Keresési eredmények

  1. 2024 József Attila emlékére...

    Henry, a kocsmáros a bárpult mögött áll, Tegnapi harcunkról többekkel diskurál. Peti a bajnok ki harcba visz ma minket, Legyőzzük az ellent, kinevetjük mindet. Kell ám hozzá sok buff, és "oly szent akarat", Hogy reng majd az erőd, hullik a vakolat! Orlando a célpont, Adimot nem értjük, Tegnap...
  2. 2024 Meglepetés a kedvesednek

    Sziasztok! Drága Feleségem nagyon szereti a kerti dogokat, növényeket, állatokat. Az egyik, amit legjobban szeretne, az egy saját készítésű madáretető, amit a kertes házunk hálószobájának ablakából kinézve láthat, ahogy a vadon élő madarak, főképp cinkék látogatnak, esetleg költenek ott. A...
  3. Kibeszélő 2.215-ös kibeszélő

    Sziasztok! Az új kalandról érdeklődnék. Én eddig nem vittem sok kalandot, így a fő szállal is jól le vagyok maradva. Szerintem nálam nem lesz elérhető az új épület építése kaland függetlenül attól, hogy már 100 fölötti a szintem. Kérdezném, hogy előfordulhat-e, hogy más játékosok, akiknek...
  4. 2024 Vitorlások Crystal Townban.

    tyke, https://hu14.the-west.hu/, Florida
  5. Karácsony 12 napja - XII. Játék

    Boldog Karácsonyi ünnepeket nektek is kedves Fórum szerkesztők, és játék szervezők!
  6. Karácsony 12 napja - XI. Játék

    Gluténmentes zserbó torta Hozzávalók: víz, só 1. termék: Egy üveg tej: 2 db 2. termék: Nyers tojás: 10 db 3. termék: Kukorica: 20 cső 4. termék: Cukor: 20 adag 5. termék: Narancsok: 20 db Elkészítése: A tejből vajat készítünk köpüléssel A kukorica csövekről leszedjük az összes szemet...
  7. Karácsony 12 napja - X. Játék

    SZENTESTE
  8. Karácsony 12 napja - IX. Játék

    Kár, hogy a feladatkiírásban egyaránt szerepel a "lehető legtöbb ital", és az, hogy ez maximum 36 db lehet, így kicsi a kihívás. Ha mondjuk az egyes italok kaptak volna dl megjelölést, és ezt figyelembe véve kellett volna 36 olyan üveget összeállítani, amelyik dl-ben a legtöbb, az lett volna...
  9. Karácsony 12 napja - VIII. Játék

    Részvétel a vasútállomás helyreállításában, és természetesen 1 munkával 2 aranyjegy Marianak és társának a hazaúthoz: Munkajelentés: Vasútállomás építése https://hu14.the-west.hu/, Florida
  10. Karácsony 12 napja - VII. Játék

    Igazából szerelem Karácsonykor játszódó, szerelmes vígjáték, neves szereplőgárdával
  11. Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Köszönöm, azt hiszem értem. Én 64. szintű vagyok Floridán. Nekem pl. megérheti ezzel a karakterrel Speed szervereznem, mert a garantált nyeremény, hogy 100. szintűvé emelik a karakteremet a végén, az Floridában lesz 100. szintű, ugye?
  12. Kibeszélő Ünnepi Speed 2023

    Sziasztok! Nekem ez a Speed játék teljesen új. Abban kérném a segítséget, ha valahol erről általánosságban van leírás, akkor valaki kérem linkelje be, köszi. Az kezd összeállni a fejemben, hogy lesz erre egy külön szerver, ami nem Florida, meg nem Világ 1, meg nem El Dorádó, stb, de egyébként az...
  13. Karácsony 12 napja - V. Játék

    Az árverés véget ért: (10) Szén https://hu14.the-west.hu/, Florida
  14. Karácsony 12 napja - II. Játék

    Erődharcjelentés: Awesomia https://hu14.the-west.hu/ (Florida)
  15. Karácsony 12 napja - IV. Játék

    Táblázat: Munka neve Sérülés Marhák megjelölése Véletlenül saját magadat jelölöd meg a billoggal. Tökszedés Nagyon fura ez a tök. Jaj, ne, hiszen ez a fej nélküli lovas feje, és szüksége lenne rá! Kaszinóépítés Feldühödött nőszemélyek csoportja támad rád akik mind attól félnek, hogy...
  16. Karácsony 12 napja - III. Játék

    Mikulássapka Ho Ho Ho!
  17. Karácsony 12 napja - I. Játék

    I. feladat: Párbaj: tyke Harry Lemon ellen Párbaj: tyke Marv Broker ellen vagy másképpen képernyőképként csatolva Florida
  18. Kibeszélő Karácsony 12 napja - Kibeszélő

    Köszi, szuperül hangzik. Akkor kérlek, hogy az I. feladathoz beírt "Teszt" megfejtésemet kérlek "töröld ki", és majd adok be érvényes választ később.
  19. Kibeszélő Karácsony 12 napja - Kibeszélő

    Sziasztok! Az lenne kérdésem, mert új vagyok a fórumon, az már világos, hogy regisztrálnom kellett a forum.the-west.hu-ra is, de hogy ha teljesítettem egy feladatot ebben a nyereményjátékban, akkor annak a jelentését másoljam be egy hozzászólásban az adott játékfeladat fórumában, amely...
Fent