Proli Pete legutóbbi tartalma

  1. Proli Pete

    Kibeszélő Tök Faragó Verseny! - kibeszélő

    Idén a tök fele annyiba kerül, mint tavaly. Nem tudom az okát, de így van.
  2. Proli Pete

    Kibeszélő Oktoberfest 2023

    Egy kis statisztika, 48-as (több szerver, azért ennyi): Leavenworth pisztolya 1 7,69% Férfi Oktoberfest revolver 2 15,38% újrakezdés itala 4 30,77% Női Oktoberfest puska 1 7,69% Férfi Oktoberfest kés 1 7,69% Leavenworth puska 1 7,69% Leavenworth szablya 1 7,69% Női...
  3. Proli Pete

    2023 Oktoberfesti kiszámoló

    22
  4. Proli Pete

    Kibeszélő Függetlenség napja 2023

    Észszerűbb lenne a sorsolásokat és a szubjektív döntésen alapuló ajándékozgatásokat kiiktatni. Például most mekkora plusz költséggel járt volna minden beküldőt megajándékozni? Igen. Ha az ember egyszer nyer, egyszer veszít, akkor oké. Ha azonban valahogy mindig rossz oldalra kerül, akkor elmegy...
  5. Proli Pete

    Kibeszélő Függetlenség napja 2023

    Azt hiszem ez volt az utolsó sorsolásos cucc, amin részt vettem. Valahogy soha nem kerülök kisorsolásra. Pedig már évekkel ezelőtt a felháborító tökfaragós játéknál megfogadtam, hogy csak objektív versenyre nevezek. Megérdemeltem az újabb csalódást! Tartani kellett volna a fogadalmat. :hmf:
  6. Proli Pete

    2023 2023 - Függetlenség napi játék

    Világ: Oregon Szettötletem: Gyűjtögető szett Fő képességek: Kézügyesség, Javítás További képességek: Építés, Kereskedelem Bónusz: Találati esély Termék szedegetéshez lenne jó szett
  7. Proli Pete

    Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Van az már 4-es is! :lol:
  8. Proli Pete

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Ezzel maximálisan tudok azonosulni. Ahogy a kiírásban megláttam, hogy megint "sorsolás", rögtön tudtam, hogy ide is csak az élményért megyek. Sokkal tisztességesebb lenne kisebb nyeremény, de mindenkinek. Azzal a megkötéssel, hogy akik átverik a csapatukat azzal, hogy jelentkeznek, de utána...
  9. Proli Pete

    Kibeszélő 2.199-es kibeszélő

    Kár érte. Kiváló ügynök volt.
  10. Proli Pete

    Kérdések és válaszok

    Illedelmesen egyben kértem a szettet. És türelmesen várom. (Hangsúly inkább a "várom" részen. :whistle: )
  11. Proli Pete

    Kocsma

    Nagyon örülök, hogy indul új szerver. :up: Úgy érzem az évem fénypontja lesz. :up: Gyermeki izgatottsággal várom a nyitást. :up: :whistle::up: Véleményem hangoztatásával természetesen semmiképp nem óhajtom befolyásolni az erődbajnokság lezárultával rendezett El Gringo sorsolást. :no::huh: Na...
  12. Proli Pete

    XI. Játék

  13. Proli Pete

    X. Játék

    24
  14. Proli Pete

    IX. Játék

    A - 2 B - 3 C - 1
  15. Proli Pete

    VIII. Játék

Fent