hallani a játékosok észrevételeit, panaszait, és nem úgy tekinteni rájuk mint egyszeri eldobható fejőstehénre. Rengetegen írták hogy nagyon várják az új szervert, már hetekkel előtte tudni lehetett hogy indul, Facebookra is ki lett pakolva. Én is vártam, tervezgettem, sőt be is regisztráltam rá. Pár perc múlva viszont rájöttem, hogy ez már nem az a játék, amiért érdemes lenne évekre(!!!) elköteleznem magam. A vége ez lett....

Kód beillesztése:
Csak a parázsló széndarabok emlékeztetnek a tábortüzedre, 
a lovad kezd éhes lenni, a dögkeselyűk pedig már kinézték
maguknak mindkettőtöket. Még a türelmetlen prérifarkasok 
is a környéken ólálkodnak, sőt, valaki egy medvét is látott 
nem messze.

Ébresztő!

Ide kattintva tudod megmenteni karakteredet, mielőtt felfalják...
 

DeletedUser3632

Vendég
Eddig is fenntartásokkal olvastam a véleményeidet, de ez már tényleg a naivitásod legalja. Szerinted az EA azért csinált 125. részt a Battlefieldből, hogy kiadjanak egy "jó" játékot? Nehogy már azt hidd, hogy bármi más számít, mint a bevételük. Ja, és egyébként a "játékgyártó cégek" ugyanígy indítottak freemium játékokat (azaz ingyen játszhatod, de pénzért előnyöket kapsz). Akkor ők is mocskos állatok? Ja hogy az EA logótól annyira beindultál, hogy nekik elnézed? :) Ugyan már laccy, eddig ennél több eszed volt!

Még mindig arról van szó hogy aki nem igyekszik az nem érdemel és nem is kap érte semmit, és szép lassan eltűnik a süllyesztőben :)

Érdekes példa

[SPOIL]talán pont a FIFA a legrégebbi játékuk
98as verzió óta ismerem
a 2001 és 2002es abban az időben nagyon jónak számított
a 2003tól 2006ig teljes csőd
a 2007es a legjobb volt multiban
azóta is kipróbálom de valahogy nem jön be
Az EA online fifa-ja is epic fail volt, mivel nem tudták normálisan megoldani a fokozatos nehézség emelkedést a játékban, csak úgy hogy a gépi ellenfél hatékonyságát átkozottul megnövelték, ami csak még idegesítőbb úgy hogy vissza vannak szorítva egész mecs alatt[/SPOIL]
pont azért mert van egy riválisuk a KONAMI személyében, gondolom a költségvetésük a béka segge alatt mert még licenszelni sem tudják a csapatokat, viszont játék szempontból a PES mérföldekkel megelőzi a FIFA-t és ahogy eddig láttam az igényesebb felhasználókat jobban érdekli

A call of duty azt hiszem még nagyobb tradicióval rendelkező sorozat
http://www.youtube.com/watch?v=zuzaxlddWbk
Ők is tudták hogy gyenge a játék, ezért egy kis hírességekkel tuningolt videót adtak ki, hát nem tudom, azért az FPS kedvelők nem a történet vagy a játékmenet minőségének igényéről híresek, de még úgyis elég nagy visszaesés volt az eladásokban.

Viszont olyan játékokat amik a legújabb nvidea videókártyákból is kifacsarják az utolsó cseppet, és 1 év múlva már új verziót is adnak ki, eléggé fura összehasonlítani egy böngészős játékkal
pont erre alapoz az EA sport, hogy minden évben van új, sztárokkal és grafikával tuningolt játék, eléggé érdekes storykat hallottam már arról hogy egyleültükben végigjátszottak NFS játékot
a másik meg a tradició, elég nagy utat tett meg pl a Zelda és a Final Fantasy
és igen, stratégiai játékok fórumán még mindig tárgyalnak '98-as játékokról és az aktuálissal való párhuzamról, ami furcsa is de végülis érthető, én is emlékszem a legelsőkre

Mondjuk ha arról van szó hogy melyik a legjobb játék kiadó cég, szerintem a Rockstar Games, 2KGames és az Ubisoft is simán veri az Ea-t hatékonyságban

egy online játék esetében az újrajátszhatóság és változatosság sokkal fontosabb, és mivel multiplayer, ezért az rpg és stratégia elemek sem hiányozhatnak, mutass nekem egy ilyen játékot amiben xar a játékmenet és sokat adnak el belőle
amúgy legékesebb példa az új mobil játékok tárháza, ott ahol nem alapozhatnak komplex játékra, ott igencsak érvényesül hogy jó játék=jó pénz

és igen, vannak még olyan játékok amit azért csinálnak hogy az emberek szórakozzanak, az is igazolja ezt hogy ragaszkodnak pár furcsa játékelemhez, és engem nem is izgat hogy ha megkopasztanak, ha megkapom amit akarok
tudom hogy mindennek van ára, csak nem az fogja eldönteni hogy kinek fog tetszeni

amúgy a free to play= ingyenes játék mindenkinek, ha tetszik támogatod
a west jelenleg= ingyenes játék mindenkinek, de te leszel mások pincsije ha nem veszel prémet
az egész MMORPG alapstratégiája: addiktív játékmenettel odaláncolni a képernyőhöz a játékosokat, ezért koppint a játékok 95% a WOW-ból


naivitás és idealizmus között van különbség
akkor lennék csak igazán eltévelyedve ha azt hinném hogy ezért a pénzért máshol nem kapok többet, jobbat, szebbet, érdekesebbet...
az ilyen facebook meg sims játékokra meg csak azt tudom mondani hogy eléggé leszűkíti a kört olyan felhasználókra akikről inkább nem beszélnék
általában a skill és stratégia függő játékokban azonos kezdéssel is nagyon alázom a konkurenciát, nem értem miért kellene a versengés a pénztől függjön.

mert lassan minden igényesebb ember keserű szájízzel visszavonul, és maradnak a bárányok meg a fakírok xD roham is lesz csak másik irányba xD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hali
Coloradon adok 2000$-t annak aki ad Dakotán 1000$-t. Tudom, nem nagy üzlet, de nagyon fontos lenne.
Ugyan ez a nevem mind két szerón :)
 

DeletedUser14582

Vendég
Hali
Coloradon adok 2000$-t annak aki ad Dakotán 1000$-t. Tudom, nem nagy üzlet, de nagyon fontos lenne.
Ugyan ez a nevem mind két szerón :)

Szerintem ez még nem aktuális, aki összekuporgatott egy kis pénzt, biztos nem adja oda...Én is bepróbáltam, én 3:1-es arányban Arizonán adok 3000$-t és kapok Dakotán 1000$-t de, még így se ment bele senki, majd 1-2hét vagy hónap múlva esetleg.... :bajusz:
 

DeletedUser

Vendég
A szépítés alatt azt értem, hogy megy a mert ennél így van annál még inkább így... Ez senkit sem érdekel, vagy akit igen az nem az Inno-s játékban fogja kitárgyalni.
Olvasd el még párszor laccy hozzászólását és a válaszomat, hátha sikerül megérteni mit írtunk/írtam.

"A bevétellel vannak elfoglalva..." Ezek után ne várd, hogy majd a játékosok jó pofát vágnak ahhoz, hogy qwára le vannak szarva ha nem vesznek havonta 1K aranyat.
Egyrészt senki sincs kevésbé leszarva attól, hogy nem költ egy fillért sem a játékra. Nem látom a Supporton, hogy ki fizetett már és ki nem, így kivételezni sem tudok senkivel, csak mert fizetett, aki meg mégis ilyennel próbálkozott messze el lett zavarva. Másrészt soha sem kértem, hogy bárki is örüljön, mint majom a farkának, hogy aranyrögöt lehet venni. Az elvárás csak annyi, hogy jusson el az agyatokig, hogy azok nélkül az aranyrögök nélkül nem hogy balllllllllllllansz nem lenne, de játék sem.

... Viszont olyan játékokat amik a legújabb nvidea videókártyákból is kifacsarják az utolsó cseppet, és 1 év múlva már új verziót is adnak ki, eléggé fura összehasonlítani egy böngészős játékkal

Kiadót hasonlítottam a kiadóhoz, nem a játékot a Westhez. Arról írtál, hogy a játékgyárak mennyire figyelnek, hogy minőségi legyen a termék, holott ez baromság, nézd meg az új CoD-ot vagy BF-et, nevetséges, hogy a 125. bőrt húzzák le róla minimális változással, és mégis van aki megveszi. Meg persze a gatyájukat is ráfizetik sokan, csak hogy legyen egy frankó kis atomerőművük, amin majd szépen animált lesz a víz. És kérlek ne mondd, hogy ez a kettő minőségi játék lett :)

egy online játék esetében az újrajátszhatóság és változatosság sokkal fontosabb, és mivel multiplayer, ezért az rpg és stratégia elemek sem hiányozhatnak, mutass nekem egy ilyen játékot amiben xar a játékmenet és sokat adnak el belőle
Pont hogy egy "tradicionális" pc-s játéknál fontos az újrajátszhatóság, hiszen ott egyszer vettél meg egy játékot, azzal kell beérned az idők végezetéig. A böngészős játékok alapvetően máshogy épülnek fel, hiszen itt az érdeklődést azzal lehet fenntartani, hogy folyamatosan fejleszted a játékot, folyamatosan új dolgokat erőszakolsz bele, aminek majd örülnek a júzerek, és tovább maradnak. Persze nem árt, ha a játékos esetleg újból elkezdheti és nem unja halálra magát, de ez már más téma.
Ha engem kérdezel rengeteg játékot adnak el úgy, hogy nincs meg a szükséges csoda a játékmenetben, vagy éppen nem tart tovább mint 12 óra. És egyáltalán nem csak a kis játékokra igaz ez, pontosan nem tudom, hogy 2-vel vagy 3-mal ezelőtti CoD-ot, de tudom, hogy nem egész 10 órányi ingame idővel simán végig játszottam, pedig nem vagyok "pró".

és igen, vannak még olyan játékok amit azért csinálnak hogy az emberek szórakozzanak, az is igazolja ezt hogy ragaszkodnak pár furcsa játékelemhez, és engem nem is izgat hogy ha megkopasztanak, ha megkapom amit akarok
Vannak bizony, nem is kevés, de ha megnézed, egyik sem nagy játékgyáraktól származik. Ott a Minecraft, amit notch egyedül csinál(t), vagy épp a Terraria, és még csak párat említettem. Hogy mi a közös ezekben? Az, hogy a fejlesztőik a saját maguk és a játékosok szórakoztatását akarták elérni, nem kell fizetniük 120+ alkalmazottat, nem kell fenntartaniuk egy rakás szervert, ami kiszolgálja a játékot, gyakorlatilag energiaitalon és pizzán kívül csak az internetre kell költeniük, és már dől is a pénz.
 

DeletedUser14100

Vendég
Olvasd el még párszor laccy hozzászólását és a válaszomat, hátha sikerül megérteni mit írtunk/írtam.


Egyrészt senki sincs kevésbé leszarva attól, hogy nem költ egy fillért sem a játékra. Nem látom a Supporton, hogy ki fizetett már és ki nem, így kivételezni sem tudok senkivel, csak mert fizetett, aki meg mégis ilyennel próbálkozott messze el lett zavarva. Másrészt soha sem kértem, hogy bárki is örüljön, mint majom a farkának, hogy aranyrögöt lehet venni. Az elvárás csak annyi, hogy jusson el az agyatokig, hogy azok nélkül az aranyrögök nélkül nem hogy balllllllllllllansz nem lenne, de játék sem.

Még párszor elolvasom, de kankalin akkor Te is nyugodtan olvasgasd a kötvényes kibeszélőben a hszeidet. :) Lehet megtalálod mire írtam.

Az eljutott az agyamig, hogy nem lenne rögösök nélkül játék. CSAK az utóbbi időben minden arra ment, ki, hogy csak vedd a rögöt vedd a rögöt vedd a rögöt... Közben persze tönkre vágták az amúgy is tré párbajrendszert és szerintem az erődharcosok is eltudnak képzelni jobb rendszert mint ami van. Az új kalandok is csak a pontozásról meg a termékekkel p*csölésről szólnak. Szóval lassan eljuthatna akkor a Te agyadig is, hogy nem lett jobb a játék azóta, hogy elkezdtem játszani. Sőt... :) Majd hívom a barátaimat, hátha nekik jobban bejön.
Egyedül az új melók hoztak valami plusszot, meg a nadrágok és övek. Megjegyzem erős a gyanúm, hogy az is csak amiatt lett, hogy a pár új nevesített cucc megszellőztetésével nagyobb kedvet kapjunk a prémiumos ládákra, majd amikor erre rácuppantak akkor bedobják ezt a kötvényes minden nap karácsony okosságot. Bravó.

Elhiszem, hogy nem kellemes a sok hőbörgő kommentet olvasni, de a játékosok többségét még mindig a nem vagy alig költő játékosok adják. Ha ők nem lesznek akkor majd indítgathatja az inno 3-4 havonta 1000 embernek a szervereket. Az majd biztos jobb lesz :)
 

DeletedUser6368

Vendég
Szeretném ha megnéznétek a játékosok számát Dakotán és Buffalon... (ami nem tegnap indult)...
Ennek a szervernek nincs nagy visszhangja... remélem a fejlesztőknek ez lassan fel fog tűnni. IDE GYÖKERES VÁLTOZÁSOK KELLENÉNEK!!!
 

DeletedUser14420

Vendég
Nekem semmi bajom sincs dakotával, néha a chat nem működik megfelelően, de attól még nem rossz. Akinek meg nem tetszik, ne regisztráljon be. Nem kötelező minden világon játszani.
 
Fent