Keresési eredmények

  1. Krisztoph Snow

    ?

    ?
  2. Krisztoph Snow

    [MEDIA]

  3. Krisztoph Snow

    [MEDIA] [MEDIA]

  4. Krisztoph Snow

    [MEDIA]

  5. Krisztoph Snow

    2024 József Attila emlékére...

    Sziasztok! :) Elérkezett a végidő is, akarom mondani akasztják a hóhért, vagyis hirdessünk hát eredményeket: Köszönöm szépen, még egyszer, hogy az itt felsoroltak közül mindenki a maga részét hozzátette a nyereményjátékunkhoz, de ne feledjétek az évnek, még nincsen vége, ahogy a...
  6. Krisztoph Snow

    https://divany.hu/eletem/digitalis-detox-okostelefon-internet-internetfuggoseg/

    https://divany.hu/eletem/digitalis-detox-okostelefon-internet-internetfuggoseg/
  7. Krisztoph Snow

    2024 József Attila emlékére...

    Sziasztok! Köszönjük szépen a sok értékes költeményt. Biztos vagyok benne, hogy József Attila lelkét is büszkeség tölti be, hogy nem veszett ki, még a költészet a világunkból. Az eredményhirdetéssel rövidesen jelentkezünk! Üdvözlettel, A The West Csapata :indian:
  8. Krisztoph Snow

    [MEDIA]

  9. Krisztoph Snow

    :indian: Köszönöm szépen: :indian: [MEDIA] :whistle:

    :indian: Köszönöm szépen: :indian: :whistle:
  10. Krisztoph Snow

    Köszönöm Móni!

    Köszönöm Móni!
  11. Krisztoph Snow

    Köszönöm!

    Köszönöm!
  12. Krisztoph Snow

    2024 József Attila emlékére...

    ♥ Emléke él és élni fog Amíg az égen ragyognak a csillagok! ♥ Tisztelt Játékostársaim! Gondoltátok volna, hogy ma van a költészet napja? Tudtad azt esetleg, hogy ma született József Attila és ezért emlékezetes ez a nap mindegyik magyar költő számára? Nincs probléma, ha nem, elvégre nem...
  13. Krisztoph Snow

    Somám ? <3 :)

    Somám ? <3 :)
  14. Krisztoph Snow

    Nem lehet átadni, így és nem is lehet ezt "definiálni" csupán érezni lehet, de amint érzed máris...

    Nem lehet átadni, így és nem is lehet ezt "definiálni" csupán érezni lehet, de amint érzed máris tudod, hogy boldog vagy-e vagy sem... A boldogság pusztán időleges, mivel mulandó! Érted nagyjából? :)
  15. Krisztoph Snow

    Boldognak lenni annyi, mint egy autóablakon kihajoló kutyusnak... Nem tudod teljes egészében...

    Boldognak lenni annyi, mint egy autóablakon kihajoló kutyusnak... Nem tudod teljes egészében megragadni, mégis, ha egyetlen pillanatig megragadod és tényleg valóban átéled akkor annál jobb érzést csak kívánni lehet széles e világon...
  16. Krisztoph Snow

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Tisztelt Résztvevők! Nem is szaporítanám tovább a szót, lássuk az idei mezőnyt a versek világát tekintve: 1. Helyezett: @Kenny Soprano 2. Helyezett: @Kígyósziszi 3. Helyezett: @*Wyatt Earp* Minden egyes nyereményt a Support rendszeren keresztül lehetséges kérelmezni a Versenyek...
  17. Krisztoph Snow

    [MEDIA]

  18. Krisztoph Snow

    2024 Locsolkodós Vers-eny!

    Kedves Játékosok! :) Nekem külön örömömre szolgál látni ennyi szép alkotást, mert tudom ilyenkor, hogy nem veszett el a helyzetünk reménye és a West Csapata is örömmel olvasta szerintem ezt a sok szép versikét remélem nem tévedek eziránt, mindazonáltal köszönöm szépen mindenkinek, hogyha részt...
  19. Krisztoph Snow

    Miért nyúl a nyúl ?

    Miért nyúl a nyúl ?
Fent