Orgrimmar városa

DeletedUser

Vendég
Na de most már tényleg! Kezdem félteni a lovét.

Még valaki lenyúlja, oszt nézegethetek...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na megy ez. :-D Nemsoká beköszönök pár percre. :-D
Melyik húzta a fegyverkovácsot? Nekem még nincs otthonom, de valamelyik már fegyvert akar, hogy bunyózzon! :-D
B
 

DeletedUser11333

Vendég
piraka0100 a nevem.semmi baj:Dmég nem vagyok 10 szintü de holnap vagy holnap után má katona leszek:D
 

DeletedUser

Vendég
Már reggel 6:40 környékén küldtem zseninek levelet, hogy van egy rakat felesleges lovém, de még el sem olvasta. Nyaggassam, vagy mit tegyek?
B

Mit tennél???Hát hagyd aludni a Főpolgármestert...
Ki korán kel, aranyat lel, de minek Zseninek az arany???
 

DeletedUser9897

Vendég
lol......................
zseni nem megyek a városodba. túl jó párbajellenfelek vannak ott ;)
 

DeletedUser

Vendég
Vegyesboltunkban kék nyakpánt kapható a sámán küldihez. :D

gyertek, máshol nem kapható még
 

DeletedUser9747

Vendég
Na szép!Lakó ház nincs de vegyesbolt van:eek:
Zseni pár nap és elkullogok a városig azt be dobok egy 1000-est:)
 

DeletedUser9747

Vendég
:D Az üzeneted túl rövid. Kérjük írjál többet az üzenetbe, legalább 10 karaktert.
 

zseni

Active Member
már itt vagy a lista elején nyugi van, most épitjük a szabót, ha kész te leszel az első ember aki jön, remélem most ettől jobban alszol
 

DeletedUser

Vendég
A Mai nap (vasárnap) én intézem a városügyeket. TGF-t nem, csak vásárlás és pénzbeadás.
 

DeletedUser5834

Vendég
Átmentem egy másik városba vendégmunkásnak, amíg nincs hely. Ugye nem baj?
 

DeletedUser

Vendég
A Mai nap (vasárnap) én intézem a városügyeket. TGF-t nem, csak vásárlás és pénzbeadás.

Én lüke kis kezdő vagyok, de nem az lenne a legelső, hogy legyen minél több tagunk? Több tag, több lové, több építő, ergo előbb lesz meg minden.
LOD és 1337 városok már 24 tagúak. Kétszer annyi a pontjuk is. Ugyanígy sok más város. 18-19 tagjuk van és csúszunk le a ranglistán.

Lám Noszi is elment máshova inkább.

Ti tudjátok...

Más: Wauppe nagyapja küldiben szerepel a visszalopás. Egy tolvajjal kell megküzdeni. Mi a tapasztalat, mennyivel érdemes nekimenni (reflex, kitérés, taktika, fellépés, kitartás ütőerő)? Elsőre 6szor eltalált én meg csak 1szer őt, és az életem 1/3-a odalett. :-DPedig nagyon kéne az a külsi.
Ugyanígy a kalandoroknak le kell győzni Gui Kate-t, őt mennyivel érdemes felkeresni? Erősebb, mint wauppeban szereplő tolvaj?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sheran, írtam graphot is, de itt is megkérdem, tudnál küldeni meghívót? Megvenném a nyakláncot. Nagyon jól jönne most.
 

DeletedUser

Vendég
Én lüke kis kezdő vagyok, de nem az lenne a legelső, hogy legyen minél több tagunk? Több tag, több lové, több építő, ergo előbb lesz meg minden.
LOD és 1337 városok már 24 tagúak. Kétszer annyi a pontjuk is. Ugyanígy sok más város. 18-19 tagjuk van és csúszunk le a ranglistán.

Lám Noszi is elment máshova inkább.

Ti tudjátok...

Más: Wauppe nagyapja küldiben szerepel a visszalopás. Egy tolvajjal kell megküzdeni. Mi a tapasztalat, mennyivel érdemes nekimenni (reflex, kitérés, taktika, fellépés, kitartás ütőerő)? Elsőre 6szor eltalált én meg csak 1szer őt, és az életem 1/3-a odalett. :-DPedig nagyon kéne az a külsi.
Ugyanígy a kalandoroknak le kell győzni Gui Kate-t, őt mennyivel érdemes felkeresni? Erősebb, mint wauppeban szereplő tolvaj?

Nem értem miért nem a lakót húzzák, így nem jutunk sehová. :(
 
Fent