Piac - Eladásra kínálom

DeletedUser

Vendég
Itt lehet kínálgatni az Arizonán eladásra szánt portékát.
 

DeletedUser2847

Vendég
Ezüst csillag kitüntetés - 330 - 500 (kalandor vagyok nem tudom használni)

Párna - 2500 - nincs (már érkezett ajánlat)
Old Nagy Fero: neked még mindig 2000 :)

jelmagyarázat: piros: amit eladok; narancs: kezdő licit ár; kék: villámár
 

DeletedUser

Vendég
Figaro eladó!! Még 2 napig van fent a piacon !!
jelenlegi ár:2753$
 

DeletedUser

Vendég
Van egy párnám meg egy ágytálam csere egy papucs ra vagy más altos cucra?
Ja ha nem vagy város tag müszika piac?
 

DeletedUser

Vendég
Én egy Drake-t tettem ki Arizona-n, de szintén városon belülre.
Ez azért érdekes, mert nincs városom:D.
 

DeletedUser

Vendég
Én egy Drake-t tettem ki Arizona-n, de szintén városon belülre.
Ez azért érdekes, mert nincs városom:D.

Ilyenkor elvileg csak azok a városlakók vehetik meg ahol beraktad a piacra. Tehát ha ki akarod venni, akkor kérj meghívót, ők meghívnak, ekkor már a keresőben megjelenik és vissza tudod vásárolni. Elvileg.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Van 2nő gyöngysorom eladó vagy sétapálca csere? Hogyan lehet cserélni vagy egy valakinek eladni csak?
 

DeletedUser3632

Vendég
Sziasztok. Van 2nő gyöngysorom eladó vagy sétapálca csere? Hogyan lehet cserélni vagy egy valakinek eladni csak?

csere csak szóbelileg

nekem jó lenne a gyöngysor szal pm me mennyit kérsz érte
 

DeletedUser11468

Vendég
Biggie a Hernando érdekelne!De kicsit még kicsi vagyok hozzá!Csak 27. viszoont 45km van és ha kell olyan 70-80 közt megvenném!
 

DeletedUser

Vendég
Biggie a Hernando érdekelne!De kicsit még kicsi vagyok hozzá!Csak 27. viszoont 45km van és ha kell olyan 70-80 közt megvenném!

Naaa, ez már egy jó érv :D Közben kipotyogott valami Bowie elöltöltőse (jelentés a profilomba), hát majd beraktam piacra, mikor látom mekkorát sebez :) Esetleg arra is meg lehet próbálni az érvelést :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11468

Vendég
Szóval akkor 75 körül stimmel?Mert akkor folytathatjuk vagy PMben vagy a játékban!:D Nevem:Ved Elek
 

DeletedUser

Vendég
Szóval akkor 75 körül stimmel?Mert akkor folytathatjuk vagy PMben vagy a játékban!:D Nevem:Ved Elek

Dolgot még pihentetem, várom még az ajánlatokat, ami ugye ezzel 75k-ra ugrott! Még úgyis el kell érned az összeget/szintet, addig meg meglátjuk mi lesz! Mondjuk használni nagyon nem tudom, de azért mégiscsak egy egyedi tárgy :) Alszok addig még rá párat! :)
 

DeletedUser3632

Vendég
Eladó:

Sétabot-csere kudram vagy gyöngysor-függőben
Indián tollas
Fekete vászoncipő
Barna cilinder-csak magas áron, nekem is jó noha nő vagyok
kék szalag

párna, poros revolver és hálósipka csere spéci tárgyakra vagy v4en kérnék érte cserébe valamit -írjon üzit akit érdekel
 
Fent