Profilbejegyzések

1. -Wuci-
    -Wuci-
    1. Krisztoph kedveli.
    2. Krisztoph
      Krisztoph
      meddig ? :D
      23. Máj 2017
  2. BlackSabbath
    BlackSabbath
    Jelenlegi állapot: (tűkön ülök Iowa nyitása előtt)
    1. Krisztoph kedveli.
    2. Krisztoph
      Krisztoph
      Meg fog fájdulni a sejhajod :)
      23. Máj 2017
  3. Krisztoph
    Krisztoph Macaron
    Szia! :)

Lehet a napokban vásárolnék egy kis prémiumot, de én csak átutalva tudnék fizetni, viszont nem találom, már a rögvásárlási ablakban ezt a lehetőséget. Már nem lehet, így fizetni? :(

Üdv, Krisz
    1. Előző hozzászólások megtekintése...
    2. Krisztoph
      Krisztoph
      Csakmert nincs is bankkártyám, csak bankszámlám, mivel amikor megnyitottam nem igényeltem plusz ötezer forintért. Nincs esély se, hogy a legközelibb jövőben egy frissítéssel betennék az utalási módot a fejlesztők? :( Nem tudom, hogy tudnék fizetni enélkül sajnos... Olyan jó volt, úgy fizetni. :)
      29. Ápr 2017
    3. Macaron
      Macaron
      Sajnos nem tudjuk, a pénzügyi partneren múlik, erről nincs előzetes információnk :(
      29. Ápr 2017
      Krisztoph kedveli.
    4. hofitomy7
      hofitomy7
      Pay Pal biztonságos és egyszerű a regisztrálás és fizetés vele.
      11. Máj 2017
      Krisztoph kedveli.
  4. PsyEyE
    PsyEyE
    flying without moving
    1. Krisztoph kedveli.
  5. *SZÁMOS*
    *SZÁMOS* Macaron
    Szia!
    Mivel az előzőnél nem válaszoltál, így írok még egyet :) Nem kaptam még pontos választ arra, hogy át tudjátok-e helyezni a Skalpot más karakterhez? A nyeremények közül csak az az egy nem árverezhető,így jó lenne ha valamilyen formában el lehetne adni, amire az áthelyezés az egyetlen megoldás szerintem.
    1. Krisztoph kedveli.
    2. Mortalcombat323
      Mortalcombat323
      Szia,

Nem Macaron vagyok de válaszolok, hátha.
      Nem lehet áthelyezni, csak ha 2 db van belőle ugyanazon a karaktereden. S akkor is csak az adott világon belül lehet átrakatni.
      8. Ápr 2017
      *SZÁMOS* kedveli.
  6. *SZÁMOS*
    *SZÁMOS* Macaron
    Szia Macaron!
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a speeden szerzett nyereményt lehet-e 2 világra kérni. Esetemben a rögöket Georgia világra *SZÁMOS* névre, a cuccokat pedig Floridára *SZAMOS* névre szeretném kapni. Ez megoldható?
    1. Krisztoph kedveli.
    2. Macaron
      Macaron
      Megoldható, így továbbítom Dannak. Gratula :)
      2. Ápr 2017
      Krisztoph és *SZÁMOS* kedveli.
    3. *SZÁMOS*
      *SZÁMOS*
      Szuper. Köszönöm a játékot és a nyereményt :) Én élveztem :)
      2. Ápr 2017
      Krisztoph és Macaron kedveli.
    4. *SZÁMOS*
      *SZÁMOS*
      Hát mint mondtam sajnos nem árverezhető a skalp :( Nem lehet áthelyezni? Nagyon fontos lenne
      6. Ápr 2017
      Krisztoph kedveli.
  7. BlackSabbath
    BlackSabbath
    BlackSabbath utoljára itt járt: Témát néz Boltok, Egy pillanattal ezelőtt
    1. Krisztoph kedveli.
  8. BlackSabbath
    BlackSabbath
    Jelenlegi állapot: (Semmi)
    1. Krisztoph kedveli.
  9. LordSztíven
    LordSztíven Macaron
    Szia!

Az lenne a kérdésem, hogy ez volt a régi nevem. Azóta megváltoztattam itt fórumon nem lehet átváltoztatni arra ami most? Próbáltam újból regisztrálni a mostani névvel azt viszont már nem engedi a rendszer. Köszi a választ.
    1. Krisztoph kedveli.
  10. Captain Destiny
  11. Krisztoph
    Krisztoph Macaron
    Szia, Macaron! Ha csak 1 ropogós kekszem van azt át lehetne tenni egy másik játékoshoz, vagy mindenképp kettőnek kell lennie? :) Csakmert lenne egy játékos, akinek jobban kéne, mint nekem :) Üdvözlettel és köszönöm megtisztelő válaszodat: Krisztoph
    1. Előző hozzászólások megtekintése...
    2. Krisztoph
      Krisztoph
      Csak nem tudom, hogyan szereztem, így nehezen szerzek mellé, még egyet, hogy kettő legyen a táskában :(
      13. Jan 2017
    3. Macaron
      Macaron
      Pl karácsonykor az Egy ajándék doboz tartalmazhatta :)
      13. Jan 2017
      Krisztoph kedveli.
    4. Krisztoph
      Krisztoph
      Értem. Viszont, még az lenne egy kérdésem, hogy lehet a későbbiekben nyereményjátékból ilyent szerezni, például egy ilyen farsangos verseny keretén belül, mondjuk aranyrög helyett ilyen finomságok kerülnének kiosztásra? :)
      13. Jan 2017
  12. deluigi
    deluigi Macaron
    szia, Macaron!
    hu15-on szeretnem kerni, hogy valtoztassatok a banditak pb szintjen, mert 3-4 napja nem erek el egyet sem es azota nem is volt KO a tobbiek reszerol sem...
    elore is koszonom...
    1. Macaron
      Macaron
      Szia, ma meg fog történni :) (Bocsi hogy most reagálok csak)
      14. Dec 2016
      Krisztoph kedveli.
  13. Zsoltanus
    Zsoltanus Macaron
    Szia!
    A továbbított ötleteknél nem többségben voltak a szintemelés elleni szavazatok? Javíts ki ha tévedek, de nem ez jött le nekem, hogy a többség a szintemelés mellett lenne :)
    1. Macaron
      Macaron
      Szia, nem százalékoltam ki, kapott támogató és ellen véleményt is. Továbbításra került, de ez nem azt jelenti, hogy holnap itt 200-as szint lesz, a javaslattal azt fejeztük ki hogy számítunk fejlődésre. Akár szint, erődharcos, párbajos, mesterségek terén :)
      3. Dec 2016
      Krisztoph kedveli.
  14. Monó
    Monó Macaron
    Szia!

Azt szeretném kérdezni, egy játékos csak egy őszi képpel pályázhat ? Köszönöm: Monó
    1. Macaron
      Macaron
      Szia :) Többet is felrakhatsz, hajrá!
      21. Okt 2016
      Krisztoph kedveli.
  15. Captain Destiny
  16. Husi Nusi
  17. Zsoltanus
    Zsoltanus
    May the force be with you!