Profilbejegyzések

1. Captain Destiny
  2. Krisztoph
    Krisztoph Macaron
    Szia, Macaron! Ha csak 1 ropogós kekszem van azt át lehetne tenni egy másik játékoshoz, vagy mindenképp kettőnek kell lennie? :) Csakmert lenne egy játékos, akinek jobban kéne, mint nekem :) Üdvözlettel és köszönöm megtisztelő válaszodat: Krisztoph
    1. Előző hozzászólások megtekintése...
    2. Krisztoph
      Krisztoph
      Csak nem tudom, hogyan szereztem, így nehezen szerzek mellé, még egyet, hogy kettő legyen a táskában :(
      13. Jan 2017
    3. Macaron
      Macaron
      Pl karácsonykor az Egy ajándék doboz tartalmazhatta :)
      13. Jan 2017
      Krisztoph kedveli.
    4. Krisztoph
      Krisztoph
      Értem. Viszont, még az lenne egy kérdésem, hogy lehet a későbbiekben nyereményjátékból ilyent szerezni, például egy ilyen farsangos verseny keretén belül, mondjuk aranyrög helyett ilyen finomságok kerülnének kiosztásra? :)
      13. Jan 2017
  3. deluigi
    deluigi Macaron
    szia, Macaron!
    hu15-on szeretnem kerni, hogy valtoztassatok a banditak pb szintjen, mert 3-4 napja nem erek el egyet sem es azota nem is volt KO a tobbiek reszerol sem...
    elore is koszonom...
    1. Macaron
      Macaron
      Szia, ma meg fog történni :) (Bocsi hogy most reagálok csak)
      14. Dec 2016
      Krisztoph kedveli.
  4. Zsoltanus
    Zsoltanus Macaron
    Szia!
    A továbbított ötleteknél nem többségben voltak a szintemelés elleni szavazatok? Javíts ki ha tévedek, de nem ez jött le nekem, hogy a többség a szintemelés mellett lenne :)
    1. Macaron
      Macaron
      Szia, nem százalékoltam ki, kapott támogató és ellen véleményt is. Továbbításra került, de ez nem azt jelenti, hogy holnap itt 200-as szint lesz, a javaslattal azt fejeztük ki hogy számítunk fejlődésre. Akár szint, erődharcos, párbajos, mesterségek terén :)
      3. Dec 2016
      Krisztoph kedveli.
  5. Monó
    Monó Macaron
    Szia!

Azt szeretném kérdezni, egy játékos csak egy őszi képpel pályázhat ? Köszönöm: Monó
    1. Macaron
      Macaron
      Szia :) Többet is felrakhatsz, hajrá!
      21. Okt 2016
      Krisztoph kedveli.
  6. Captain Destiny
  7. Husi Nusi
  8. Zsoltanus
    Zsoltanus
    May the force be with you!